Reklama

Hodinová mzda pro ženu na Olomoucku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bony58
Kecalka 200 příspěvků 15.01.17 19:11
hodinová mzda pro ženu na olomoucku

A ještě jedna otázka, pracuju u nás, mám to deset minut od baráku a jiná práce tady není, s dojížděním jsem počítala, ted dělám za osmumdesát na hodinu, uvažuju, že pudu jinam, myslíte si, tedy hlavně ty, co bydli na moravě, že je to slušné? a nechali byste si za tyto penize kálet na hlavu? :mrgreen: podotýkám, že z práce chodím po čtyřech, :mrgreen: :lol: dělám ted od pěti od rána do čtyř odpoledne, myšlenky na nějaké mimo pracovní a rodinné aktivity prostě nemám, jsem fakt totálně sedřená :zed: :zed: že bych si šla zacvičit, se psem nebo tak.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 15.01.17 19:14

Nevidim co presne delas za praci. Ja bych za ty penize ani neuklizela, ale z moravy nejsem…

bony58
Kecalka 200 příspěvků 15.01.17 19:17

@Kriss Tina no, v praze bych za to taky nevstala :mrgreen: proto mě zajímá názor moraváků, jo jde o uklid :zed:

lasička1
Echt Kelišová 8017 příspěvků 15.01.17 19:19

Záleží co děláš za práci. Co máš za vzdělání a jaké zkušenosti. Někteří by byly rádi i za 80,– na hodinu. A kálet na hlavu bych si nenechala ani za 200,– na hodinu. A chodit domů po čtyřech-to je tvoje práce hodně riziková? Nebo co je příčinou vyčerpání? Nemůže to být nedostatečná fyzička?
Mám práci, kde jsou 12-ti hodinové směny. Hrozně moc se „nalítáme“.A vím, že spousta lidí by to nedala, právě pro tu fyzickou náročnost. Ale sportuji, takže to zvládám a práce mě baví. Mít práci lážo, plážo, to by mě ničilo.

Příspěvek upraven 15.01.17 v 19:20

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 15.01.17 19:20

@bony58 nejsem z prahy, ale i na vesnici by mi to prislo malo zvlast pri takovej pracovni dobe :)

evajakub
Nováček 9 příspěvků 15.01.17 19:24
Olomoucko

Tak ono určitě záleží kde přesně na olomoucku. Já při mateřské v Olomouci pracuji v,,blbé,, pekárně za 110 na hodinu. A práce je momentálně tolik, že si člověk může vybírat. Nicméně 80 na hodinu mi nepřipadá málo, nebo rozhodně ne málo na nekvalifikovanou práci. Řekla bych, že zrovna teď je ta správná doba na bezproblémovou změnu zaměstnání. I když zase co se týče dojíždění, záleží jak daleko. Sečíst naklady za dojíždění plus čas. Já bych radši dělala za 80 na hodinu bez dojíždění.
Co se týče chování nadřízených, záleží na každým, co si nechá líbit. Dneska je opravdu práce tolik, že si můžeme vybírat a zaměstnavatelé si toho jsou vědomi.

bony58
Kecalka 200 příspěvků 15.01.17 19:26

@lasička1 no, já čekala, že se to za dva měsíce poddá, pohybu mám taky docela dost, proto koukám, že jsem i ted ko, dřív jsem taky dělala dvanáctky, ráno si zaběhlase psem, doběhlana vlak, dva kilometry pěšky, doběhla do práce a večer nanovo, proto ted čumím, že i po dvou měsících to fyzicky nedávám :mrgreen: :zed:

Gumidci
Závislačka 4227 příspěvků 15.01.17 19:44

,80,kč mi nepřijde, tak málo a to nejsem z Moravy
Také zaleti v jaké oblastí pracuje s a jketeď máš. vzdelani

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 15.01.17 20:25

10 minut od baráku je luxusní benefit. Čas jsou peníze, tady neztrácíš čas cestou. Vezmi si, že někdo jede hodinu tam a hodinu zpět.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 3 inzeráty 15.01.17 20:29

Jsem z Olomouckého kraje a hodně žen kolem mě má kolem 70 Kč na hodinu. Za 80 jsem měla vloni brigádu v hypermarketu, ale to mají i zaměstnanci. Úklid tu je za minimálku, to samé prodavačky u soukromníků.

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 15.01.17 20:47

80 kč hrubého na hodinu je bída, lae z druhé strany moje máma jkao vedoucí v obchodě má také nějakách 11 000kč čistého, takže vedoucí trafiky se čtyřma zaměstnancama pod sebou má stejný plat jako uklízečka… to jí raději ani nebudu říkat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 20:55
@bony58 píše:
A ještě jedna otázka, pracuju u nás, mám to deset minut od baráku a jiná práce tady není, s dojížděním jsem počítala, ted dělám za osmumdesát na hodinu, uvažuju, že pudu jinam, myslíte si, tedy hlavně ty, co bydli na moravě, že je to slušné? a nechali byste si za tyto penize kálet na hlavu? :mrgreen: podotýkám, že z práce chodím po čtyřech, :mrgreen: :lol: dělám ted od pěti od rána do čtyř odpoledne, myšlenky na nějaké mimo pracovní a rodinné aktivity prostě nemám, jsem fakt totálně sedřená :zed: :zed: že bych si šla zacvičit, se psem nebo tak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 20:56

Mam stredni skolu, s podrizenych a 75 na hodinu a to je prosim vse Olomoucko.

mjituska
Kecalka 307 příspěvků 15.01.17 21:00
morava je tim znama

Vedouci v prodejne 13 cistyho, obsluha benzinky-10 cistyho i s nocnima. Tragedie. Holka ve Sportissimu 11, v 3 smene provoze 14.Ol kraj. V Praze v Lidlu 25, v Olmiku 13.

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 15.01.17 21:01

@bony58 no…mě spíše udivilo, že před časem na Přerovsku byly vyšší nástupní platy do Lidlu, než v Brně. Tam prý 20 000,tady 17 800. Takže si nemyslím, že hrubý plat cca 13500 /měs by měl být v pořádku…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama