Hodná ženuška nebo bokovka?

Anonymní
12.12.19 23:32

Hodná ženuška nebo bokovka?

Už je docela pozdě, tak snad můžu na trochu intimnější notku.
Jsem s mým chlapem deset let, máme děti, vztah po těch letech tak nějak normálně, občas zaskřípe, jinak vlastně docela hezký, hádáme se zřídkakdy…jenže v posteli je to průs…chlap je línej sobec, neochotnej vyjít mi vstříc, abych si to taky užila. V podstatě jsme se dostali do bodu, kdy on není iniciátorem sexu, jen čeká, dokud to já nepotřebuju, aby to měl bez práce. Erotika žádná, předehra žádná, jen šuk, rychle, efektivně (pro něj), vystřídat dvě pozice a hotovo dvacet. Jestli jsem si to neužila, můj problém, měla jsem přeci na to stejně dlouhou dobu jako on. Párkrát jsem nadhodila, že by to chtělo změnu, na rovinu jsem řekla, že bych chtěla vyzkoušet to a to, protože deset let furt to samý už se mi zajídá, tak ne, je to pro něj… já nevím, asi prostě „moc“. Řekl mi, že mě přeci nebude bít. To jsem chtěla, aby mi naplácal. O zbytku mých představ se raději nezmiňuju vůbec, to by asi omdlel nebo já nevím. :nevim:
No a ještě tu je někdo třetí. Vím, že má zájem, už dlouho. Vím, že by mi udělal úplně všechno, na co bych si vzpomněla a ještě mnohem, mnohem víc. Nic, kromě sexu by nechtěl.
Chybí mi žhavá erotika, sex se zápalem, to tiché chladné bezvětří a automatický studený souložení bez invence, které se odehrává v manželském loži, mě zevnitř ubíjí.
Ale vím, že kdyby to prasklo, zničilo by to rodinu. A jestli něco nechci, tak připravit děti o rodinu.
Takže co? Milující matka, vzorná manželka a studená manželská postel? Nebo coura, která neumí udržet nohy u sebe?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31188
12.12.19 23:40
@Anonymní píše:
Už je docela pozdě, tak snad můžu na trochu intimnější notku.
Jsem s mým chlapem deset let, máme děti, vztah po těch letech tak nějak normálně, občas zaskřípe, jinak vlastně docela hezký, hádáme se zřídkakdy…jenže v posteli je to průs…chlap je línej sobec, neochotnej vyjít mi vstříc, abych si to taky užila. V podstatě jsme se dostali do bodu, kdy on není iniciátorem sexu, jen čeká, dokud to já nepotřebuju, aby to měl bez práce. Erotika žádná, předehra žádná, jen šuk, rychle, efektivně (pro něj), vystřídat dvě pozice a hotovo dvacet. Jestli jsem si to neužila, můj problém, měla jsem přeci na to stejně dlouhou dobu jako on. Párkrát jsem nadhodila, že by to chtělo změnu, na rovinu jsem řekla, že bych chtěla vyzkoušet to a to, protože deset let furt to samý už se mi zajídá, tak ne, je to pro něj… já nevím, asi prostě „moc“. Řekl mi, že mě přeci nebude bít. To jsem chtěla, aby mi naplácal. O zbytku mých představ se raději nezmiňuju vůbec, to by asi omdlel nebo já nevím. :nevim:
No a ještě tu je někdo třetí. Vím, že má zájem, už dlouho. Vím, že by mi udělal úplně všechno, na co bych si vzpomněla a ještě mnohem, mnohem víc. Nic, kromě sexu by nechtěl.
Chybí mi žhavá erotika, sex se zápalem, to tiché chladné bezvětří a automatický studený souložení bez invence, které se odehrává v manželském loži, mě zevnitř ubíjí.
Ale vím, že kdyby to prasklo, zničilo by to rodinu. A jestli něco nechci, tak připravit děti o rodinu.
Takže co? Milující matka, vzorná manželka a studená manželská postel? Nebo coura, která neumí udržet nohy u sebe?

To první. Protože miluju dítě víc než rozkrok. Ale muž by se měl víc snažit. Ač po deseti letech asi sotva změní ten stereotyp. Ten se měl bourat dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
12.12.19 23:45
@Russet píše:
To první. Protože miluju dítě víc než rozkrok. Ale muž by se měl víc snažit. Ač po deseti letech asi sotva změní ten stereotyp. Ten se měl bourat dávno.

Hm, to je těžký

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
12.12.19 23:49

A co to je zač ta bokovka, aby ses nespalila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31188
12.12.19 23:51
@roto píše:
Hm, to je těžký

Je. Ale rozchod a následná střídavka by mi spolehlivě stehna u sebe udržela. On ten milenec taky nebude dokonalej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27333
12.12.19 23:56

Klasika. Nový nabíječ na obzoru a paní si uvědomila, že v sexu s manželem to není ono. To jsou takové náhody :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 00:00
@Mango_Lassi píše:
Klasika. Nový nabíječ na obzoru a paní si uvědomila, že v sexu s manželem to není ono. To jsou takové náhody :D

To je celkem rána na solar. Nebýt toho, že nabíječ je poblíž dlouho, možná dýl než problémy doma. Jinak trefa. Asi to jsou přesně ty komentáře, které potřebuju číst. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 00:00
@Russet píše:
Je. Ale rozchod a následná střídavka by mi spolehlivě stehna u sebe udržela. On ten milenec taky nebude dokonalej…

Dobrej postřeh. Ve všech bodech :mrgreen: díky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 00:01
@roto píše:
A co to je zač ta bokovka, aby ses nespalila?

Starší, diskrétní, ženatý…no jo, jdu si rovnou nafackovat.

• Citovat
  • Nahlásit
31188
13.12.19 00:04
@Anonymní píše:
Dobrej postřeh. Ve všech bodech :mrgreen: díky
:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31188
13.12.19 00:05
@Anonymní píše:
Starší, diskrétní, ženatý…no jo, jdu si rovnou nafackovat.
Ženáč fůj, určitě s ženou minimálně 2 roky nekouluje, ale s tebou to bude uragán vášně a sedmý div světa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 00:07
@Russet píše: Ženáč fůj, určitě s ženou minimálně 2 roky nekouluje, ale s tebou to bude uragán vášně a sedmý div světa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zaručeně osmý :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 00:10
@Russet píše: Ženáč fůj, určitě s ženou minimálně 2 roky nekouluje, ale s tebou to bude uragán vášně a sedmý div světa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hele ale vážně, jak z toho ven? Co s manželem? Dovedeš si představit, že ve třiceti máš fakt mizerný sex. Moc dobře víš, že to je mizerný, stejně jako že to může být mnohem lepší, ale že se tomu druhému prostě nechce ti to lepší udělat?

• Citovat
  • Nahlásit
31188
13.12.19 00:17
@Anonymní píše:
Hele ale vážně, jak z toho ven? Co s manželem? Dovedeš si představit, že ve třiceti máš fakt mizerný sex. Moc dobře víš, že to je mizerný, stejně jako že to může být mnohem lepší, ale že se tomu druhému prostě nechce ti to lepší udělat?

Nevím. Já nejsem na sexu nějak moc závislá. S chlapem se vídáme nepravidelně, jsem zvyklá, že bývá chuť, když není doma. Umím se ovládat. Ale pak to vynahradí. A taky mi je už 41 a jsem docela vybouřená a slinty ženáčů mě fakt nerozpálí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
13.12.19 00:17

Pořídila bych si vibrator nebo nejakou váznejsi nemoc. Vibrator te pozitivne pomuze uvolnit a nemoc ti pomuze k tomu, ze nebudes nad milencem uvazovat ani sekundu. A pak jeste nejaky čtivo o střídavý péči. Promluvila bych si s mužem. Začala bych u sebe. Musis ho to naučit, aby tě uspokojil. Ale jestli je sobec i normalne v zivote, tak to je problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat