Holení jeho přirození. A jeho chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 06:12
Holení jeho přirození. A jeho chování

Dobré ráno, prosila bych hned z úvodu o zachování anonymity, z důvodu, že tu mám známe. :srdce:

Přítelovi včerejší chování mne trochu ranilo, trochu překvapilo… Již nějaký čas řešíme, že je náš styk jako takový krátký. Prostě se udělá rychle. Velmi rychle, tak do minuty +/-

Včera jsme si otevřené promluvili a řekl mi, i přes mé námitky, že to lze ovlivnit hlavou, že a tím prý nic neudělá :roll:

Jako snaží se, předehra, udělat mě rukou. Ale mně chybí jeho náčiní :mrgreen: 8o

A co se včera stalo. Chtěl (!)po mně vzít žiletku a oholit mu přirození. Což se i stalo. Na jedné straně obdivuji, že věří druhé osobně. Na druhé straně… Jsem potom odešla do koupelny se slovy, že se jdu tedy také oholit, když v tom jsem. :mrgreen: A on mě pak hledal. Se slovy, že jsem v koupelně, že přijdu nebo jestli mě chce také oholit? Odpověď, že nechce. A on se mění dotklo :,(

Já můžu a on ne??? Nechápala jsem. A potom po styku, kdy se on udělal a mě chyběl jen kousek. Ne, aby mě dodělal alespoň rukou. Ne, odchod a dej si sprchu a přijď za mnou si sednout.

:( :,( To je tká natvrdlý nebo na mě kašle??? Přitom, když navrhnul cokoli v čemkoliv, tak z 98% je pro. I v milování. Stačí mu říct: líbej mi uši. Nepospíchej. A on to udělá…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Barfiy
Kecalka 251 příspěvků 31.08.19 06:30

Generátor Bravíčko ver0.3

fera21
Kecalka 353 příspěvků 31.08.19 06:33

Za prvé kolik vám je? Někdy je to problém mladých chlapů, někdy to mají ještě v pětatřiceti. Jak často spolu spíte? Pokud máte dlouhý pauzy, tak to zkrátka nejde vydržet dlouho. A zase dlouhá pauza je pro každýho něco jinýho. Někdo dá bez problémů měsíc, někdo už po dvou dnech počítá andělíčky. Jak dlouho spolu jste? Jestli krátce, tak ještě není „zajetej“ a furt ho strašně vzrušujes a nemůže si pomoct. Ona bohužel evoluce myslela jenom na chlapskej orgasmus. Je to nespravedlivý. Když ti chyběl jenom kousek řekla jsi mu to nebo jsi tak nějak očekávala, že na to přijde sám? A s tím holením, jestli se mu to líbí u sebe, tak by měl být připraven ti to oplatit, jestli ne tak to nechtít. Pak se člověk akorát dozvídá, že jsou chlapi v posteli sobci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 07:08

@fera21 Vezmu to popořádku. Věděl, že se jdu holit a i kdyby ne, tak mě pak, načapal, ve sprše a viděl co dělám.

Za druhé jsme spolu 3/4 roku, z toho spolu spíme jak kdy. Někdy každý tyden, někdy 2-4 týdny nic. Jinak jsme oba dost starší, není nám náct, ani dvacet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 07:10

Jo, promiň. Kousek mi chyběl k orgasmu. Což jsem mu i řekla. Tak že se snažil, když to napíšu narovinu, když byl ve mě/na mě pořád jakoby se pohybovat, ale pak MU ze mě vypadl a byl konec. Omlouval se, že nemůže za to, že je tak rychle.

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20397 příspěvků 31.08.19 07:11
@Anonymní píše:
Jo, promiň. Kousek mi chyběl k orgasmu. Což jsem mu i řekla. Tak že se snažil, když to napíšu narovinu, když byl ve mě/na mě pořád jakoby se pohybovat, ale pak MU ze mě vypadl a byl konec. Omlouval se, že nemůže za to, že je tak rychle.

Možná zkusit Viagru, že by vydržel víc?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 07:17

Jinak s tím holením. Nikdy se neholil, jen zastřihával. Což mi řekl a i jsem viděla. Včera jsme se jen bavili, o tom, jak často já holím apod. A on pak přišel s tím, zda bych to neudělala jemu, že mi věří, nebojí se…

Na jedné straně mne to potěšilo, na druhé ní bylo líto, že se nenabídl mi to oplatit

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20397 příspěvků 31.08.19 07:20
@Anonymní píše:
Jinak s tím holením. Nikdy se neholil, jen zastřihával. Což mi řekl a i jsem viděla. Včera jsme se jen bavili, o tom, jak často já holím apod. A on pak přišel s tím, zda bych to neudělala jemu, že mi věří, nebojí se…Na jedné straně mne to potěšilo, na druhé ní bylo líto, že se nenabídl mi to oplatit

Možná měl strach, že Tě pořeže.

Osobně na holení nevidím nic rajcovního… :nevim:

pikola
Generální žvanilka 21985 příspěvků 31.08.19 08:07

Ty jsi fakt založila diskuzi, protože on tě neholil? :mrgreen: aha

žampion
Závislačka 4074 příspěvků 31.08.19 08:32

@pikola taky koukám včem všem může být problém 8o 8o

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 31.08.19 08:32

@pikola
:palec: :lol: přesně - nechápu… tak ji neoholil. Mě by spis štvalo, to, ze i když věděl, že k orgasmu má kousek tak se sebral a odešel :lol: :nevim: za mě jednoznačně sobec :nevim:

žampion
Závislačka 4074 příspěvků 31.08.19 08:36

@petula.bir ámen

pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10219 příspěvků 31.08.19 08:47

Ach Bože, Bože, kdyby tě aspoň omlouvalo, že jsi pubertální náctka, ale ani to ne.

Ou
Echt Kelišová 8971 příspěvků 31.08.19 08:47

Neumí číst tvoje myšlenky a soustředí se spíš na sebe. Takže co mu neřekneš to nedostaneš. Buď se naučíš jasně komunikovat co potřebuješ a co po něm chceš, nebo zůstaneš neuspokojená a nebo si najdeš někoho dalšího.

Jinak když začne souložit s kondomem, vydrží déle a teda musí svou výdrž začít cvičit. Jeďte společně na nějaký párový „tantrický“ seminář - když to uslyší od někoho jiného, ideálně chlapa a zjistí co všechno jde dělat, tak to třeba půjde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 10:19

Ne, nadpis byl sice do holení. Ale reálně mne spíš mrzela ta intimní stránka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama