Holínky pro děti s vysokým nártem a širokou nožičkou

4
7.3.21 11:26

Holínky pro děti s vysokým nártem a širokou nožičkou

Dobrý den :mavam:, s příchodem jara začínáme pomalu řešit oblečení a obuv pro 15-ti měsíčního syna. Ráda bych se proto poradila jaké koupit malému holínky protože má širokou nožičku a vysoký nárt a máme problém sehnat i botičky aby mu nebyly úzké :nevim:. A také bych se ráda zeptala jaké jaké jste zvolili nepromokavé oblečení. Předem moc děkuji za rady :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
459
7.3.21 11:33

2letý syn má širokou nožku a vysoký nárt a dobře mu sedí Demar Mammut. Když je zima, je tam ta vlněná vložka, která se dá vyndat. Nevím ale, jestli je to bota úplně vhodná pro 15 m dítě a jestli vůbec dělají tak malé velikosti. Každý gumák je prostě tvrdý a neohebný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
7.3.21 11:41

Holinky měly děti Demary, ale první jsme kupovala až do školky. Nejsem příznivce chození malých dětí v holinkách. Když bylo mokro, měly nějakou koženou impregnovanou celoročku, nebo botu s membránou. To stačilo.
Boty jsem kupovala vždy ve speciálce. Široké má povětšinou Fare, D. D. step, Jonap, Protetika, Keen, Peddy. Když se poštěstí, dají so koupit Superfity v široké variantě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
7.3.21 11:47

@Venuna22 my máme tyto a super :mavam: zkoušela jsem i gumaky z Tchibo a Lidlu, ale všechny mu byly úzké. Tyhle sedí :palec:
https://www.mall.cz/…100041526808?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
7.3.21 11:54

My koupili obyčejné holinky v Globusu, vypadají jako krokodýl a nahoře mají úchyty, že se dětem dobře nasazují :). Pak máme několikery holinky z Lidlu (svítící) a jedny jsme kupovali ve specializované prodejně obuvi, ale nemohu na nich nikde najít značku :-/. Nepromokavé oblečení máme hodně zděděné, ale co jsem koukala na značky, je to třeba Lupilou (Lidl) nebo Tchibo. Bundičky mají pogumovanou vnější stranu, takže fungují jako pláštenka, zpravidla jsou i teplé.

Na širokou nožku s vysokým nártem tu už značky padly, kupujeme též: jonap, fare, keen. Hezký výběr bot má outdoorkids, u nás mají i kamennou prodejnu, takže poradí s výběrem boty, nedám na ně dopustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19483
7.3.21 13:10
@Venuna22 píše:
Dobrý den :mavam:, s příchodem jara začínáme pomalu řešit oblečení a obuv pro 15-ti měsíčního syna. Ráda bych se proto poradila jaké koupit malému holínky protože má širokou nožičku a vysoký nárt a máme problém sehnat i botičky aby mu nebyly úzké :nevim:. A také bych se ráda zeptala jaké jaké jste zvolili nepromokavé oblečení. Předem moc děkuji za rady :).

no a jak moc širokou má tu nohu?
změř: http://zdravenozky.cz/…etskou-nohu/

já taky nejsem zastánce holin pro tak malé dítě :? celoročky s membránou nám stačí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat