Holení intimních partií, čím ošetřit?

888
20.11.15 06:40

Holení intimních partií, čím ošetřit

Ahoj holky,
Mám problém s holení intimních partií v části, kde se při běžném dni nedostane vzduch. Když si holím intimní partie nahoře, není žádný problém. Když ale zajedu dolu okamžitě mě to začne svědit i přesto, že se snažím v noci nespat v těsném oblečení. Asi je to tím, že jsou chlupy po oholení ostré a dráždí mi pokožku. Máte nějaký nápad čím to mazat? Zkoušela jsem bepanthen, ale nepomáhá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1806
20.11.15 06:42

@Anie2 Používat kvalitní ostré holítko, já po holení zapudruji dětským pudrem, v těsném oblečení nespím, vlastně v žádném..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11292
20.11.15 06:45

Kokosový olej, úžasná věc, a to já spím v kalhotkách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
20.11.15 06:49

Holím se vždycky jedině novou ostrou žiletkou a pak ty nejkritičtější místa, kde mám podrážděnou kůži, maličko přemáznu pánskou vodou po holení od Niveii. Zabavila jsem ji manželovi :) A spím ve volných bavlněných kalhotech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20683
20.11.15 06:50

Já teda naopak používám starší žiletku, nová dráždí kůži víc. A jdu spát nahatá, klidně víc nocí za sebou, to pomáhá nejvíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
20.11.15 06:54

@debra.morgan kokosový olej má doma, ale asi by mě ho nenapadl mazat zrovna tam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
20.11.15 07:01

@Mamasaurus @Run Holky já vás tedy obdivuji. Mám stejný problém jako zakladatelka a kdybych já šla spát nahatá, tak mne to ten můj nevydrží ani omylem. A ta představa, že bolavá po holení…no jauvajs

• Nahlásit
  • Citovat
33969
20.11.15 07:01

@Anie2 na holení používám vždy novou ostrou žiletku a pak budto nějaký krém po holení a nebo se natřu olejíčkem, který mám na konečky vlasů, ale je skvělý i na pipinu. Jinak v kalhotkách nespím kromě ms nikdy vadí mi to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
20.11.15 07:15

@sunshinegirl Já teda nevím, ale mě po holení vůbec nic nesvědí a naopak si oba pěkně užijeme :-), to spíš třeba druhý den pozoruji lehké zarudnutí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 07:22

Desinfece Cutasept, co pouzivaji v nemocnicich. Stoji asi 80kv. Zadne zarudnuti, zadne ohavne cervene pupinky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
20.11.15 07:47
@Mamasaurus píše:
@sunshinegirl Já teda nevím, ale mě po holení vůbec nic nesvědí a naopak si oba pěkně užijeme :-), to spíš třeba druhý den pozoruji lehké zarudnutí..

Mne to nesvědí, mne to bolí. A cca celý týden po tom je to den co den horší a horší. Jak mi rostou ty chloupky zpět, jsou prostě krátké, tvrdé a ostré, takže mi dráždí pysky…třeba při chůzi.

• Nahlásit
  • Citovat
2382
20.11.15 07:50

Musím se holit co 3 dny (takže bych se za nové žiletky nedoplatila),
používám Nivea intimo (na holení a pak i po něm).
Taky mě to dole svědí a bolí tak ten 3den, kdy chloupky dorůstají a jsou ostré, proto to časté holení (jinak musí nastoupit Clogin na vaginální výplach) :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
20.11.15 07:57

@sunshinegirl Tak co zkusit nějakou laserovou depilaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22582
20.11.15 08:08

Já mažu bambuckým máslem a fakt hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 08:09

Zkuste epilaci cukrovou pastou…tohle není normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama