Reklama

Hodně teplý zimní fusak?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 20.09.10 12:50
hodne teply zimni fusak?? poradte

holky…prosim potrebuju nejaky typy co mate doma za fusaky a jak jste s nimi spokojeny…shanim neco do sportaku pro malou (zacina chodit). jezdime hodne na hory…byvame cely dny venku takze neco fakt teplyho. me vsechny ty fusaky prijdou hrozne slaby.
libi se mi kaiser iglu a pak odenwalder. dodim odkazy at vite o cem mluvim…
http://www.extraparfum.cz/…auni-cervena
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

prosim pokavad mate nektera doma jeste jinej hodne teplej fusak hodte info…at mam z ceho vybirat jo a berana uz nechcu(moje dite je hovadko a spatne se to udrzuje :lol: )…diiiky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 20.09.10 12:51

Nedám dopustit na EMITEX :palec:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 20.09.10 12:57

Já měla pro malýho tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?… a naprostá spokojenost, malý byl krásně teplounký. Vozila jsem sebou ještě deku, ale většinou jsem jí nepoužila.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 20.09.10 12:58

My mame doma doma fusak s mikro plyšem a je uplne nejteplejsi,mys­lim,ze s fleesovyma se nemuze srovnavat :nevim: ..bohuzel vubec netusim,co je to za znacku,je z kamenneho kramu a pred dvema lety stal 1000 kc.

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 20.09.10 13:02

My máme Aesthetic

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 20.09.10 13:03

Ahoj.
nejteplejší fusak je podle mě Mutsy Eskymo :palec:
A bude se ti hodit přesně do kočáru :wink:
http://www.topkocarky.cz/…usaky/mutsy/[id-MuD00001]-mutsy-fusak-eskymo.html

yvushka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 20.09.10 13:12

ahoj, tak abys mela opravdu z ceho vybirat, my mame tenhle a je taky super, krasne teplej! :mrgreen:

Petorka
Závislačka 2787 příspěvků 20.09.10 13:15

Hlasuju pro Emitex, fakt super prodloužitelný fusak :palec: :palec: :palec: je v něm teplo, malá v něm byla zachumlaná a do sportáku se taky krásně napasoval a malé bylo teplo :palec:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 20.09.10 13:17

Tak ten Mutsy vypada vazne luxusne teple :palec:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 20.09.10 13:30

holky ten mutsy eskymo vypada dobre navic mam mutsynu kocar ale pisou jen 95 cm…vetsina fusaku ma aspon 105..tak nevim aby pak nebyl kratkej :nevim:

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 20.09.10 13:30

Taky hlasuju pro ten prodloužitelný Emitex combi. Naše děti se trefily do dvou slušných ladovských zim, a jak Maty, tak loni holky, v něm v životě nebyly studený, spíš naopak. A to jsem je dávala do roku a čtvrt do kočáru spát ven, po obědě i 2 hodiny, a fakt teplé, spíš jsem musela ubírat vrstvy oblečení, aby se nezpotily. Výborné je to na botičky, že dolní část nemá uvnitř fleece, takže vysypeš. My užívali už od mimina, kdy jsme to o tuto část měli zkrácené, takže se pohodlně vešel do vložné tašky, do malé autosedačky… Neznám ceny těch jiných, ale mám tušení, že cena kolem 1200 je proti těm značkovým fakt slušná.
Navíc můžu potvrdit, že vydrží dennodenní provoz po dvou dětech - zipy všechny v pohodě, funkční, žádná závada. :palec:

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 20.09.10 13:31
Eemii píše:
Tak ten Mutsy vypada vazne luxusne teple :palec:

Taky fakt teplej je :palec:
a Mikitaa má i Mutsy kočár,že?

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 20.09.10 13:33

Ještě jsem tu projela, co kdo hodil odkaz, ty s ovčí vlnou třeba jsou určitě teplé, ale obávala bych se té údržby, ten s fleecem hodíš do pračky a je to.

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 20.09.10 13:34
mikitaa píše:
holky ten mutsy eskymo vypada dobre navic mam mutsynu kocar ale pisou jen 95 cm…vetsina fusaku ma aspon 105..tak nevim aby pak nebyl kratkej :nevim:

Nebála bych se toho,máme ho taky ,už sem ho zkoušela letos nasadit a Tera tam má spoustu místa

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 20.09.10 13:38
Betty03 píše:
Ještě jsem tu projela, co kdo hodil odkaz, ty s ovčí vlnou třeba jsou určitě teplé, ale obávala bych se té údržby, ten s fleecem hodíš do pračky a je to.

jj…ja prave koupila pro terku loni oveckovej…a je to des co se tyka udrzby…hodne blindila…takze ten uz ne e :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >