Holčička Andělka nebo Stella? Poraďte

9
6.3.21 07:09

Holčička Andělka nebo Stella? poraďte

Ahoj, možná byste nám mohli pomoct s rozhodnutím jména pro naši holčičku, máme dva jména která jsou pro nás jak říkajíc TOP. Příjmení je Gabrielová.

Takže Anděla( Andělka) nebo Stella?

Příspěvek upraven 09.03.21 v 02:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
246
6.3.21 07:14

Za mě Stella :) Jde mi to i více k příjmení, u druhé kombinace mi hned naskočilo „Anděl Gabriel“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
6.3.21 07:14

Ani jedno. Proč Stella a ne Stela? I když mi se nelíbí ani ta Pepina.
Ale Anděla je fakt děs, chudák decko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.3.21 07:15
@Melvlese píše:
Ahoj, možná byste nám mohli pomoct s rozhodnutím jména pro naši holčičku, máme dva jména která jsou pro nás jak říkajíc TOP. Příjmení je Gabrielová.Takže Anděla( Andělka) nebo Stella? Díky :wink:

Určitě Stela…hned mi naskočilo Archanděl Gabriel… Jak by se Anděle říkalo v dospělosti? Zdrobnělinou ji budete říkat asi jen v dětství a to je cca pětina života :think: a ještě kdyby měla třeba sklony k nadváze, no nevím…Anděla Gabrielová - to už by bylo lepší Adéla Gabrielová. Ale ta Stela je hezké jméno ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4238
6.3.21 07:16

Anděl Gabriel? Vážně o tom uvažujete jo? Prosím za malou za Stellu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
6.3.21 07:18

Mně se víc líbí Stella :) i ta Josefínka je krasné jméno :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33954
6.3.21 07:18

Anděla. Už k vůli jménu první dcery. Kdybyste měli Stelu, celkem nadčasové a moderní jméno, tak té Josefine bude líto, že si vylosovala takovou vykopavku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
6.3.21 07:20
@Leviatan píše:
Anděl Gabriel? Vážně o tom uvažujete jo? Prosím za malou za Stellu

Lidi jsou ruzne jebnuti. Byla tady jedna, co psala deniky, mela Adolfa a nick měla jmeno Hitlerova psa a ještě nejake dalsi souvislosti to si nepamatuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
6.3.21 07:21

Anděla Gabrielová je geniální :potlesk: :D

Ne, vážně. Normálně bych řekla Andělka, krásné jméno a mezi dnešními dětmi bude rozhodně originálnější než Stella. Navíc i k Josefínce jde lépe.

Ale, k vašemu příjmení asi opravdu ne, anděl Gabriel, to zná snad každý.

Takže Stella, nebo něco úplně jiného ( Růženka? Matylda?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
6.3.21 07:22

Dala bych Andelu. Byť se mi to jméno moc nelíbí, tak Stela, jeste se dvěma L, se mi líbí ještě mnohem míň. Na archandela Gabriela bych se vykaslala, každé jméno má něco a toto je aspoň asociace příjemná, nehanliva, pěkná, slušná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5961
6.3.21 07:24

Stella, Andelka se mi vůbec nelíbí, všimla jsem si, že je asi oblíbená u Vietnamců, znám dvě malé vietnamky Andělky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
6.3.21 07:25

@Pears206 jj, taky mi přijde, že Stella a Josefína je dost nevyvážené.

K Josefínce bych vybrala něco tradičnějšího, Andělka by fungovala dobře, ale příjmení to zabíjí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53030
6.3.21 08:01

Stella.
Andela neni hezke, tak 200r. zpet. Znam Ruzenku. To je stejny soudek riskantnich jmen.
Predstavis si za jmenem hezkou, jemnou holcicku, slecnu, ve skutecnosti je to obezni zenska. Nebo bude muzatka, ktera se neupravuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
6.3.21 08:03

Kdyby to nemuselo být z těchto dvou jmen, tak by se mi k vašemu příjmení líbila Zlata Gabrielová. Když už české málo používané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316
6.3.21 08:10

Anděla Gabrielová je snad myšleno jako vtip, ne? :D Černý Petr, Tomáš Červený, to jsou jména, co se dávají ze srandy, ne? :mrgreen: Andělovi asi taky nedávají Gabriela, Rafaela a Michaela :mrgreen: Dala bych třeba Justýna, k té Josefíně, nebo něco z těch kratších, Nina, není jich tolik jako Stell. Ale když už se nechceš hnout, tak z těchto dvou 100% Stela. Anděla je jednak nehezké a druhak k příjmení úlet jak hrom :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat