Hodnota HCG po KETU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 22:41
Hodnota HCG po KETU

Dobrý den,
možná by jste mi mohli pomoci objasnit následující. Dle těhotenského testu se mi podařilo otěhotnět. Ještě před návštěvou lékařky jsem začala krvácet. Byla jsem na pohotovosti a tam stále něco v děloze viděli. Nabrali mi HCG s tím, že když bude růst a bude nad tisíc bude to dobré. Měla jsem 3000. V pondělí u své lékařky když mi nabrali krev tak vyšlo 5000. Radovala jsem se, že to stoupá. Bohužel za další dva dny mi brali krev a stouplo to jen na 5800. Doktorce se to nelíbí a já si říkám, jak je možné že hcg stoupá a přesto si doktoři myslí, že se mimčo přestalo vyvíjet. Stále nad tím přemýšlím a nerada bych se unáhlila a ukončila to, kdyby byla třeba ještě nějaká jiskřička naděje.

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 27.09.18 22:46

hcg by se u prosperujícího těhotenství mělo každé dva až tři dny zdvojnásobit…Proto se doktoři netváří moc optimisticky

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3710 příspěvků 27.09.18 23:13

Jo, i kdyz stoupa, ale prave pomalu, tak se mohl vyvoj uz zastavit. Mne v hednom pripade hCG rostlo az do revize, jeste 3 tydny po zastaveni vyvoje. Ale klidne pro klud duse jeste pockej, par dni nic nepokaxi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >