Holení dole v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
30.11.21 06:06

Holení dole v těhotenství

Ahoj,

jsem zatím teprve ve 4. měsíci těhotenství, ale už teď se některé činnosti stávají obtížnější a třeba si moc nedokážu představit, jak se budu dole holit až do konce těhotenství. Momentálně se holím klasicky žiletkou cca 1 x týdně.

Jak jste to měly vy? Existuje třeba nějaký elektrický holící strojek (podobný pánskému holícímu strojku) na tyto partie, abych neměla pocit, že se říznu, když si tam přes břicho neuvidím?

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4022
30.11.21 06:10

Ja jsem v 7 mesici a tahle myslenka me vcera taky napadla, jak to budu zvladat treba za mesic :oops: kazdopadne jsem na nic kloudnyho neprisla, tak si necham rada poradit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1946
30.11.21 06:16

Mám epilátor s holící hlavici. Ziletka, byť sebeostrejsi a dražší, mě vždy podrazdila. Tohle je fakt dobrá věc a v těhotenství 2× tolik. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1082
30.11.21 06:18

Podbřišek tak nějak po paměti ve stoje a na úplný spodek to šlo nejlíp v podřepu ve sprše, případně za kontroly zrcatkem…nebylo to dokonalé ale stačilo to… ;) Používam žiletku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1659
30.11.21 06:20

Já si tam nevidím už od 6. měsíce.
No holím se naslepo a pak přejedu rukou a doufám, že je to Ok :mrgreen:
Když jdu na kontrolu na gyndu, tak mi to raději kontroluje ještě partner :lol:
Každopádně, jak mi to dříve trvalo 10 minut, tak teď mi to trvá 3× déle.
A ty pozice u toho musí být taky dost vtipný :mrgreen: :mrgreen:
Taky jsem snížila prostě frekvenci holení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8864
30.11.21 06:24

Vsede na okraji vany s nohama oprenejma taky o ten okraj, zrcatko v jedny ruce, strojek v druhy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.11.21 06:38

Holení je sranda, dneska mě to čeká :P :P jedu poslepu a manži se ptám jestli dobrý :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27502
30.11.21 06:47

Ja jedu po hmatu, jsem sedmý měsíc a nevidím tam davno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24249
30.11.21 07:01

Holky, a na co máte manžela? :mrgreen: Ten můj dostal dočasnou funkci a bylo….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
30.11.21 07:13

Já se holila zrovna včera (24. tt takže půlka 6. měsíce asi), ale je pravda, že bříško mám spíš malé. Taky jsem nad tím ale přemýšlela a říkala pak manželovi, že to bude muset oholit on později :D On říkal, že to klidně zkusí.
Jinak jsem něterá místa (bo jsem se úplně nemohla ohnout) holila poslepu a pohmatu :D Asi to za ta léta znám. Prostě hmatám hmatám najdu chlup a přejedu :D Spíš jak se pak ohnu k nohám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1486
30.11.21 07:23

Ja si na okraj vany dávám zrcatko a v pohodě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
30.11.21 07:31

Já jsem ve 32tt, a břicho mám celkem velký, a mam stim hodně velký problém 😂 😂 že se mi do toho vůbec ale vůbec nechce 😃 😂 tohle je katastrofa!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3886
30.11.21 08:27
@Janli píše:
Holky, a na co máte manžela? :mrgreen: Ten můj dostal dočasnou funkci a bylo….

Já to zvládala po slepu nebo s kapesním zrcátkem, představa, že mě chlap někde řízne, dík radši ne 😆 ale oblékal mi kozačky v 9 měsíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
30.11.21 08:34

Normalne po hmatu ziletkou Venus, bez problemu az do porodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 08:54

Já se v těhotenství holit přestala a kupodivu mi to začalo vyhovovat víc (a jako bonus jsem se zbavila neustále se vracejících mykóz :roll: ). Teď (několik let po) to jen občas trochu upravím a v létě vezmu žiletkou kolem bikin.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat