Holcicka nebo chlapecek? Foto z ultrazvuku...

39
13.3.21 08:40

Holcicka nebo chlapecek? Foto z ultrazvuku...

Ja se doktora zapomnela zeptat :roll: :D Myslela jsem na jinou dulezitou vec a na pohlavi jsem proste zapomnela. Ani netusim, jestli je na tehle fotce videt… no odbornice :lol:, mrknete na to… co myslite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
591
13.3.21 08:43

Bohužel, nevidím ani sklon pohlavního hrbolku, ani mezi nožky…dlabe na vás a ukazuje záda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
13.3.21 08:47

@Isoldano Z fotky se to nepozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
13.3.21 08:52

Ukazuje záda :andel: Takže vydrž :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
13.3.21 09:06

Tak to je vtipny, ja si celou dobu myslim, ze je na boku, ale celne :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
13.3.21 09:12

Bohužel, z téhle fotky to nevykoukáš. Příště ;-)

I když, při delším ohledání a troše fantazie, bych si i tipla. Z tohoto úhlu nemám moc zkušeností, takže jenom tip. Ale dalo by se říct, že má dole rozčapené nohy a mezi nimi kávové zrno. Pouze laický tip :kytka:

Ale až to budeš vědět, tak by mě zajímalo, jestli jsem trefila ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
13.3.21 09:20
@Whitedog píše:
Bohužel, z téhle fotky to nevykoukáš. Příště ;-)

I když, při delším ohledání a troše fantazie, bych si i tipla. Z tohoto úhlu nemám moc zkušeností, takže jenom tip. Ale dalo by se říct, že má dole rozčapené nohy a mezi nimi kávové zrno. Pouze laický tip :kytka:

Ale až to budeš vědět, tak by mě zajímalo, jestli jsem trefila ;-)

Dobre, dam vedet… no ja na to dole prave koukala, jestli je to treba prdelka nebo kulky nebo uplne neco jinyho :D cim dyl jsem na to koukala, tim vic variant jsem nachazela :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
13.3.21 09:32

Z jakého týdně je ta fotka? To je někdy kole prvního screeningu, ne? Tam žádné kavove zrno nebo kulky vykoukat nemůžeš. Ja tam teda taky vidím záda, ale i kdyby ne, v tomto stádiu se to poznává z boku, podle sklonu pohlavního hrbolku. A i tak bys tu mohla mít odpovědi 50 na 50. Naše holka měla třeba hrbolek ukázkově klucici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25076
13.3.21 09:32

Hele věřím kde čemu, ale tomu, že se zapomeneš zeptat na pohlaví fakt ne. Spíš ti doktor řekl, že to zatím není vidět. Z týhle fotky to nepoznáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
13.3.21 09:51
@Midaku píše:
Z jakého týdně je ta fotka? To je někdy kole prvního screeningu, ne? Tam žádné kavove zrno nebo kulky vykoukat nemůžeš. Ja tam teda taky vidím záda, ale i kdyby ne, v tomto stádiu se to poznává z boku, podle sklonu pohlavního hrbolku. A i tak bys tu mohla mít odpovědi 50 na 50. Naše holka měla třeba hrbolek ukázkově klucici…

Je to 16+2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
13.3.21 09:57

@lleennttiillkkaa
V pohode, jsem dost nervak, resila jsem vysokej tlak a ze si mam rict na doporuceni kardiologa o PN, ja pak uz mam u doktoru temno, kdyz mam vic veci k reseni. Na prvnim screeningu mi rekl, ze to ani hledat nebude, ze by to byl tip. Ze pry priste (ted 16+2) nebo na druhem screeningu. Tak za mesic stopro nezapomenu :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
13.3.21 11:47

@Isoldano aha, no tak to ani nevím, z čeho se to poznává, každopádně z této fotky to fakt nepůjde. Aspoň se máš na co těšit :) i když chápu tu nedockavost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
15.3.21 22:21

Tak to nevím :lol: jsem v podobné situaci
mě gynekolog řekl, že je to holčička a na 2 screeningu mi doktor řekl, je to kluk
Váš názor prosím?
Dokonce mi pohlaví vyfotil :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat