Hodně vysoká bazální teplota

Anonymní
8.8.13 19:06

hodně vysoká bazální teplota.

Ahoj Všem. Mám před menses a jelikož se snažíme o miminko a nedaří se, tak přemýšlím nad každou hloupostí. Už druhý měsíc beru clostík a popíjím už jen sem tam nosifol. Mám asi 5 dní před menses a mám bazální teplotu 37,9.Což je podle mě sice nesmysl, ale když jsem se měřila více teploměry a vyšlo to stejně, tak už jsem musela uvěřit. Co to může znamenat, když je bazální teplota tak vysoká??Říkám si, či to není i tím horkem. Poradíte???Děkuji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
8.8.13 19:09

Já jsem si u prvního sice BT neměřila, ale bylo mi divně, tak jsem zkoušela, jestli nemám horečku. A měla jsem, dokonce jsem začala brát ATB. MS nepřišla 8) Tak budu držet palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 19:14

No já už mám jednoho téměř puboše. Ale neměřila jsem. Prostě náhodou jsem přišla nato, že čekám. Bývá mi divně, ale to přidávám tomu počasí. :D

• Nahlásit
  • Citovat
2483
8.8.13 19:43

Ahojky.No myslím ze se vám zadarilo. Pokud vím, počasí s tím moc společného nemá. Takže počkej jestli to dostaneš či ne, ale máš velkou šanci. Tak držím palečky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 19:51

No tak to uvidíme. Takže to znamená, že by se mohlo povézt a že by těhu??? :) To by jste mi sdělily předčasně skvělou zprávu. :palec: Omlouvám se, že jsem anonym. :)

• Nahlásit
  • Citovat
11625
8.8.13 20:05

A to je teplota měřená po probuzení nebo během dne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 20:28

Po probuzení. Četla jsem na netu něco. A pokud teplota je kolem 37,5,tak to může být těhu. :) Tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
11625
8.8.13 20:40

A jak dlouho měříš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 20:46
@iiiv píše:
A jak dlouho měříš?

Už necelé dva měsíce. Nejdřív jsem na to kašlala. Ale jak to došlo do stádia, že jsem si myslela, že mi nosifol pomůže a po 5 krabičce nic a na to clostík, tak jsem začala. :(

• Nahlásit
  • Citovat
2483
8.8.13 21:45

Tak držím palečky ať ti to vyjde.Ja ji asi začnu měřit také. V červnu jsem šla ve 22tt na potrat…A od července se smažíme znovu. Už to vypadalo nadějně, ale včera sem měla na papíru asi kapku krve, dnes už dvě a tak nějak cítím, ze se to rozjíždí. Takže od zítřka merim také. Sice dělám ve směnym provozu, ale teď jen ranní a odpol. tak to zkusím ať alespoň přibližně vím, kdy je ovulka:-). Ale určo jsem dej vědět jak dopadnes. Držím palečky:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.13 15:49

Ahojky.Tak jsem tady opět po několika dnech. Bazální teplota se mi drží kolem 37,2 stupňů, včera lehké krvácení a pak zase nic. Dneska ani kapka. Měla jsem podle termínu dostat ms, ale nedostala.TT negativní, takže uvidíme. Vůbec mi nic nesedí na mém těle. Je jako rozhozené. Bazální teplota, ms, prostě úplně vše. :( Tak co si o tom myslíte???

• Nahlásit
  • Citovat
2483
12.8.13 23:47

Ahojky.No tak nejsem tak velký znalec.Ale buď jsi teď hodně ve stresu a nebo se opravdu zadarilo na tehu. No me test vyšel až po 14dnech zpoždění, takže jestli máš třeba jen dva dny tak to jeste počkej. A zkus třeba za 3dny test zopakovat. Držím palečky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.8.13 17:53

Ahoj.Tak těhu to není. Sice jsem ve stresu nebyla, ale ono asi jen to myšlení dělá hodně. Každopádně teď už mám po MS a bazální teplota se drží vysoko kolem 37,3.Ještě počkám a zajdu k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
2483
17.8.13 19:06

Ahoj, to mas ale porad moc vysokou teplotu. pokud vim mela bys mit tak 36,5- 36,6 ale porad tak vysoka teplota, to je moc. a meris peclive kazdy den rano a ve stejnou hodinu??? to asi radeji skoc k dr, at vis co a jak, ta teplota je fakt moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
30.8.13 16:24

Ahojky, tak jak, porad mas tu vysokou teplotu? co ti na to rekl doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama