Hodný manžel odešel za jinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darka15
Kecalka 293 příspěvků 08.10.18 18:01
Hodný manžel odešel za jinou

Holky, sousedka mi tu pobrekává, že manžel má milenku. Ta toho jejího tak pobláznila, že on pálí mosty. Dovezl ji dokonce ukázat své staré matce a tam prý padaly perly typu - můj bývalý manžel je hodný, našel si jinou a oči trpitelky, která byla opuštěná.

Tak byl hodný anebo ji teda podváděl? Hlava mi to nebere?

Dík za vysvětlení, rejpalky, co budou tvrdit, že si jich nemám všímat, buďte tak laskavy a vynechte tuto diskuzi. děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 2702 příspěvků 08.10.18 18:03

Ten příspěvek vůbec nechápu. Koko manžel dovezl matce? Jinak nechápu, jak z toho máme poznat, jestli byl hodný nebo ne, když o něm nic nepíšeš :D

Diaceny
Stálice 67 příspěvků 08.10.18 18:05

Taky vůbec nechápu…

kačka39
Kecalka 329 příspěvků 08.10.18 18:07

Jsem si přečetla příspěvěk asi 5×, ale vůbec nevím. Čí manžel byl hodný? Sousedky nebo milenky souseda? Kdo je trpitelka, která je opuštěná? Milenka, nebo sousedka?

Loll
Závislačka 2928 příspěvků 08.10.18 18:12

Asi měly holky už dost vína :), taky tomu nerozumím.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 08.10.18 18:15
@Loll píše:
Asi měly holky už dost vína :), taky tomu nerozumím.

Přesně tohle jsem chtěla napsat, že se jim po vínu pletou slova a myšlenky…

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 08.10.18 18:17

No manžel sousedky dovezl milenku k jeho matce. Si myslím. A jinak jak to asi mame vidět. Si ji prizvete taky a ona vám to vysvětli :lol:

darka15
Kecalka 293 příspěvků 08.10.18 18:19

Víno jsme si ještě nedaly:-))

Ta milenka ze sebe dělá asi trpitelku, protože si tchýni kamarádky stěžovala, jak měla hodného manžela, který se i nadále krásně stará o děti, ale ten že jí utekl za jinou. A tak se rozhodla, že si začne se ženatým, a to dost razantně. Já si myslím, že jsou to její výmysly, aby se zalíbila a udělala ze sebe chudinku, protože hodní chlapi od hodných žen přece nedocházejí.

Ale chápu, že jsem to napsala asi zmateně.

debra.morgan
Závislačka 4199 příspěvků 08.10.18 18:20

co třeba to napsat normálně :roll: @darka15

darka15
Kecalka 293 příspěvků 08.10.18 18:20

A ještě jen dopíšu, že ona určitě ví, že má máslo na hlavě a odvedla manžela rodině. Tak ze sebe potřebuje udělat oběť.

darka15
Kecalka 293 příspěvků 08.10.18 18:21
@debra.morgan píše:
co třeba to napsat normálně :roll: @darka15

už jsem to zkusila přepsat, snad je to srozumitelné

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 08.10.18 18:23

@darka15 a k čemu vám je spekulovat nad myšlením milenky? Spíše zkuste probrat, co dal, ať si to sousedka ma s kým probrat nahlas a naplánovat - rozvod, majetek, peci o dítě, bydlení…

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 08.10.18 18:28

Kdyby mi ženatý syn přivezl ukázat milenku, tak by se maximálně otočila ve dveřích :mrgreen:
Jinak co už, pálí mosty, tak ať sousedka vyřídí vše v co největší její prospěch a hotovo.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3454 příspěvků 08.10.18 18:31

Me by teda problemy milenky fakt nezajimaly. At si kamaradka resi sveho manzela, ne manzela zenske, kterou ten jeji brousi.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 08.10.18 18:47
@darka15 píše:
Víno jsme si ještě nedaly:-))Ta milenka ze sebe dělá asi trpitelku, protože si tchýni kamarádky stěžovala, jak měla hodného manžela, který se i nadále krásně stará o děti, ale ten že jí utekl za jinou. A tak se rozhodla, že si začne se ženatým, a to dost razantně. Já si myslím, že jsou to její výmysly, aby se zalíbila a udělala ze sebe chudinku, protože hodní chlapi od hodných žen přece nedocházejí.
Ale chápu, že jsem to napsala asi zmateně.
?? :lol: zmateně to píšeš stále
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >