Hodně velký věkový rozdíl

Anonymní
12.8.20 15:48

Hodně velký věkový rozdíl

Dobrý den, je normální když mě bali 35-40 letej chlap? Je mi 17, taky se mi libi ale přijde mi to úplně nenormalni proto radši dělám ze ho neznam. :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18182
12.8.20 15:52

Neni, co bys s nim delala? Leda ze bys byla zlatokopka, co jde po zajištěném chlapovi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
12.8.20 15:54

Mně bylo 16, když jsem začala chodit s bývalým manželem, a jemu 39. A měli jsme skvělý vztah. Nebýt toho, že mu pak hráblo a stal se z něj gambler, jsme spolu dodnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
12.8.20 15:56

Normální to je, protože chlapi jsou prasata (někteří).
Najdi si někoho blíž k sobě, těžko byste si intelektuálně rozuměli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 15:56

@Kriss Tina no já prave nevim co bych s nim delala…jen já dělám krasobruslení a on hraje hokej..tak něco mame spolecnyho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 15:57

@ropucha 02 vážně?? Já myslela ze to ani nejde si rozumět s tak mladou holkou…

• Citovat
  • Nahlásit
18182
12.8.20 15:58
@Anonymní píše:
@Kriss Tina no já prave nevim co bych s nim delala…jen já dělám krasobruslení a on hraje hokej..tak něco mame spolecnyho

A to se ti libi jenom kuli hokeji? Co ma krasobruslení a hokej spolecneho, krom brusli teda? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
12.8.20 16:00
@Anonymní píše:

Brusle.

Užívej si mládí. Ten věkovej rozdíl je velkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 16:01

@Kriss Tina nelíbí se mi jen kvůli hokeji, je slusnej a hodně pohlednej, je ke mne milej, šli jsme si i zabruslit, no ale moc se s nim nechci ukazovat na veřejnosti, by si asi mysleli ze jsem jeho dcera :D :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 16:04

Užívám, ale od te doby co se směnou rozesel přítel, potkávám jenom starší, jednomu bylo 25, druhému 31, a tomuhle je 37… já je spis poznavam a nic s nima nemam, žádný sex nic, max teda pusa ale jinak nic.@AjaF

• Citovat
  • Nahlásit
1828
12.8.20 16:07
@Anonymní píše:
@ropucha 02 vážně?? Já myslela ze to ani nejde si rozumět s tak mladou holkou…

Asi jde. Já byla vždycky tak nějak napřed oproti vrstevníkům, nikdy mne nebavily třeba diskotéky a tak. Naopak kluci kolem 20 mi tehdy připadali neskutečně pitomí. A nudní. S tímhle jsem se nenudila nikdy. A on se mnou taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 16:14

Hele já na disco nechodim, nejsem na to, chodila jsem s bývalým (20 let mu je) no a to co delal?? Vymyslel si furt ptakoviny, furt jak má tahle dobrej zadek l a tadyta a td..ani nemohl autem přijet úplně až k mému vchodu, pac to prý nechtěl objíždět tak mě vždy vyhodil u hotelu který je plny Arabů :lol: :lol: @ropucha 02

• Citovat
  • Nahlásit
5498
12.8.20 16:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, je normální když mě bali 35-40 letej chlap? Je mi 17, taky se mi libi ale přijde mi to úplně nenormalni proto radši dělám ze ho neznam. :nevim: :nevim:

Ano, je to normalni, deje se to bezne, tato kateogrie zamindrakovanych, porouchanych chlapu si na seberovnou zenu netroufne, proto se specializuji na adolescentky, pac ty nemuzou zhodnotit ani jejich mentalni schopnosti, ani postelne, at reknou jakoukoli somarinu, adolescent jim to spapa a jeste je za to obdivuje. Jsou to vetsinou muzi, ktere by zena v jejich veku odmitla. Tohle baleni, slintani a obtezovani starnoucich trdelniku zaziva bohuzel asi kazda mlada holka, vetsina to povazuje za traposinu a odmitne je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5498
12.8.20 16:22
@GirlsNick píše:
Normální to je, protože chlapi jsou prasata (někteří).
Najdi si někoho blíž k sobě, těžko byste si intelektuálně rozuměli.

Praveze, pokud je chlap tupej jak stolverk, tak by si rozumeli, holka je mentalne primerene svemu veku, on bude zabrzdenej, muze to fungovat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
12.8.20 16:28

A spousta těch náctiletých je z toho odvařená…

Dívka si myslí, jak je výjimečná, když zaujme muže staršího, zkušeného, vyspělého. Získává tím pocit vlastní vyzrálosti. Ale ten může platiti pouze za předpokladu, že takového jedince odmítne. Která z nás to nezažila?!

Nemám nic proti výraznějšímu věkovému rozdílu, ale až od určitého věku. A ne, nejsem zapšklá nepřející ženská, jen už jsem toho za svůj život viděla dost, abych věděla, jak tyhle příběhy končí, čest výjimkám.

@My Melody to popsala výstižně, nemám co dodat.

Zakladatelko, on tě něčím zaujal, upoutal, že o něm zakládáš diskuzi? Otázku nemyslím uštěpačně, jen jsem zvědavá.

Opatruj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama