Reklama

Hodinky s telefonem a GPS pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ninyoka
Povídálka 37 příspěvků 06.03.17 14:34
Hodinky s telefonem a GPS pro děti

Ahoj, maminky, potřebovala bych od Vas řady a zkušeností. Přemýšlím pořídit pro dceru hodinky s telefonem a GPS. A nevím od kolika let, jakou značku, a na co si dát pozor při výběru. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 06.03.17 21:13

My poridili v peti letech, ale protoze je to poděs nepozorny. Tak na cesty do mesta, nakupy… Uplne Ti neporadim, ale my objednali asi za $15 v Cine na vyzkouseni. Zatim jsme zadny nedostatek nenasli, snad jen, ze se snadno poskrabou, ale to by se asi dalo vyresit folii. Libi se mi funkce „tajneho volani“ kdy zavolas na hodinky a ditko nic nevi a Ty slysis, co se deje.

Yohanna
Nováček 2 příspěvky 19.05.17 10:09

@ngauruhoe Mohu se zeptat, jaký typ hodinek máte? Také sháním hodinky, u nás je vše x2 a tak na to vyzkoušení, než to děti ztratí, nebo utopí, bych za to nechtěla dávat extrémní peníz…

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 19.05.17 10:55

Taky mě to zajímá, dcera jde do první třídy, tak o tom uvažujeme. :think:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 21.05.17 08:12

At to neni reklama, dam sem misto odkazu fotku. Mame tyto:

Klarys101
Stálice 95 příspěvků 25.06.17 21:22

My jsme kupovali z cleverstoru hodinky gator, uz je ale nevyuzivame, ale spokojeni jsme moc

martulka88
Nováček 10 příspěvků 08.07.17 19:37

@ngauruhoe také jsem dnes objednala z Číny tak jsem zvědavá jak budou fungovat.

Yohanna
Nováček 2 příspěvky 04.08.17 20:46
@ngauruhoe píše:
At to neni reklama, dam sem misto odkazu fotku. Mame tyto:

@ngauruhoe, mohu Vas pozadat o radu se zprovoznenim? Mame tyto hodinky. Data OK, kredit OK, stejne mi hodinky nejdou sparovat s aplikaci (SETracker2), uz se s tim mordujeme neco pres mesic. Vse dle vygooglovanych navodu, hlasi to, ze hodinky jsou offline. Kdyby Vas napadlo, cim to muze byt, budu rada za radu. Z hodinek mi prislo v SMS info, ze data OK, ale GPS „NO“… :nevim:

ZorkaS
Stálice 69 příspěvků 08.08.17 13:45

To raději pošlete na reklamaci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama