Hodně bolestivý zub

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 01:34
Hodně bolestivý zub

Ahoj předem se omlouvam za nekvalitní foto zub se mi nedaří lépe vyfotit. před rokem se mi udělala žlutá malá podhlubeň v zubů, neřešila. Teď mám kaz do púlky zubu před 2 měsíci me začal jen křečovat tak jsem šla spát a druhéj den odeznélo a pak až za 14 dnů znova. Před 5 dnema mě začal bolet příšerně až do teď mám tiky, a chvilkove křeče do dásní a do tváří. Jinak mám malé křeče a tiky už celých 5 dní zkusila jsem už vše, léky co mi dali v lékárně na bolest zubů, česnek, křebíček, čištění pastou která je na bolest zubů, obklady, brufeny a Paralen prostě vše že začátku to zabralo ale teď vůbec nemůžu ani spát nemůžu si dnes ani na zub šahnout jak je citlivý mám pocit že se i rozkýval.. Zubař má volno až na začátku února. Nevíte co my to mohlo být a co mi popřípadě u zubaře udělají? Čím bolest omezit?

Reakce:
svapi
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 20.01.19 02:49

Zubař přeci musí brát akutní případy a to ty jsi, tak šup tam! Případně zubní pohotovost..držím pal­ce.

Verun83
Echt Kelišová 9260 příspěvků 33 inzerátů 20.01.19 05:52

Na pohotovost bych nesla. Bala bych se, ze to jen zhorsi. Ale zubar musi brat akutni pripady. Snad ale chodis kaudy pul rok na prevenci?
Zavolala bych mu zitra, ze mas silene bolesti a leky ti nezabiraji. Ze proste musis prijit, ze 14 dni to uz nevydrzis.

Ju21na
Kecalka 341 příspěvků 20.01.19 06:23

Ty nechodíš 2× za rok na prohlídku hrazenou pojišťovnou? Jestliže Tě to bolí už 2 měsíce, tak bych na pohotovost nešla a v pondělí bych volala své zubařce. Jestli máš rozežranou půlku zubu, také je možné, že ho nezachrání a bude muset ven.

lucielorenc
Kecalka 456 příspěvků 7 inzerátů 20.01.19 06:35

Jedině zubař pomůže, určitě Vás jako akutní případ vezme. Popř. pohotovost, není se čeho bát od největší bolesti pomůžou. Jak já říkám nejhorší je bolest zubů, radši půjdu 5× rodit, než aby mě chytly zuby ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >