Holčička bez náušnic - reakce dětí ve školce

15
11.7.20 14:39

Holcicka bez nausnic - reakce deti ve skolce

Ahoj holky, mam 8 mesicni holcicku a stale nejsem rozhodnuta, zda ji dat pichnout ouska a nasadit nausnicky. Nejradeji bych to nechala na ni, at si sama v budoucnu rozhodne, zda je bude chtit. Sice se mi na holcickach nausnicky libi, ale uplne uprimne se mi zas nechce vystavit miminko zbytecne bolesti jen z nejakeho meho rozmaru. A ted k memu dotazu, zajima me predevsim zkusenost tech z vas, ktere sve holcicce ouska nepichli, zda z toho pozdeji nemela nejakou “psychickou ujmu”, ze se ji napr. deti ve skolce smaly, ze je jak kluk apod.? Zvazuju zkratka vsechny moznosti a tohle by mi bylo lito, vystavit ji treba zbytečnému posmechu, ale mozna to zas moc resim. Pište prosim sve zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
11.7.20 14:42

Tak v te dobe uz snad budou mit holcicky delsi vlasy, proc by se jim smali, ze nemaji náušnice?
Ja rozhodně dceri davat nausnice nebudu, je to jeji telo, bude je mit az se sama rozhodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3339
11.7.20 14:42

Bolet ji to bude tak 5 minut než to nastreli. Ale pokud je nechces dávat, tak nedávej, újmu z toho mit určitě nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2022
11.7.20 14:43

Včera se to tu řešilo.

Dneska se už naštěstí naušnice nedávají automaticky. Hodně holčiček je nemá. Buď v klidu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
11.7.20 14:45

Moje dcera náušnice nemá a pokud vím, nikdo to nikdy neřešil. Ani ve školce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
11.7.20 14:47

Asi takhle máme jednu čtyř letou, a že by jí to bralo že má náušnice ani omylem, manžel chtěl aby jsme dali, je fakt že dostala moc pěkné po tchýni. Ale jestli teď budeme mít holčičku, tak to už to neudělám, nechám to na ní, byla to zbytečná bolest. A ve školce si nemyslím že nějak úplně řeší

Příspěvek upraven 11.07.20 v 14:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19603

Moje deti si nechaly pichnout nausnice ve skole, az chtely samy. Nikdo se nedivil, ze je nemaji, natoz, aby se jim smal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9234

Já mám dvě dcery a jedna je má a druhá ne. První je osm a druhé bude šest. Mladší je nemá proto, že když byla malá, byla hodně nemocná a tak jsme ji s nausnicema netrápili. Teď sama říká, že až bude chtít, tak si řekne a půjdem je nastrelit, ale že teď nechce. Ji je to fuk, je to princezna od narození, co se nakrucuje v sukynkach, korunkach, trpytkach… Náušnice netřeba. Nikdy ji žádná holčička skrz to neřekla nic ošklivého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49737
11.7.20 14:48

Nikdo te nutit nemuze. A mam pocit, ze vice devcatek nausnice nema, takze nebude jedina.

Moje dcery nausnice maji od porodnice. Ve Zline je daji hned pri opousteni porodnice. Ale deti ostatnich neresim. Kdyz nad tim premyslim, tak jsem si ani ve skole nevsimla. Vim, ze mame ve tride kluka, ktery ma nausnice. To mi neuniklo.
Ale holky nevim :oops:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2314
11.7.20 14:51

@LaLuz
Dceři jsem uši propíchnout jako miminku nenechala, s tím, že až bude chtít sama, zařídím to. Celou skolku náušnice neměla. Nikdo se jí nesmál, žádné dítě to nezajímalo. Pro náušnice se sama rozhodla v cca. 6 letech, s nástupem do první třídy, kdy začala závidět spoluzackam a také mně, opět se jí za to ale nikdo neposmival, prostě je začala chtít z čistě holcici "marnivosti ". Tak jsme šly nechat píchnout náušnice a bylo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17635
11.7.20 14:54

Dneska uz je to pul napul, spousta holčiček nausnice nema. Aby se ji nesmali ze je kluk, tak ji nestrihej na kluka a oblikej ji jako holku. Nausnice muzes nechat pichnout az je bude sama chtit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56137
11.7.20 14:59

@LaLuz prosím tě, děti toto vůbec neřeší
To jen dospeláci mají takovou potřebu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1863
11.7.20 15:00
@Kaileee píše:
Tak v te dobe uz snad budou mit holcicky delsi vlasy, proc by se jim smali, ze nemaji náušnice?
Ja rozhodně dceri davat nausnice nebudu, je to jeji telo, bude je mit az se sama rozhodne.

Nic proti tvemu rozhodnuti.
Co budes delat, az ve 12 bude chtit pichnout pupik, nos a 5× jedno ucho, oboci a tak? Fakt nic proti tobe, ale pak taky reknes, ze je to jeji telo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
11.7.20 15:01

Újmu nebude mít ani z jednoho, jedinou újmu z toho máš tak akorát ty, že to řešíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9037
11.7.20 15:02

Já uši nemám píchnuté. Ani mít nemohu kvůli alergii. Nikdo se mi za to nikdy nesmál. :lol:

Dcerce jsem je taky nenechala píchnout. Alergii nemá, ale chci aby bylo rozhodnutí na ní. Když je bude chtít tak tam s ní dojdu. Je to jen její rozhodnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama