Hodnota hCG v době očekávané menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 19.01.17 16:50
Hodnota hCG v době očekávané menstruace

Zdravím všechny,

nenapadlo by mě, že budu přidávat takový příspěvek, ale už to tak vypadá - jsem těhotná :) Dneska jsem si dělala ráno dva těhotenské testy, oba jasně pozitivní. Přesto jsem šla pro klid na krev a hodnota hCG byla skoro 1000. Upřímně, miminko jsme ještě tak 2-3 roky neplánovali, takže už jen to, že jsem těhotná byl šok. Teď ale už k otázce…Koukala jsem na net a je mi jasné, že rozpětí hCG je u každého úplně individuální, ale stejně mi přijde nějaké vysoké… Ohlížela jsem se zpátky, kdy jsem do toho tak mohla přijít a nakonec jsme si s partnerem vzpomněli na jeden den, kdy jsme nepřerušovali (nicméně i tak se chráním pesarem). Dopočítala jsem to a vycházelo to na 11. den cyklu. Dnes je 30. den a normálně mám cyklus dlouhý tak 28-29 dní - takže bych byla maximálně 19. DPO, pokud to správně počítám a chápu…Budu ráda za každou, opravdu každou reakci, protože jsem momentálně úplně v šoku a vůbec tomu nerozumím :roll: Děkuju :)

Reakce:
Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 121 inzerátů 19.01.17 17:12

To by tak mohlo být, při prvním těhotenství jsem 29.DC měla 837, ovulace byla taky dřív cca 10.DC.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >