Hodný kluk - mám strach, že se to pokazí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 17:06
Hodný kluk - mám strach, že se to pokazí

Ahoj, holky, já asi fakt řešim blbost, ale…docela dlouho jsem byla sama a pak jsem přes internet potkala jednoho kluka - ze začátku jsem si nebyla jistá, ale čím víc ho poznávám, tím víc mě konsternuje, jak je na mně neskutečně hodný…až mě to skoro děsí. Že bych měla takové štěstí? Ale není to hodný blbec, na kterém by sedalo dříví štípat nebo naopak, že by se mnou manipuloval. Prostě mám pocit, že mě má rád ze svý podstaty a strašně hezky se ke mně chová, je schopný řešit na rovinu zádrhele, i když se občas chytnem. Jsme spolu 5 měsíců. Nejsem závislá, ale mám pocit, že jsme konečně potkala někoho, s kým budu schopná žít a velice rychle se stal součástí mého života! Ale až mám strach, že je někde nějaký kostlivec, že to přece není možné, abych měla v dnešní době štěstí na takového člověka, a mimo to ještě hezkého a chytrého. Je to intuice nebo moc přemýšlím?

Reakce:
Serpentini
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 18.11.18 17:13

Neřeš to a užívej si to. Můj chlap je taky hezký, chytrý a hodný, navíc má skvělou práci. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela. Brala jsem to všechno jako svoje osobní vítězství ulovit takového chlapa :D

Monchichik
Kelišová 5440 příspěvků 18.11.18 17:13

Moc přemýšlíš ;) I v dnešní době se takoví najdou, tak doufej, že si měla štěstí a nepřemýšlej o tom :) .

Mrusnok
Stálice 82 příspěvků 18.11.18 22:55

Ženy ve skutečnosti hodné kluky nechtějí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >