Holení intimních partií v mém věku

Anonymní
16.12.20 19:58

Holeni intimnich partii v mem veku

Ahoj,
je mi 15 a chtela jsem se zkusenych :) žen na par veci zeptat.
Neni to troll.
Kdy je normalni se zacit holit v intimnich partiich?
A je to v 21 stoleti norma?
A co se provadi na 1 prohlidce u gynekologa, kdyz jsem panna?
Moc dekuju tem, kdo mi odpovi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1116
16.12.20 20:04

Podle toho, co komu vyhovuje. Nedá se říct, co je norma. Někdo je plně vyholen, jiný oholí třísla a zbytek nechá, pak různé úpravy spodek vyholen, nahoře proužek, trojúhelník…ap., další to má přirozeně zarostlé.
Ta 1. prohlídka, nevím já měla normální prohlídku, ale nebyla jsem panna. Tam se to myslím dělá přes konečník, ale to si nejsem jistá.

Příspěvek upraven 16.12.20 v 20:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10609
16.12.20 20:05

Já si intimní partie holila už od 13 let, kdy jsem začala s nohama. První rok, dva tedy jen Tříska. Střih si musíš vyzkoušet sama. Za nás letěla čárka. Já se ale holím úplně, nesnáším být zarostlá. Na první prohlídce se tě doktorka zeptá na diagnózy či případné potíže žen v rodině. Bude se ptát na pravidelnost a sílu MS a pokud jsi panna, tak ti udělá UTZ přes břicho. Samozřejmě toho může být víc a nebo něco vynechá, to je lékař od lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21055
16.12.20 20:11

Co te vyhovuje, me to treba vadilo mnohem driv jak v 15, takze bych zarostla nechodila :D ale to musis vedet ty jak je ti to příjemnější, zadny plošný standart neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25465
16.12.20 20:12

Já jsem začala s nohama už na ZŠ, ale se spodkem až později. Tak na přelomu století. Dneska už to spíše norma je si myslím. Ale záleží na každém člověku mu vyhovuje a líbí se mu. Mně třeba úplné vyholení nevyhovuje, měla jsem to ze zajímavosti asi 2× a nene.
Na první prohlídce se asi zeptá na cyklus, ms, případné potíže. Vyšetření bývalo přes konečník. Možná nabídne možnost očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
16.12.20 20:16

Tak normální je holit se od doby, kdy ti začne být bobr nepříjemnej. Což u některých holek znamená ve třinácti a u jiných třeba nikdy. Jestli je to norma, nevím, rozhodně to fakt není povinnost. Taky existuje řada variant mezi opravdovou pralesní ženou a nachlup vyholenou, tak je na tobě, jaký sestřih zvolíš. Je to hlavně o tvým dobrým pocitu a domluvě s partnerem. Co se pamatuju, tak se pannám nedělávaly žádný vnitřní vyšetření, pokud nebyl nějakej problém typu infekce nebo podobně. Proběhl pohovor na delikátní témata typu menzes, sex a podobně, informace o očkování proti PAP a tím to končilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
16.12.20 20:17

Normálního na tomhle světě není skoro nic. Kdy si začneš a jestli vůbec vyholovat přirození je na tobě. A záleží gynekolog od gynekologa, jak ti udělá prohlídku, když jsi panna. Buď jen UZT nebo to vezme „zadním vchodem.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
16.12.20 21:18

Určitě se vyhol, normálně na proužek a časem třeba dohola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
16.12.20 21:20

@Ram16G Ty upřednostňuješ holátka, že ano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
16.12.20 22:28

Nohy ve 12, spodek v 16. Minimálně třísla jsou nutnost (kvůli plavkám), jinak je to asi fuk, to stejně nejde vidět :D, takže je jen na tobě, jestli to jen střihneš, oholíš na čárku nebo na mimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6102
16.12.20 23:27
@Klopotkova píše:
@Ram16G Ty upřednostňuješ holátka, že ano?

No jasně. Člověk potom neplive chlupy. Babu s bobrem zkrátka ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 23:05

To už jsi velkej kluk, když už jsi měl pohlavní styk.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat