Hodnoty průtoky pupečníkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 15:19
Hodnoty průtoky pupečníkem

Ahoj holky, mám na vás dotaz.. dneska jsem přesně 32tt, pár dní zpátky jsem byla u svého doktora s tím, že tak intenzivně necítím pohyby malého a ke všemu ne tak často, třeba 1-2× za den. Na ultrazvuku malého zkontroloval, řekl, že vše je v pořádku, srdíčko bije pravidelně, ale pro jistotu mě poslal na vyšetření průtoku pupečníkem do nemocnice. Pro moji smůlu jsem musela do nemocnice, se kterou nemám nejlepší zkušenosti + většinou jsou na ní jen stížnosti, že něco nepoznali, nevzali včas apod.. (jinou nemocnici v blízkosti bydliště nemám). A tak jim z jistých důvodu moc nedůvěřuju.. Tak teda k dotazu, nevíte prosím někdo, jaké hodnoty průtoku pupečníkem jsou v normě, jakénad, nebo pod normou?
Jinak, naměřili mi - PI (index hodnotící průtok krve cévami) 0,85
RI (index hodnotící průtok krve cévami) 0,61
MCA (stanovení maximální průtokové rychlosti) PI 1075, a RI 0,83..

Děkuji za případné odpovědi, rady, zkušenosti ????

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 06.02.19 16:58

A oni vysledky neposilali tvemu doktorovi, ty jsi se neobjednala aby to zkouknul kdyz uz te tam poslal??? To by bylo nej resit s nim. Kdyby to bylo na prd asi by ti to rekli, ptala si se?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 17:11

Řekli mi, že je mám doktorovi potom donést, jenže můj doktor tam je až v pátek. Ptala jsem se přímo v nemocnici vše, ale schytala jsem zrovna doktorku, která česky umělá sotva pár slov a i do zprávy přemýšlela co má napsat..

ugluk
Hvězda diskuse 44739 příspěvků 06.02.19 17:48

Mně teda rovnou na utz říkají, že průtoky OK, plus dostávám zprávu že v normě. mám tam teda jenom PI, obvykle tak 0,6-0,9 a jsou s tím spokojení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >