Hodí se vzít si kotníčkové kozačky na ples?

8.1.20 00:23

Hodí se vzít si kotníčkové kozačky na ples?

Dobrý večer,
za týden jdu na maturitní ples svojí sestry.
Ale jsem nedávno po zranění kotníku, takze musím nosit bandáž, kterou neschovám do společenských bot.
Hodí se si vzít kozačky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

817
8.1.20 00:28

Mne se to jevi jako nevhodne, ale zalezi i na obleceni a formalnosti plesu. Kazdopadne, na tom pripadne priznat bandaz nevidim nic spatneho, nemuzes za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1082
8.1.20 00:28

Ne ne ne :zed: Kvůli bandáži bych si vzala snad baleriny. A za bandaz se stydíš? @Elis551

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21736
8.1.20 00:31

Kozacky neeeee…Priznana bandaz neni ostuda, ale nevhodna obuv, jako zrovna kozacky, za me ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3543
8.1.20 00:34

Nevím moc, co si představit pod pojmem kotníčkové kozačky, já znám jen ty málem ke kolenům a v těch bys tam asi padla vedrem :D Kotníčkové boty obecně se mi k šatům moc nehodí. Vezmi si radši pohodlné botky na nízkém podpatku nebo baleríny, to mi připadá mnohem vhodnější, nevidím důvod, proč bandáž schovávat do bot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
8.1.20 01:06

Obecně kozačky na ples (navíc kotníkové) - fuj, fuj, fuj. :lol: Ale myslím, že maturiťák to snese, tam stejně všichni koukají jen na svoje dítka… Tančit asi s tou bandáží nebudeš, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1960
8.1.20 01:12
@wildcherry píše:
Kozacky neeeee…Priznana bandaz neni ostuda, ale nevhodna obuv, jako zrovna kozacky, za me ano.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39846
8.1.20 01:16

Určitě bych si při nějakém zranění kvůli plesu nebrala nějaké nepohodlné boty jen kvůli tomu, že to určuje dress code. Takže bych šla v pohodlných. Vloni jsem takhle málem šla na společenskou akci v teniskách, chodila jsem v nich i několik týdnů do práce (k šatům a sukním). Kamarádi, rodina pochopí, proč máš takovou obuv. Z ostatních bych si hlavu nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
8.1.20 02:48

:kytka:
Nevim jak ve velkem meste to je, ale u nas na vesnici zensky chodi na ples v dzinech a botaskach :zed: takze si kdyz ty kotnicky na kramfleku vezmu a stejne jsem exot :lol: ja maturu mela v praze na zofine, spoluzacka byla po opetaci cesky tak byla na vozicku, sadra + na zdrave noze lodicka..byt tebou tak vezmu sandaly co se zapinaji vzadu, dlouhe saty :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7202
8.1.20 06:16
@wildcherry píše:
Kozacky neeeee…Priznana bandaz neni ostuda, ale nevhodna obuv, jako zrovna kozacky, za me ano.

To si myslim take. Ja osobne na tvem miste bych si vzala elegantni baleriny, pripadne neco s malym podpatkem, podle toho, co senses, abys tam netrpela bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31355
8.1.20 06:18
@Peggy54 píše: :kytka:
Nevim jak ve velkem meste to je, ale u nas na vesnici zensky chodi na ples v dzinech a botaskach :zed: takze si kdyz ty kotnicky na kramfleku vezmu a stejne jsem exot :lol: ja maturu mela v praze na zofine, spoluzacka byla po opetaci cesky tak byla na vozicku, sadra + na zdrave noze lodicka..byt tebou tak vezmu sandaly co se zapinaji vzadu, dlouhe saty :kytka:

jsou to řepandy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2865
8.1.20 07:27
@Burj Chalifa píše:
jsou to řepandy ;)

Jo buranky, jsou tací, kteří takto jdou i na premiéru do ND :cert: :cert:. Z nich si fakt příklad neber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
8.1.20 08:56

Já je měla na půl plesu, protože mi prasknul pásek u páskových bot, resp. oba, co tam byli. Ale nepřipadala jsem si v nich dobře, jak když přijdu z pole. A to byli uzoučký, ke kotníku a na podpadku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10839
8.1.20 09:18

Vezmi si třeba balerínky - bandáž ničemu nevadí.

Tomu kotníku budou primárně vadit ony podpatky a je jedno, jestli v kozačkách a nebo v lodičkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1883
8.1.20 11:48

Vzala bych si baleriny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu