Hojný průhledný hlen během ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Abinim
Povídálka 22 příspěvků 03.01.17 17:26
Hojný průhledný hlen během ms

Ahoj holky, chci se zeptat: poslední dvě ms ze mě společně s krví odhází i dost hojný vazný průhledný hlen/výtok. Beru antikoncepci už 1,5 roku a vždy vpořádku. Minulý měsíc jsem brala antibiotika a nejspíše jsem měla mykózu ale jelikož to začalo 3 dny před ms tak jsem to neřešila a během ms problémy zmizely ale zato se vyskytl tento hustý hlen. Na srovnání mykroflóry jsem užívala Fermalac vaginal. Myslíte že to může souviset? Nebo je to normální..? :nevim:
Děkuji :)

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:58
@Abinim píše:
Ahoj holky, chci se zeptat: poslední dvě ms ze mě společně s krví odhází i dost hojný vazný průhledný hlen/výtok. Beru antikoncepci už 1,5 roku a vždy vpořádku. Minulý měsíc jsem brala antibiotika a nejspíše jsem měla mykózu ale jelikož to začalo 3 dny před ms tak jsem to neřešila a během ms problémy zmizely ale zato se vyskytl tento hustý hlen. Na srovnání mykroflóry jsem užívala Fermalac vaginal. Myslíte že to může souviset? Nebo je to normální..? :nevim:
Děkuji :)

ja bch si nechala u dr nabrat kontrolni stery a at to posle na kutivaci muze to byt cokoliv jeste jineho noveho nebo co se vratilo dle me to normalni neni :roll:

Abinim
Povídálka 22 příspěvků 03.01.17 18:03

@JayLee děkuji za odpověď, příští týden po ms si zajdu k doktorce :?

Avele
Závislačka 2768 příspěvků 2 inzeráty 03.01.17 18:12

Já si myslím, že to nic není…mám to tak x let a nikdy mi nenapadlo to řešit. A dle stěrů jsem naprosto v pořádku. Společně s krví mi odchází průhledný tažný hlen (podobný jako při ovulaci).

Abinim
Povídálka 22 příspěvků 03.01.17 18:55

@Avele děkuji za odpověď. Mě jen překvapilo že se to objevilo najednou, předtim jsem to neměla. A je to opravdu hodně, někdy mi přijde že toho je víc než krve.. :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >