Hodinky s telefonem a GPS pro děti

37
6.3.17 14:34

Hodinky s telefonem a GPS pro děti

Ahoj, maminky, potřebovala bych od Vas řady a zkušeností. Přemýšlím pořídit pro dceru hodinky s telefonem a GPS. A nevím od kolika let, jakou značku, a na co si dát pozor při výběru. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1111
6.3.17 21:13

My poridili v peti letech, ale protoze je to poděs nepozorny. Tak na cesty do mesta, nakupy… Uplne Ti neporadim, ale my objednali asi za $15 v Cine na vyzkouseni. Zatim jsme zadny nedostatek nenasli, snad jen, ze se snadno poskrabou, ale to by se asi dalo vyresit folii. Libi se mi funkce „tajneho volani“ kdy zavolas na hodinky a ditko nic nevi a Ty slysis, co se deje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 10:09

@ngauruhoe Mohu se zeptat, jaký typ hodinek máte? Také sháním hodinky, u nás je vše x2 a tak na to vyzkoušení, než to děti ztratí, nebo utopí, bych za to nechtěla dávat extrémní peníz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
19.5.17 10:55

Taky mě to zajímá, dcera jde do první třídy, tak o tom uvažujeme. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
21.5.17 08:12

At to neni reklama, dam sem misto odkazu fotku. Mame tyto:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.17 21:22

My jsme kupovali z cleverstoru hodinky gator, uz je ale nevyuzivame, ale spokojeni jsme moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.17 19:37

@ngauruhoe také jsem dnes objednala z Číny tak jsem zvědavá jak budou fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.17 20:46
@ngauruhoe píše:
At to neni reklama, dam sem misto odkazu fotku. Mame tyto:

@ngauruhoe, mohu Vas pozadat o radu se zprovoznenim? Mame tyto hodinky. Data OK, kredit OK, stejne mi hodinky nejdou sparovat s aplikaci (SETracker2), uz se s tim mordujeme neco pres mesic. Vse dle vygooglovanych navodu, hlasi to, ze hodinky jsou offline. Kdyby Vas napadlo, cim to muze byt, budu rada za radu. Z hodinek mi prislo v SMS info, ze data OK, ale GPS „NO“… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
8.8.17 13:45

To raději pošlete na reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu