Hodinky na běhání s GPS, kroky, tepem, kcal

937
2.10.20 09:38

Hodinky na běhání s GPS, kroky, tepem, kcal

Čus bambus :)

ráda bych koupila nějaké hodinky na běh a spíš delší tury, co měří vzdálenost dle GPS a ne kroku, aby mě třeba řekli, že jsem uběhla 2km za 14 min a běžela rychlosti 7km za hodinu etc, zároveň počítali ušlé kroky za den a měřili tep… jde je někde sehnat cca do 2000 kč? Chodím na dlouhé procházky se psem a tedka jsem začala i trošku běhat, ale zároveň vím, že jsem začátečník a že nemám v plánu to nějak hrotit, tak se mě nechce investovat do Garminu nebo něčeho za x tisíc, byt je to kvalita…

Na alze s GPS mají i nějaké za 1400-1900 kč plus minus, ale jsou to pro mě totál neznáme značky a pochybuju o kvalitě…

Jde mě hlavně o GPS, kroky, tep a abych nemusela brát sebou telefon…

Příspěvek upraven 02.10.20 v 10:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54
2.10.20 09:59

Ja ma hodinky xiaomi my band. Po spárování s telefonem (tudíž musí být zapnuté bluetooth) a pak na telefonu GPS, tam to meri km přesně podle GPS. Je otázkou, jestli budeš mít u sebe telefon a nebo chceš běhat bez telefonu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
2.10.20 10:04

Mam Amazfity, spokojenost. Jen pro spárování jsem musela použít rozum, navod radil úplný kraviny a nešlo to. Stály dva tisíce. Naramek lze pořídit i za pet stovek, ale mně osobně přijde maličký displej, mama ho má a nelíbí se mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16743
2.10.20 10:07

@V anda Koukala bych po xiaomi. Buď mi Band a nebo Amazfit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
2.10.20 10:09

Mám Xiaomi Amazfit Bip S a měří skvěle. Je to dle GPS a při plavání poznaly správně i styl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
2.10.20 10:09
@ssuchy píše:
Ja ma hodinky xiaomi my band. Po spárování s telefonem (tudíž musí být zapnuté bluetooth) a pak na telefonu GPS, tam to meri km přesně podle GPS. Je otázkou, jestli budeš mít u sebe telefon a nebo chceš běhat bez telefonu…

to právě nechci tahat sebou telefon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
2.10.20 10:11
@Lucie008 píše:
Mám Xiaomi Amazfit Bip S a měří skvěle. Je to dle GPS a při plavání poznaly správně i styl.

ale to musíš mít s telefonem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
2.10.20 10:14
@V anda píše:
ale to musíš mít s telefonem…

Při plavání u sebe telefon opravdu nemám a při běhání jsem ho taky neměla. Hned po běhu mi ukázaly kolik jsem běžela, průměrnou rychlost, tep aj. Pak se doma spárovaly s telefonem a na něm se údaje taky ukázaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
2.10.20 10:16

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 10:52

Garmin Fenix 6S - nejuniverzálnější hodniky snad na všechno, máš tam GPS, zaznamenává ti trasu, měří tep, můžeš si to spojit se Spotify nebo si nahrát vlastní hudbu, můžeš s nima i platit, takže si můžeš po běhání zajít do cukrárny nebo na pivo, spojí se ti s telefonem, jsou voděodolné, jsou na všechny sporty, jsou geniální. Jsou drahý jak pes :mrgreen: Jinak z mý zkušenosti, mám několikery hodinky právě z řad těch levnějších a všechny mají všelijaký nedostatky a chyby, kvůli kterým leží ve skříni.

1. Když máš zapnutý GPS, tak levňošové vydrží tak 2 hodiny,
  2. Jsou nepřesné, u stejný trasy s nima mám vždycky jiný parametry
  3. jsou ze šmejdských materiálů - sklíčko je hned poškrábané, jsou takové hnusné

Zkrátka jestli tě sport baví, kup si pořádnej stroj, co ti vydrží, na který se můžeš spolehnout, budeš mu moct věřit a fakt ti plnohodnotně nahradí mobil i peněženku. No a pokus to až tak nežereš, tak je vcelku fuk, s čím budeš běhat, základní službu ti udělají i noname hodinky z Alzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
2.10.20 11:01
@Pruhovaný_mýval píše:
Garmin Fenix 6S - nejuniverzálnější hodniky snad na všechno, máš tam GPS, zaznamenává ti trasu, měří tep, můžeš si to spojit se Spotify nebo si nahrát vlastní hudbu, můžeš s nima i platit, takže si můžeš po běhání zajít do cukrárny nebo na pivo, spojí se ti s telefonem, jsou voděodolné, jsou na všechny sporty, jsou geniální. Jsou drahý jak pes :mrgreen: Jinak z mý zkušenosti, mám několikery hodinky právě z řad těch levnějších a všechny mají všelijaký nedostatky a chyby, kvůli kterým leží ve skříni.
  1. Když máš zapnutý GPS, tak levňošové vydrží tak 2 hodiny,
  2. Jsou nepřesné, u stejný trasy s nima mám vždycky jiný parametry
  3. jsou ze šmejdských materiálů - sklíčko je hned poškrábané, jsou takové hnusné
Zkrátka jestli tě sport baví, kup si pořádnej stroj, co ti vydrží, na který se můžeš spolehnout, budeš mu moct věřit a fakt ti plnohodnotně nahradí mobil i peněženku. No a pokus to až tak nežereš, tak je vcelku fuk, s čím budeš běhat, základní službu ti udělají i noname hodinky z Alzy

jsou drahý jak pes…no umíš číst?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
2.10.20 11:08
@Lucie008 píše:
Při plavání u sebe telefon opravdu nemám a při běhání jsem ho taky neměla. Hned po běhu mi ukázaly kolik jsem běžela, průměrnou rychlost, tep aj. Pak se doma spárovaly s telefonem a na něm se údaje taky ukázaly.

no a funguje to i bez tel? Já to pochopila tak, že telefon máš někde poblíž?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.20 11:09
@V anda píše:
jsou drahý jak pes…no umíš číst?

Jo Vando, umím. Ale taky se mi válí ve skříni troje levný hodinky, protože jsou to prostě šmejdi a chci tě od nich na základě zkušenosti odradit. Můžeš s tou radou naložit jak chceš, buď mě poslat s Garminama do hajzlu, nebo se nad tím zamyslet a rozbít prasátko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
2.10.20 11:12

@V anda Ano, měla jsem ho doma a šla běhat. Hned po běhu mi na obrazovce ukázal trasu, rychlost, délku, průměrnou rychlost a tep. Doma jsem připojila k telefonu a tam se mi to také ukázalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
2.10.20 11:21

Pruhovaný-mýval má pravdu, pokud to se sportem myslíš vážně, kup si Garminy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama