Holení stehen

Anonymní
20.4.21 23:13

Holení stehen

Ahoj, otázka je jasná. Holíte si i stehna? Nebo jenom holeně? Já holím nohy celé, včetně stehen a kamarádka mě označila za divnou. V létě jsem si hodně všímala, že dost žen oholená stehna nemá. Tak mě zajímá jak jste na tom vy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.4.21 23:16

Většinou jen holeně. Tak 2× 3× za léto vezmu i stehna.

• Citovat
  • Nahlásit
71
20.4.21 23:18

Ano holím. Představa, že mám oholenej jen spodek nohou a zbytek jak orangutan je komická :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 23:19
@Arkedona píše:
Ano holím. Představa, že mám oholenej jen spodek nohou a zbytek jak orangutan je komická :mrgreen:

Mně na holeních rostou černé tlusté chlupy a na stehnech téměř nic. Proto to holim jen v létě a jen občas.

• Citovat
  • Nahlásit
9914
20.4.21 23:20

I stehna, ale míň, protože tam mám méně chloupků a jsou světlé, na rozdíl od lýtek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
20.4.21 23:21
@Anonymní píše:
Mně na holeních rostou černé tlusté chlupy a na stehnech téměř nic. Proto to holim jen v létě a jen občas.

Tak to upřímně závidím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11059
20.4.21 23:32

Holím se nad kolena a pak až oblast klína, na stehnech mám pár úplně světlých chloupků, takže na to prdím. Na kolenou už mám taky světlé, ale tam mi vadí, jak to trčí, když ohnu nohu, takže kolena si beru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31264
20.4.21 23:40

Na stehnech mi roste jen tuk. Nemám žádné chlupy na stehnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 00:00

Kdysi jsem četla nějaký blog, kde se nějaká Američanka podivovala, že Česky si holí jen holeně. :lol: Já stehna neholím, poněvadž tam mám pihy, a to se depilovat/epilovat/holit nesmí (resp. nedoporučuje se to). Chlupy mám světlé všude - ale vnímám to jako negativum, protože všechno holení u mě probíhá „poslepu“ (prostě ty chlupy nevidím) a pak vždycky venku nějaké přehlídlé místo náhodně zpozoruji v odlesku slunce a mám z toho panickou ataku. :?

• Citovat
  • Nahlásit
11059
21.4.21 00:21
@Russet píše:
Na stehnech mi roste jen tuk. Nemám žádné chlupy na stehnech.
:lol: Moje kamarádka to jednou glosovala tak, že příroda není vůbec hodná, že jí na stehna a zadek nenadělila tmavý hustý porost, ale že je naopak pěkná svině, protože jí tam nenechala ani chloupek schválně, aby neměla čím maskovat celulitidu. Naše další kamarádka nemá ani ďolíček a má krásné štíhlé nohy a pekáč buchet na břiše, ale zase tmavé chlupy všude a říká, že si i to břicho musí holit jako blbec, aby ty stovky sklapovaček mohla v létě ukazovat. To si nevybereš :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11641
21.4.21 00:46

Podle toho, co si beru na sebe :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
21.4.21 06:20

Ja si stehna neholim. Mam tam jen málo světlých chloupků. Bojim se, ze po oholeni by mi pak zacali rust jako na holenich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
21.4.21 06:29

Já si holim celé nohy, i když na stehnech skoro nic nemám. Spíše to dělám pro lepší pocit, že když přejedu rukou, tak aby to bylo hladké. Ale mnoho žen si holi jen holene co tak vím. Takže je to na každé, jak to pojme. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12361
21.4.21 06:30
@Arkedona píše:
Tak to upřímně závidím :palec:

Ja taky, jsem jako gorila, bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5978
21.4.21 06:44

Pokud tam máš jen pár světlých chloupků, tak asi není nezbytně nutné holit. Já jsem chlupatá jak opička, takže holím i stehna. Čím jsem starší, tím víc mi chlupy rostou. :oops: :jazyk: :zed:
Každopádně holení ani tak není nezbytně nutné. Záleží na každém jedinci. Dnes jde pomalu a jistě do „módy“ přírodní vzhled. :jazyk:
V létě na koupališti jsem viděla pěknou maminku s krásnou postavou a z plavek jí lezly chlupy evidentně neholené. Regulérní „bobr“. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat