Hodně spavé miminko, je to normální?

307
12.5.21 15:52

Hodně spavé miminko, je to normální?

Ahojte holky, prosím vás.. Mám doma malou holčičku které bude zítra 14 dní..
Narodila se mi ve 37.tt. A pořád jen spí.. Nebudí se mi ani na krmení.. Musím jí budit já co 3 hodiny aby mi přibírala.. Ale přibírá mi prý krásně podle doktorky.. V pátek měla 2 700g a včera na kontrole měla 2 780g. Ale chci se zeptat jestli je normální že mi takhle pořád spinká? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
313
12.5.21 15:55

Ano je to normalni. Mně spala takto hodně dlouho. Musela jsem taky budit na kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31836
12.5.21 15:57

@Majka6802 je to normální.
A užívej si to, nebude takhle spát věčně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53771
12.5.21 16:13

Jo, u prvího dítěte jsem řešila, jestli mi nespí málo, u druhého zblblá prvním, jestli nespí moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
12.5.21 16:20

Moje malá byla taky malinko dřív narozená a takhle spinkala, musela jsem ji budit. Bohužel, neměla sílu tahat, takže kojení neklaplo. Taky jsem musela budit. Za pár týdnů se to srovnalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
12.5.21 16:32

@Aduš8 přesně jako u mě.. Taky nám kojení nejde takže musím mléko odsávat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
12.5.21 16:35

Mně takhle prospala malá dva měsíce. Narozená ještě o fous dřív než tvoje a měla teda navíc novorozeneckou žloutenku, to dělalo taky hodně. Budila jsem na krmení, ale bohužel i při krmení (to je teda fakt děsný) :lol: klidně prospala i půlku koupání :lol: fotku, kde by měla alespoň náznak otevřených očiček mám asi až z konce druhého měsíce :)

Pokud přibírá, neřeš to a taky odpočívej :srdce: ještě si ji užiješ až až :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
12.5.21 16:36

@Majka6802 také jsem odsávala, ale bylo ho čím dál tím méně. Malá nepřibírala a já se nervovala. :hug: přeji, aby ti to šlo lépe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
12.5.21 16:38

@Zijposvem taky bohužel máme novorozeneckou žloutenku :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
12.5.21 16:39
@Majka6802 píše:
@Aduš8 přesně jako u mě.. Taky nám kojení nejde takže musím mléko odsávat :(

Já jsem odsávala a dávala přes stříkačku více než měsíc (spíš asi měsíc a půl). Pak se malá chytla a je plně kojená. Pokud chceš kojit, tak vytrvej. Odsávej a podávej jinak než z lahve, zavolej si laktační poradkyni, ta tě poradí a hlavně uklidní ;)
Dcera je teď plně kojená, i když začátek byl boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
12.5.21 16:46
@Majka6802 píše:
@Zijposvem taky bohužel máme novorozeneckou žloutenku :(

No tak to bude něco podobného jako u nás.

Neboj, ono se to srovná a všechno si to hezky sedne. Jen ten rozjezd je u takových miminek trošku pomalejší. Je důležité, abys byla v klidu hlavně ty. Vím, že se to snadno říká na šestinedělí je prostě mazec, ale zkus co nejvíce odpočívat. Musíš hlavně kvalitně jíst a hodně pít. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
12.5.21 16:48

Dokrmovala jsem přes stříkačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
12.5.21 17:06

@Majka6802 Bohužel? Bohudík, že máte novo žloutenku, sice je dítko spavé, ale je zdraví prospěšná :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
12.5.21 17:08

@whooro to sice ano.. Ale doktorka nás minule strašila tím že jestli se to malé nezlepší tak budeme muset do nemocnice :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2952
12.5.21 17:11

Mela jsem 36+6 dceru a take jen spala. Na krmeni jsem ji budila kazde 3h asi do jejich 2mesicu. Spala porad. Jak přibrala, byla uz o neco vetsi, uz se zajímala o okoli, tak to bylo lepsi. Si e spala porad - dopo 2h. Po obede 2-3h, i odpo 2-3. To dite je male a slabe a je pro nej i unavujici se budit na jidlo.
Kojeni nezvladla, jak byla slaba ze zacatku, musela jsem dokrmovat UM. Nezvladla dlouho sat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat