Hodne sexu s partnerem a strach s tim spojeny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.6.22 15:22

Hodne sexu s partnerem a strach s tim spojeny

Ahoj, možná si teď budete klepat na čelo nad mojí otázkou ale nejsem si jistá a proto se ptám.

Máme s partnerem hodně sexu a když říkám hodně tak myslím i několikrát denně. Oba nás to moc baví, začátky vztahu no, co si budeme povídat :mrgreen:

No a já jsem nějak posledních pár dní začala přemýšlet nad tím, či se může stát, že by se mi pod tímto náporem vytahala nějak? Vím, že je to sval, ale i tak si říkám, jestli bychom neměli zvolnit, na druhou stranu se toho nechci vzdávat :zed:

Poradí někdo? Prosím nesmějte se mi..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28348
25.6.22 15:28

Tvoje starosti bych chtěla mít. :zed: Užívej si podle chuti a buď ráda, že máte tu možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14716
25.6.22 15:29

Hele anál se vytahat může, ale vagína je na to dělaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
25.6.22 15:30

Tohle je to poslední co by mě trápilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
25.6.22 15:43

Tak vytahat se muze, je to sval. Ale asi bych to nehrotila. Pokud se libi tomu tvymu vytahany usiska :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21597
25.6.22 16:00

Naopak - posiluješ pánevní dno… Takže případné svaly pánevního dna mohou ochabnout, ale nepoužíváním (popřípadě se mění porodem)

@migmina píše:
Tak vytahat se muze, je to sval. Ale asi bych to nehrotila. Pokud se libi tomu tvymu vytahany usiska :D

Ty si při biologii nedávala moc pozor, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110480
25.6.22 16:10

To se nevytahá, to se nemusíš strachovat. Spíš bych se bála že partner tolik sexu bude brát za běžnou věc a až budete mít dítě /děti a ty budeš unavená a nevyspalá tak na to nebudeš mít tolik času a nálady a partner bude to mezi vámi dělat zle. Jinak to nepřekáží ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29698
25.6.22 16:26

Tak v mezičase posiluj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
25.6.22 16:30

Spis by se mel obavat partner, aby mu tim zvysenym provozem nezmizel nezmizel penis. Funguje to jako nanuk, ubyva a zmensuje se… az zmizi uplne :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19653
25.6.22 17:05
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55970
25.6.22 17:08
@Anonymní píše:
Ahoj, možná si teď budete klepat na čelo nad mojí otázkou ale nejsem si jistá a proto se ptám.

Máme s partnerem hodně sexu a když říkám hodně tak myslím i několikrát denně. Oba nás to moc baví, začátky vztahu no, co si budeme povídat :mrgreen:

No a já jsem nějak posledních pár dní začala přemýšlet nad tím, či se může stát, že by se mi pod tímto náporem vytahala nějak? Vím, že je to sval, ale i tak si říkám, jestli bychom neměli zvolnit, na druhou stranu se toho nechci vzdávat :zed:

Poradí někdo? Prosím nesmějte se mi..
:mrgreen: :mrgreen: nic se nevytahá. To by jí měla každá až u kolen ne :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
25.6.22 17:09

Proč bys měla být vytahana? To mě teda nikdy nenapadlo. Však od toho je pochva. Vydrží i porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.22 20:52

Maximálně bude bolet. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3287
27.6.22 18:58

Nemám ji vytáhnou ani po trech dětech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19853
27.6.22 19:14
@eva valoi píše:
Hele anál se vytahat může, ale vagína je na to dělaná.

Pánevní dno - stejná svalová skupina… :roll:
Při obemykání a při orgasmech skupina vlastně posiluje.
Cíleně, když jste nahoře a „zvedáte“ ho.
Odpověď tedy zní ne. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat