Hodnoty hcg 3 dní pred menštruáciou

16
25.8.21 13:02

Hodnoty hcg 3 dní pred menštruáciou

Ahojte
Viete mi povedat, poradit ake boli vase hodnoty hcg pred menštruáciou cca 12dpo
V pondelok som mala pozitivny test a hodnota hcg bola 47,56
Dnes som bola opat na odber a je len 69
Nerastie to pomaly?. Kontrolujeme to preto lebo mavam cysty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1124
25.8.21 13:07

Vygoogluj si tabulku HCG, a hned ti to bude dávat větší smysl. Jinak moc nechápu testování z krve obden. Když už tak po týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
25.8.21 13:10

@Angry_birds no tak mi povedala dr ze obden… Ze musi stupat 2× tolko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
25.8.21 13:11
@Lenka137 píše:
@Angry_birds no tak mi povedala dr ze obden… Ze musi stupat 2× tolko

Tobě ještě ani nevynechala MS a už ses radila s doktorkou? 8o Toto teda slyším/čtu poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18549
25.8.21 13:12

@Angry_birds obden se právě kontroluje ten nárůst.. @Lenka137 roste takže zatím těžko říct..mělo by se zdvojnásobit co dva až tři dny, takže podle toho je to teď ok.. jdeš na odběr ještě v pátek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6976
25.8.21 13:14

@Angry_birds
no prave se z krve testuje obden, protoze hodnota se ma zdvojnasobit za 2-3 dny. teda vetsinou samozrejme se to udela jednou, pokud vubec.
ale jedna hodnota nerekne nic a kdyz to zkontrolujes po tech 2-3 dnech, tak vis, jestli je tehotenstvi prosperujici. dela se vetsinou u krvaceni atp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
25.8.21 13:16

@Angry_birds áno radím čítajte pozorne. Tehotenstvo je po roku snazenia a častým cystam lebo ma boli aj vajecnik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
25.8.21 13:16

@Bobby myslite ze je hodnota ok? Ano idem v piatok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
25.8.21 13:21
@Lenka137 píše:
@Angry_birds áno radím čítajte pozorne. Tehotenstvo je po roku snazenia a častým cystam lebo ma boli aj vajecnik

To čítám, ale toto zmiňuješ až teď. :palec:
Přijde mi to zbytečně stresující se testovat obden, ano máš přehled, ale stejně jsi z toho evidentně vykolejená. Ale jinak ti samozřejmě přeji, aby ti to vyšlo. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
25.8.21 13:23

@Angry_birds ano som to mas pravdu uz ma strasi mimomaternicovim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
25.8.21 13:29

@Lenka137 co vím, tak ob den by se to mělo zdvojnásobit, takže dnes už by to mělo být skoro 100. Často když to takhle pomalu roste, tak je z toho biochemko a odejde to s opožděnou ms. Ale to říkám tu horší variantu. Počkala bych v klidu do pátku, ale moc bych se na to neupínala. Proč vlastně testuješ tak brzy a chodíš na krev? Já vždy počkala do termínu ms, pak až si dělala test když nedorazila jak měla. A když byly na testu dálnice, tak jsem se objednala k doktroce na ultrazvuk a počkala. Takhle jsi akorát ve stresu a třeba zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
25.8.21 13:33

@Daisyy1995 ja som išla k dr pretoze ma bolel vajecnik a som si myslela ze zas cysta. Cysta tam nieje len žlté teliesko. Dr hneď povedala ci niesom tehotná lebo mam vysoku sliznicu 1,3cm a to ja mam normalne tak 0,7mm.tak som si spravila test a zobrala mi krv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8539
25.8.21 14:02
@Angry_birds píše:
Vygoogluj si tabulku HCG, a hned ti to bude dávat větší smysl. Jinak moc nechápu testování z krve obden. Když už tak po týdnu.

HCG roste obden takže to smysl na jednu stranu má ale nemusí vysloveně dublovat dle tabulek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
25.8.21 14:04

@Skaiqy v pondelok bolo 47 a dnes 69 som cca 11-12dpo. Dr uz strasi že to je malo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18549
25.8.21 14:20
@Lenka137 píše:
@Bobby myslite ze je hodnota ok? Ano idem v piatok

Z jednoho nárůstu bych nepanikařila…proto se píše, že se má zdvojnásobit za dva AŽ tři dny..počkala bych na tu páteční hodnotu..navíc je to stále před menzes, takze stát se může cokoliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat