Reklama

Hodně levně povlečení a prostěradla v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

V anda
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 03.09.18 14:06
Hodně levně povlečení a prostěradla v Praze ?

Ahojky,

prosím sháním hodně levně následující věci - ideálně v Praze v obchodě někde jestli nevíte o výprodeji nebo i online, ale kde je hodně levné poštovné, aby se to vyplatilo…

a hlavně aby to nebylo nebo neobsahovalo flanel, hedvábí či kůži!!! Nejraději bavlna ale klido i umelina…

1. klasické povlečení na peřinu a polštář ( ale ne IKEU tam mají jiné rozměry) a potřebovala bych 3ks polštář a 3ks peřina - nemusí to být sada, ráda bych vzory a každé jiné ale kvuli ceně vezmu klidně jednobarevné.

2. froté či obyč prostěradlo, co není na uzle ale na gumičku rozměr větši než 90×200cm, spíš tak 100 až 120 na 200cm - celkem 6 ks

Nevíte někdo o něčem? Dříve měli třeba každý pul rok v kauflandu či větším tesku výprodeje třeba prosteradlo za 70kč, povlečení za 100kč atd… ale tedka nikde nic…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gortyna
Kecalka 386 příspěvků 03.09.18 14:13

Prostěradla doporučuji výprodej skladu.eu mají prodejnu v černé labutí, ale povlečení tam stojí za… Píšou bavlna a doma mám umělé cosi

Helileli
Závislačka 2862 příspěvků 03.09.18 14:14

Jysk? Ale nečekej nic extra, bývá to řídké, jersey prostěradla mají po čase dírky…
Teď už si raději místo dvou levných prostěradel koupím jedno plátěné do gumy v ikee… Ale ten Basic flanel mám z jysku, samozřejmě to ozmolikuje, ale je příjemné a netrhá se.

Gortyna
Kecalka 386 příspěvků 03.09.18 14:15

Povlečení objednávám na bonatex.cz ale to je trochu mimo tvuj rozpočet

Premek_Orac
Závislačka 4307 příspěvků 03.09.18 14:17

@V anda Nějakou vyprodejovou prodejnu na přesně tyhle věci jsem zahlédl u výlezu z metra Karlovo náměstí - směr Palačák. Ale nemohu soudit kvalitu. Lidí tam bylo hodně.

Shari81
Kelišová 6008 příspěvků 03.09.18 14:18

prostěradla jsou super na vyprodejskladu.eu. Mám od nich i povlečení z mikrovlánka a to co mám je dobrý. Ale obecně platí, čím nižší cena, tím horší kvalita. Záleží na co to potřebuješ a co od toho čekáš

elinka90
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 03.09.18 14:20

mám z vyprodejskladu.eu 2 bavlněná povlečení a super. Vydrželi u sušičku. Já jsem zatím spokojená

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32452 příspěvků 03.09.18 14:50

výprodej je třeba tady ,ale do 100 za povlečení se opravdu nevejdeš :nevim:

https://www.homacz.cz/…j-povleceni/

V anda
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 03.09.18 22:43
@Helileli píše:
Jysk? Ale nečekej nic extra, bývá to řídké, jersey prostěradla mají po čase dírky…
Teď už si raději místo dvou levných prostěradel koupím jedno plátěné do gumy v ikee… Ale ten Basic flanel mám z jysku, samozřejmě to ozmolikuje, ale je příjemné a netrhá se.

ja nechci ale flanel!

V anda
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 03.09.18 22:44
@Premek_Orac píše:
@V anda Nějakou vyprodejovou prodejnu na přesně tyhle věci jsem zahlédl u výlezu z metra Karlovo náměstí - směr Palačák. Ale nemohu soudit kvalitu. Lidí tam bylo hodně.

jakoze vystup az u vltavy?

V anda
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 03.09.18 22:45
@elinka90 píše:
mám z vyprodejskladu.eu 2 bavlněná povlečení a super. Vydrželi u sušičku. Já jsem zatím spokojená

super mrknu

V anda
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 03.09.18 22:53
@Gortyna píše:
Prostěradla doporučuji výprodej skladu.eu mají prodejnu v černé labutí, ale povlečení tam stojí za… Píšou bavlna a doma mám umělé cosi

na netu pisou ze vyzvednuti v hradci kralove…

na strankach prostredalo s akci 150 bez akce 250 a povleceni od 250 s akci…

to me prijde cenove takovy lepsi prumer… v te labuti to je kde? klasicky v bile labuti? a ceny stejne jako na netu…?

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 03.09.18 22:56
@V anda píše:
ja nechci ale flanel!

Tak píšeš, že chceš bavlnu či umělinu, flanel je typicky bavlněný či s příměsí umělého. :think:

Zkusila bych obejít pár sekáčů, já mám odtud deky a jsou ok, i ta povlečení se dají najít pěkná.

V anda
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 04.09.18 08:32
@klamonožka píše:
Tak píšeš, že chceš bavlnu či umělinu, flanel je typicky bavlněný či s příměsí umělého. :think:Zkusila bych obejít pár sekáčů, já mám odtud deky a jsou ok, i ta povlečení se dají najít pěkná.

ne flanel bývá i s vlnou právě proto ho nechci…

sekáče mě nenapadli vidíš :think:

Premek_Orac
Závislačka 4307 příspěvků 04.09.18 09:46

@V anda Ano, výstup směrem do parku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >