Hodinky - náramek, co počítá spálené kalorie, kroky, tep

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

V anda
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.01.18 12:45
Hodinky-náramek co počítá spálené kalorie, kroky, tep

Ahoj,

začala jsem zase chodit cvičit aj na procházky. Většina z nich je propojená s mobilem protože potřebují internet. Existuje ale něco co mám na ruce a počítá to kroky, spálené kcal a tepovou frekvenci bez toho abych musela mít u sebe mobil?

Ve smyslu že toto vše mám na mobilu ale když chci třeba do lesa a nechci logicky když nemám kabelku bo jdu sportovat v mikině a teplákách a nechci tahat mobil?

Koukala jsem an fitbit protože vypadá elegnatně a dá se nosit i mimo sport ale stojí přes 4000kč a více tak nevím zda taková investice za to vůbec stojí…

vyzná s ev tom někdo? jde mi o měření tepové frekvence, spálené kcal a kroky plus nějaké stopky nebo hodiny samozřejmě.,…

Reklama

Reakce:

Evelýna 1
Kecalka 293 příspěvků 7 inzerátů 24.01.18 17:29

@V anda

Já dostala od manžela hodinky Samsung gear fit 2 (mám tel Samsung).Mám je více než rok a jsem s nimi max spokojená.
Pro mě je výhoda, že hodinky mám propojené s telefonem, takže mě upozorní na hovor nebo sms. To ale umí všechny fit náramky a hodinky.

Hodinky počítají kroky, kalorie, tep, když chci uběhnout např. 5 km, nastavím si to a po této vzdálenosti mi hodinky dají signál. Toto vse bez toho, abych měla u sebe telefon. Jakmile je propojim s tel přes bluetooth, přenese mi to data do tel a já můžu srovnávat data např. za týden. Nebo vidím trasu kudy jsem běžela.

Hodinky stály 5000 Kč, ale jsem spokojená a neměnila bych. Navícse dělají i v pěkných designech.

Můžu jen doporučit.

V anda
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 25.01.18 00:13
@Evelýna 1 píše:
@V anda

Já dostala od manžela hodinky Samsung gear fit 2 (mám tel Samsung).Mám je více než rok a jsem s nimi max spokojená.
Pro mě je výhoda, že hodinky mám propojené s telefonem, takže mě upozorní na hovor nebo sms. To ale umí všechny fit náramky a hodinky.

Hodinky počítají kroky, kalorie, tep, když chci uběhnout např. 5 km, nastavím si to a po této vzdálenosti mi hodinky dají signál. Toto vse bez toho, abych měla u sebe telefon. Jakmile je propojim s tel přes bluetooth, přenese mi to data do tel a já můžu srovnávat data např. za týden. Nebo vidím trasu kudy jsem běžela.

Hodinky stály 5000 Kč, ale jsem spokojená a neměnila bych. Navícse dělají i v pěkných designech.

Můžu jen doporučit.

A to funguje ikdyz budes mit mobil treba 20 km od mista kde jsi? Chtela bych nechat mobil doma a jit treba na 10 km prochazku do lesa a potrebuju aby me to merilo vzdalenost a zaroven hlidalo tep…

Pedro 00
Závislačka 3561 příspěvků 25.01.18 00:23

Kus se mrknout na Xiaomi MiBand 2, aktuálně ma mall za půl ceny (890).

V anda
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 25.01.18 08:36
@Pedro 00 píše:
Kus se mrknout na Xiaomi MiBand 2, aktuálně ma mall za půl ceny (890).

a ten tady to vše umí? já se v tom právě moc nevyznám…

Evelýna 1
Kecalka 293 příspěvků 7 inzerátů 25.01.18 14:25

@V anda

Ano, k tomu, aby ti to měřilo vše nepotřebuješ mobil. Ten potřebuješ jen, když chceš přenést data, aby sis např. porovnala za x dní.

Já si mobil na běh nebo kolo vůbec neberu. Můžu si tam nahrát i hudbu, takže si mi i líp běží.

Edit:
Manžel má Honor band 3. To je vyloženě fitness náramek, ale taky umí vše aniž bys potřebovala mobil. Protože to je jen náramek, tak cena je nižší, kolem 1800 Kc.

PetraJ
Kelišová 6665 příspěvků 25.01.18 15:34
@V anda píše:
a ten tady to vše umí? já se v tom právě moc nevyznám…

Ten mám asi dva týdny. Ukazuje ti to hodiny, kroky, vzdálenost, kalorie a tep. V aplikaci samozřejmě i další věci, třeba ti to monitoruje spánek. Jsem díky tomu zjistila, že spím krátkou dobu v hlubokém spánku. :lol:

Evelýna 1
Kecalka 293 příspěvků 7 inzerátů 25.01.18 18:18

@PetraJ

Já si je na noc raději sundávám, zjistila jsem, že spím hodinu denně :( Holt děti :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama