Hodinky proti chrápání - zkušenosti

4036
17.2.16 14:29

Hodinky proti chrápání - zkušenosti

Zdravím, chci se zeptat zda někdo nemáte zkušenost s hodinkami proti chrápání? Přítel hrozně chrápe a nedá se to vydržet, bohužel, že by šel k lékaři zatím nejde a ty hodinky mě zaujaly a docela i cena není hrozná, jen mě zajímá zda máte někdo doma, zda koupit nebo ne.

Díky za odpovědi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12658
17.2.16 15:03

@Frederi k chrápání dochází poklesem měkkého patra, tudíž jakékoli připravky a prostředky (náplasti, hodinky, kapky…) jakou k ničemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35641
17.2.16 15:10
@Mrs.M píše:
@Frederi k chrápání dochází poklesem měkkého patra, tudíž jakékoli připravky a prostředky (náplasti, hodinky, kapky…) jakou k ničemu

ledaze by toho nemocneho budily, ale to by byl zas celkem chudak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
17.2.16 15:11
@Pudloslava píše:
ledaze by toho nemocneho budily, ale to by byl zas celkem chudak.
:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8817
17.2.16 15:15
@Mrs.M píše:

Dovolím si oponovat. Od té doby co manžel používá sprej Psst, tak máme doma po chrápání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.16 15:22
@Frederi píše:
Zdravím, chci se zeptat zda někdo nemáte zkušenost s hodinkami proti chrápání? Přítel hrozně chrápe a nedá se to vydržet, bohužel, že by šel k lékaři zatím nejde a ty hodinky mě zaujaly a docela i cena není hrozná, jen mě zajímá zda máte někdo doma, zda koupit nebo ne.Díky za odpovědi :mavam:

Hodinky proti chrapani jsme meli pujcene od kamarada ORL doktora. Cely den jsem s nimi chodila po byte, abych dokazala, ze to nic hrozneho neni. Muz si to v posteli navlekl, vydal zvuk, hodinky ho „koply“, on dostal zachvat ala rymicka s teplutkou a hodinky uz nenasadil. Jinak muz ted vyrazne zhubl a prestoze ma horni patro velmi povolene, nevydava v noci uz zadne zvuky.
Radeji anonym, pisi o jine osobe osobni veci.

• Nahlásit
  • Citovat
4036
17.2.16 15:27

@Pudloslava prave ze pisi o nejakych impulzech, snad ne elektricke :lol:

http://www.zbozomat.cz/…per-ce5000-2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4036
17.2.16 15:28

@Paoloska a jak chrapal? Nosem ci pusou? Pokud nosem tak verim ze zabraly, ale jinak myslim ze zadna slava to nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4036
17.2.16 15:29
@Anonymní píše:
Hodinky proti chrapani jsme meli pujcene od kamarada ORL doktora. Cely den jsem s nimi chodila po byte, abych dokazala, ze to nic hrozneho neni. Muz si to v posteli navlekl, vydal zvuk, hodinky ho „koply“, on dostal zachvat ala rymicka s teplutkou a hodinky uz nenasadil. Jinak muz ted vyrazne zhubl a prestoze ma horni patro velmi povolene, nevydava v noci uz zadne zvuky.
Radeji anonym, pisi o jine osobe osobni veci.

fakt je to elektricke?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.16 15:35
@Frederi píše:
fakt je to elektricke?

Dela to mirne impulzy. Ja jsem s tim varila a vysavala. Muz vystresovane cekal na ranu. Myslim, ze to jsou vyhozene penize. Ale uz je to zpetne nekolik let.

• Nahlásit
  • Citovat
4036
17.2.16 15:39
@Anonymní píše:
Dela to mirne impulzy. Ja jsem s tim varila a vysavala. Muz vystresovane cekal na ranu. Myslim, ze to jsou vyhozene penize. Ale uz je to zpetne nekolik let.

No jo chlapi :mrgreen: a je neco co bys poradila? Pritel je hooodne hubeny a k lekari opravdu neni cas zajit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35641
17.2.16 15:54
@Frederi píše:
@Pudloslava prave ze pisi o nejakych impulzech, snad ne elektricke :lol:http://www.zbozomat.cz/…per-ce5000-2

no tak je na buzeni. nevyspi se s tim poradne, ikdyxz si teda to buzeni pamatovat nebude. nedelala bycvh to nekomu, koho mam rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4036
17.2.16 16:11

@Pudloslava uz me to taky odpudilo, nenapadlo me ze je to elektricky impulz :oops: myslela jsem jen, ze je to nejaky impulz co tohle nedela. Asi mozna spis zkusit ty kapky ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35641
17.2.16 16:17
@Frederi píše:
@Pudloslava uz me to taky odpudilo, nenapadlo me ze je to elektricky impulz :oops: myslela jsem jen, ze je to nejaky impulz co tohle nedela. Asi mozna spis zkusit ty kapky ze?

chrapani je svizel. nekdy pomuze zhubnout, nekdy operace. Kdyz ne a ma i potize s dechem, tak CPAP (strojek na dychani), jinak oddelene loznice. kapky jsou asi zbytecna investice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4036
17.2.16 17:37

@Pudloslava a ten cpap se da koupit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu