Holčičku přejel na Mělnicku vlak - hlídala jí babička...

25.6.10 15:15

Holčičku přejel na Mělnicku vlak - hlídala jí babička...

Teď jsem to četla na Seznamu, to je hrůza. Když si představím, že malé kupovala v bufetu třeba pití a tohle se stalo…ach jo, jsem z toho fakt špatná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1406
25.6.10 15:21

ja to taky cetla…chudak babicka,rodice..nedokazu si to predstavit. Bylo ji 1.5 let,tak se proste rozebehla..me napada,ze tam nikdo nebyl kdo by si ji vsimnul.no,ale na to uz je ted pozde. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12141
25.6.10 15:21

Mady, je to hrozné. Je fakt, že od té doby, co mám sama děti, tak nějak takové otřesné zprávy nějak radši nečtu. Je mi z nich zle. To je jak to šílené neštěstí v tom Španělsku všera - 12 lidí umřelo pod vlakem. Ve věku od 16-ti do už nevím, ale nejstarší oběti bylo 42(?). Šílené. Taky, puberťáci oslavovali a takhle skončili…Brrrrr. Nejhorší je asi, když rodič přežije své dítě a dívá se mu do hrobu… :cry: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
25.6.10 15:35

Je to smutné, taky bych byla radši, kdybych takové zprávy nemusela číst :-(
Jen mě to utvrdilo v tom, že děti se nesmí pustit z očí ani na vteřinu kdekoliv - takže bud přivázaný v kočárku nebo za ruku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
23861
25.6.10 15:39

Je to hrůza, taky jsem to četla :cry: Ale vzpomněla jsem si, jak jsem kdysi ještě jako bezdětná „zachránila“ podobnýho prcka. Šla jsem takhle po chodníku podél silnice a koukala do blba a najednou slyším, jak starší ženská stojí na druhé straně opřená o kolo a huláká na mě, ať chytnu to dítě. A opravdu, do silnice si to vykračovala max dvouletá holčička, naštěstí zrovna nic nejelo. Tak jsem jí čapla a ještě jsem si pomyslela, „to pěkně hlídáš, babo, hlavně že držíš kolo“ a donesla jsem holčičku k té paní, čekala jsem poděkování. Jenže baba, že prý to dítě není její, sedla na kolo a ujela 8-o :mrgreen: a mně to teprv došlo, proč se za ní nevrhla sama. Tak jsem chvíli bezradně stála na chodníku s dítětem, co absolutně nereagovalo na dotazy, kde má maminku. Užuž jsem vytahovala mobil, že zavolám policajty, když se odněkud přiřítila maminka té holčičky. Měla jsem obavy, abych nevypadala jak úchyl, co bere děti, tak už jsem z dálky vysvětlovala, že jsem ji chytala ze silnice a maminka se omlouvala, že jí zrovna utekl pes, tak holt nechala dítě a šla nahánět psa :roll: Tenkrát to dopadlo dobře, škoda že teď tam nebyl nikdo, kdo by si holčičky všimnul :cry: :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mazlicek08
25.6.10 15:47

Je to strasna tragedie.Nedovedu a ani nechci si nic takoveho predstavit.Trochu od tematu,ale asi pred 3 dny tady byla diskuze,jestli pouzivaji maminky na deti ksiry.
Jedna uzivatelka napsala,ze ji prijdou hrozne na diteti ksiry vodici,ze je to jako na psa.Ja sve dite na vodicich ksirach mam neustale a velka skoda,ze se tahle vyborna pomucka nestala hitem,jako treba 3kolky (kocarky).

• Nahlásit
  • Citovat
24445
25.6.10 15:53

Je to hrozné taky jsem to četla,babička se z toho složila to se nedivím.Chudáci rodiče…od té doby co jsem taky rodič jsou tyhle zprávy pro mě zdrcující.zvlášt když vidím že třeba já syna nikdy nenechám bez dozoru po městě jedině za ruku ale třeba tchýně ho nechá lítat jen tak! :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4834
25.6.10 16:08

mazlícek08-je to smutná zpráva,ale občas se to stane a nic se nedá vrátit zpět ani ta vteřinka.Já na dítě kšíry mám,ale malý má teprve 3m,ale zajímaly by mě ty vodící,kde se dají pořídit a za kolik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
25.6.10 16:14
Mazlicek08 píše:
Je to strasna tragedie.Nedovedu a ani nechci si nic takoveho predstavit.Trochu od tematu,ale asi pred 3 dny tady byla diskuze,jestli pouzivaji maminky na deti ksiry.
Jedna uzivatelka napsala,ze ji prijdou hrozne na diteti ksiry vodici,ze je to jako na psa.Ja sve dite na vodicich ksirach mam neustale a velka skoda,ze se tahle vyborna pomucka nestala hitem,jako treba 3kolky (kocarky).

Já teda kšíry používala a nemůžu si je vynachválit. Na každém kroku mě zastavovaly maminky a ptaly se odkud je mám a teď je má celé město :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
25.6.10 16:15
froggy22 píše:
mazlícek08-je to smutná zpráva,ale občas se to stane a nic se nedá vrátit zpět ani ta vteřinka.Já na dítě kšíry mám,ale malý má teprve 3m,ale zajímaly by mě ty vodící,kde se dají pořídit a za kolik.

V dětských potřebách, myslím, že stojí kolem 250. Už přesně nevím, za kolik jsem je kupovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
25.6.10 16:23

Dle toho co říkal manžel tak onen bufet byl (dokud tam bydlel) hlavně pro ožraly a feťáky, tak kdoví jak to všechno bylo. Ale tak kdyby byla babička alkoholička tak by jí snad rodiče dítě nesvěřili :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.10 16:33

Omlouvám se,že píšu jako anonym,ale jsem sama z toho ještě dost hotová.
Já hlídám děti jako ostříž.Mám jedno 4 letý a druhý mimčo.Stáli jsme na zastávce autobusu.Malá byla u kočárku,když najednou ve vteříně vlítla do vozovky.Já instinktivně za ní a ani já se nepodívala,zda jede auto.Nakonec jsme měli obě štěstí.Potom mi došlo,že jsme mohli být oba mrtvý,nebo já a zůstali by tam moje děti.Je to fakt mžik a člověk ho nečeká.

Příběh druhý.Nový rodiný dům a u něj super bazen.Dva kluci 6 a 1,5 roční.Hlídala babička s tátou.Babička odešla na wc v domění,že hlídá táta a táta odešel k počítači,že hlídá babička.Prostě bohužel spousta nehod se stává,čím víc lidí,ale není domluveno kdo hlída.No ten klučík spadnul do vody a brácha to viděl,plavat neuměl.Křičel na tátu,ten mu nerozuměl a ještě vynadal.Nakonec viděl ,jak se brácha utopil.Prodali barák,manželství vydrželo a dnes maj další dítě holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
28414
25.6.10 16:52

Mě včera syn vběhl do silnice, auto to dobrzdilo a nakonec ještě uhnulo, ale měl to snad o 10cm :cry: Už už jsem viděla jak ho nabírá na kapotu :cry:
To co se stalo je hrozný, ty děti jsou jak blechy a fakt neuvažujou, nedomýšlí :nevim: :cry: Ona teda navíc byla malinká :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
25.6.10 17:04

Teď to říkali ve zprávách. Babička údajně byla v bufetu a dítěti se nevěnovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5679
25.6.10 17:13

tak to je jasné že se ji nevěnovala… ale opravdu u takových drobečků se stačí na pár sekund ohlédnout a je to hned… :cry: :cry:
muselo to být opravdu hrozné když tohle volali rodičům.. já bych tohle nerozdýchala…

a opravdu přemýšlím zda malou půjčovat, protože je toho v poslední době hodně co babičky i prababičky hlídaly :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama