Hodně plodové vody ve 39. týdnu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
43
1.11.21 18:01

Hodně plodové vody ve 39 tydnu

Holky v nemocnici mi dnes doktorka řekla že mám -RELATIVNĚ HODNĚ PLODOVÉ VODY NA TÝDEN KTERÝ JSEM-.. jela jsem na pohotovost protože mě obvodak odmítl vyšetřit kvůli kašli a já nemela corona test :think:.je mi zle, zvracela jsem, mám kašel, rýmu a neskutečnou migrenu, byla jsem rada že jsem tam došla a tak jsem se zapomela zeptat, vůbec neřešili mě ale jen zkontrolovali malého a hned mě také poslali domu. Otázka zní - zda to s tou plodovou vodou muže nějak souviset, to je asi blbost co? :? :D. Popřípadě co dělat, obvodak mě nechce a já mám nejspíš zánět čelních dutin. Babske rady? Nebo to za par dni přejde? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31
1.11.21 18:06

To mě fakt na dnešní době štve :cert:
Jediné, co mě napadá tak zavolat obvoďákovi, aby alespoň poradil jak tomu pomoct popřípadě poslat recept přes SMS :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12063
1.11.21 18:07

Nech si dát od obvodaka žádanku na test, pokud tě nechce vyšetřit a pak k němu pro léky. Rodit se zánětem dutin asi nebude úplně top. Nadbytek plodovky bych neresila, horší by to bylo naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
1.11.21 18:10
@ArturkaB píše:
To mě fakt na dnešní době štve :cert:
Jediné, co mě napadá tak zavolat obvoďákovi, aby alespoň poradil jak tomu pomoct popřípadě poslat recept přes SMS :think:

Já mám doktora pravě daleko, a dnes si vzal přítel volno aby mě tam mohl odvest, já sama nedojdou už nikam, mám fakt silný migreny… nebo to jsou ty dutiny nevím. Doktor jasné řekl hned mezi dverma ať nechodím do čekárny mezi ostatní a mám přijít až v 11… byla jsem tam v 8. Přitom jsem si na benzine koupila test byl negativní, ale je to vůbec nezajímalo. :oops: potřebovala bych to nějak uvolnit, už jsem inhalovala Heřmánková odvar a rozbalelo to ještě vic, paralen taky nepomaha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
1.11.21 18:14
@JancaS84 píše:
Nech si dát od obvodaka žádanku na test, pokud tě nechce vyšetřit a pak k němu pro léky. Rodit se zánětem dutin asi nebude úplně top. Nadbytek plodovky bych neresila, horší by to bylo naopak.

Já mám pravé doktora daleko a pritel si nemůže vzit volno, já opravdu nedojdu ani na zastávku, ty migreny se nedaj.. budu doufat že malej ještě 2 týdny vydrzi a já se z toho stihnu vyležet.. měřili teplotu a mám 35, tak jsem někde nejspíš ofoukla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
1.11.21 18:18

Na bolave dutiny mi v tehotenstvi pomohl nasivin pro deti (tusim, ze od 1 roku, s kapatkem, ne ve spreji). Po nakapani ruzne naklanet hlavu tak, aby ti to nateklo tam, kde to mas ucpane/bolave. Prislo mi to lepsi, nez aby mi ty dutiny meli pichat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9446
1.11.21 18:36
@barelunka152 píše:
Popřípadě co dělat, obvodak mě nechce a já mám nejspíš zánět čelních dutin. Babske rady? Nebo to za par dni přejde? :(
@barelunka152 píše:
Já mám pravé doktora daleko a pritel si nemůže vzit volno, já opravdu nedojdu ani na zastávku, ty migreny se nedaj.. budu doufat že malej ještě 2 týdny vydrzi a já se z toho stihnu vyležet.. měřili teplotu a mám 35, tak jsem někde nejspíš ofoukla…

Tak jdi na ORL. Tam ti s dutinami poradí nejlépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
1.11.21 18:44

Babská rada na dutiny (prověřená) - uvařit bramboru i se slupkou, rozmáčknout, dát do pleny a horkou tak, jak sneseš, přiložit na dutiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat