Hodně nízká bt, pod 36

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 10:23
Hodně nízká bt, pod 36

Ahoj. Mám takovou otázku. Neměřím teda bt dlouho, ale stejně mi přijde, že je to strašně málo. Jen pro ukázku ( 12.4- 35,8 •c, 13.4- 35,9?•C, 14.4- 36,2 •C, 15.4- 35,7 •C). Měřeno ve 4:30 ráno (vždy). Budu měřit dále, ale není to přeci jen málo? Měřeno v puse.

Reklama

Reakce:

Anonymní  15.04.18 10:24

Ještě chci dodat, že beru 20-25 DC Duphaston

Silver_Lining
Kecalka 153 příspěvků 15.04.18 10:39

Ahoj, měla jsem velmi podobné teploty- před ovulací pod 36°C, někdy i těch 35,7°. Se štítnou žlázou se léčím, takže tam by to mělo být OK. Otěhotnění chvíli trvalo, ale teď jsem v 7tt, takže asi to úplně nic znamenat nemusí…:) Konzultovala jsem i s endokrinoložkou a ta v tom též neviděla problém…

Anonymní  15.04.18 10:44

S přítelem se právě začínáme tak nějak pomalu snažit. Nikdy jsem si nic nečetla o BT, ovu atd. :D takže ani tak nějak nevím, jak by to mělo být. Za 3 měsíce jdu ke gynekoložce, tak s ní o tom zkusím promluvit :lol:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 15.04.18 12:03

Měla jsem před ovu teploty taky kolem 36st občas i pod, po ovu max 36,7 :nevim: se stitnou zlazou jsem problém neměla, teď jsem 34tt

Anonymní  15.04.18 12:06

Takže myslíte, že ty nízké teploty mohli značit ovu? Že se třeba pomalu zvedne? Podle mobilní aplikace měla ovu proběhnout právě 14.4, ale to jsem měla teplotu vyšší než předtím. Ale asi je blbost to zjišťovat po 4 měřeních co? :roll: :D

Sona73
Stálice 69 příspěvků 15.04.18 19:46
@Anonymní píše:
Takže myslíte, že ty nízké teploty mohli značit ovu? Že se třeba pomalu zvedne? Podle mobilní aplikace měla ovu proběhnout právě 14.4, ale to jsem měla teplotu vyšší než předtím. Ale asi je blbost to zjišťovat po 4 měřeních co? :roll: :D

A máš v pořádku teploměr? Na to, že je to měřeno v ústech mi to přijde dost málo. 8o

Anonymní  16.04.18 18:16

Ano, teploměr by měl být v pořádku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama