Holicí strojek na intimní partie

5306
28.1.21 20:27

Holicí strojek na intimní partie - poraďte

Ahoj holky, doporučte elektrický holicí strojek na intimní partie. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
966
28.1.21 20:47
@Maria37 píše:
Ahoj holky, doporučte elektrický holicí strojek na intimní partie. Děkuji.

Já se s dovolením přidám. Když přidáte radu, jak na červené pupįnky a jak se po oholení neuškrábat, budu ráda. Už jsem zkusila kdeco a stejně žádný účinek. První den po oholení dobrý, poté katastrofa, na plavky můžu zapomenout :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
906
28.1.21 20:55

@toma0105 Mám to úplně stejně, přidám se taky :D. Zrovna jsem přemýšlela, jestli zainvestovat do nové kvalitní žiletky nebo elektrického strojku. Mívala jsem Braun, ale už se rozbil. Zastřihovač fungoval dobře, ale jak jsem to chtěla do hladka hlavicí, tak štípal, zmetek :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
28.1.21 21:09
@Kolicek95 píše:
@toma0105 Mám to úplně stejně, přidám se taky :D. Zrovna jsem přemýšlela, jestli zainvestovat do nové kvalitní žiletky nebo elektrického strojku. Mívala jsem Braun, ale už se rozbil. Zastřihovač fungoval dobře, ale jak jsem to chtěla do hladka hlavicí, tak štípal, zmetek :lol:.
Žiletky používám kvalitní, holím po směru a stejně je to vždycky stejné, navíc jsem tmavovláska, takže se můžu holit co třetí den.Si tak někdy říkám, že když pán Bůh naděloval, tak v těch intim partiích se mohl trochu krotit :oops:
Shrnula bych to tak, že špek na břiše mě tolik nes. e.r. e. jako ten podvozek…který ne a ne vydizajnovat :lol:,jak bych chtěla. Uff :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
29.1.21 08:57

Mám Braun Silk-épil 9, s výměnnými hlavicemi - vytrhávací na nohy, holicí na podpaží, třísla a ruce. Plus nějaké masážní, ty ale nevyužívám.
Žiletky už jsem definitivně vyhodila. Tohle funguje lépe, je to rychlovka.
Možná už existuje i novější typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat