Reklama

Hojný průhledný hlen během ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Abinim
Povídálka 22 příspěvků 03.01.17 17:26
Hojný průhledný hlen během ms

Ahoj holky, chci se zeptat: poslední dvě ms ze mě společně s krví odhází i dost hojný vazný průhledný hlen/výtok. Beru antikoncepci už 1,5 roku a vždy vpořádku. Minulý měsíc jsem brala antibiotika a nejspíše jsem měla mykózu ale jelikož to začalo 3 dny před ms tak jsem to neřešila a během ms problémy zmizely ale zato se vyskytl tento hustý hlen. Na srovnání mykroflóry jsem užívala Fermalac vaginal. Myslíte že to může souviset? Nebo je to normální..? :nevim:
Děkuji :)

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:58
@Abinim píše:
Ahoj holky, chci se zeptat: poslední dvě ms ze mě společně s krví odhází i dost hojný vazný průhledný hlen/výtok. Beru antikoncepci už 1,5 roku a vždy vpořádku. Minulý měsíc jsem brala antibiotika a nejspíše jsem měla mykózu ale jelikož to začalo 3 dny před ms tak jsem to neřešila a během ms problémy zmizely ale zato se vyskytl tento hustý hlen. Na srovnání mykroflóry jsem užívala Fermalac vaginal. Myslíte že to může souviset? Nebo je to normální..? :nevim:
Děkuji :)

ja bch si nechala u dr nabrat kontrolni stery a at to posle na kutivaci muze to byt cokoliv jeste jineho noveho nebo co se vratilo dle me to normalni neni :roll:

Abinim
Povídálka 22 příspěvků 03.01.17 18:03

@JayLee děkuji za odpověď, příští týden po ms si zajdu k doktorce :?

Avele
Závislačka 2707 příspěvků 2 inzeráty 03.01.17 18:12

Já si myslím, že to nic není…mám to tak x let a nikdy mi nenapadlo to řešit. A dle stěrů jsem naprosto v pořádku. Společně s krví mi odchází průhledný tažný hlen (podobný jako při ovulaci).

Abinim
Povídálka 22 příspěvků 03.01.17 18:55

@Avele děkuji za odpověď. Mě jen překvapilo že se to objevilo najednou, předtim jsem to neměla. A je to opravdu hodně, někdy mi přijde že toho je víc než krve.. :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama