Hodně zubních korunek, zkusenost ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 09:49
Hodně zubních korunek, zkusenost ?

Ahoj,
Ráda bych se zeptala, zda je tady někdo kdo má v ústech hodně korunek, jak je máte dlouho a jak jste s nima spokojeni? Jsem mladá, ale zuby mam skarede a rozhodla jsem se investovat..určitě půjdu do keramiky
 Dekuji

Reakce:
Paní Kropenatá
Stálice 69 příspěvků 26.02.18 10:09

Na škaredé zuby se dají udělat jen fasety- tj. nová přední strana zubu…Nebo které zuby máš konkrétně „škaredé“ a jak?

elzebett
Stálice 70 příspěvků 26.02.18 10:44

Ahoj, také nad tím přemýšlím..o kolik zubů by se jednalo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >