Hodně unavené miminko

564
2.12.19 13:52

Hodně unavené miminko

Ahojte, můj tříměsíční prcek je dneska nějaký přešlý. Od rána zatím pořád spinká, budí se jen na kojení a přijde mi, že je mu zima, dokonce se trošku třásl, tak jsem ho přioblíkla. Doma máme 23 stupňů a má na sobě 2 vrstvy, spací pytlík a ještě deku. U kojení usíná, když ho chovám, padá mu hlava, jak je unavený a málo se hýbe, vůbec neřádí, jak jsem zvyklá. Jinak ale o mlíčko si řekne a když na něj dělám opičky, dokonce se tak unaveně usmívá. Máte zkušenost, myslíte, že mám plašit, nebo ještě vyčkat, co z toho bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16370
2.12.19 13:55

Jako vždycky se dá začít panikařit. Vždycky. Ale otázkou je co se tím dosáhne.

Počkej do zítra, pokud se to vyvine v nějaké nachlazení, tak holt ráno zajděte na pediatrii. Nic moc jiného zatím dělat nemůžeš. Nech ho odpočívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3875
2.12.19 13:59

Může to být začínající nemoc. Plašit asi netřeba, stačí víc pozorovat a když se ti jo něco nebude zdát, zajet k lékaři. Ale 23 °C a dvě vstvy + spací pytel + deku - abys ho zase nepřehřála. Kontroluj zátylek - nesmí ho mít ani studený ani zpocený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
2.12.19 14:04

@Popokatepetla Díky. Právě že to kontroluju podle zátylku a i přes ty vrstvy ho má spíš studenější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26182
2.12.19 14:05

Změřila bych mu teplotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu