Holka chce mimčo, kluk ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.05.18 22:03
Holka chce mimčo, kluk ne

Holky,

omlouvám se za anonym, ale pro jistotu. Je tu taky některá, která touží po miminku a přítel se na něj ještě necítí? Chci vědět, že ve svých pocitech nejsem sama. Někdy se tím užírám :zed:,ale víceméně se snažím o tom moc nepřemýšlet. Jen informativně věk 25 a 30.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  10.05.18 22:13

Asi zalezi jak dlouho jste spolu a jaky je vztah. Bude je nekdy chtit? abys neztracela cas..bohuzel. mam kamaradku a ta se kvuli tomu rozesla s pritelem, oba se moc milovali, ale on deti nechtel. No udelala dobre, ma noveho a dite a oba jsou stastni..(anonym kvuli kamaradce)

Dailý
Povídálka 28 příspěvků 10.05.18 22:15
@Anonymní píše:
Asi zalezi jak dlouho jste spolu a jaky je vztah. Bude je nekdy chtit? abys neztracela cas..bohuzel. mam kamaradku a ta se kvuli tomu rozesla s pritelem, oba se moc milovali, ale on deti nechtel. No udelala dobre, ma noveho a dite a oba jsou stastni..(anonym kvuli kamaradce)

Jsme spolu 4 roky a vztah máme hezký :srdce:

Russet
Kelišová 6769 příspěvků 10.05.18 22:34
@Dailý píše:
Jsme spolu 4 roky a vztah máme hezký :srdce:

Dala bych mu rok a zeptala se znovu. Chtěla bych vědět, jestli teď ne nebo vůbec. Podle toho se zařídila.

niki V
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 10.05.18 23:14

Dala bych tomu ještě čas a pokud bych za pul ci rok neviděla změnu tak bych neztracela nejlepsi leta ženy což 25-30 u zeny na prvni dite jiste už je.

beruska9
Extra třída :D 10158 příspěvků 10.05.18 23:15

Jo, mela jsem to tak. Nakonec prvni dite ve 32, druhe cekam ve 35. Ale nebyla jsem si vzdy uplne jista, zda to bylo dobre rozhodnuti a nebylo to vzdy lehke. Kolem te 30 jsem fakt mela obdobi, ze jsem tim dost trpela.

niki V
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 10.05.18 23:24

Muj ex take nechtel po 6ti letech vztahu jeste deti ani svatbu, pravda bylo nam 23let ale ja se citila uz přechozená v tom vztahu, pak jsem ho opustila a dalsich 5let potkavala same exoty…až pak mamžela a dite jsme meli hned…Ale docela jsem v tech 28letech mela uz depku ze mi ujel vlak.

Anonymní  10.05.18 23:51

Počkej třeba rok a pak se ho znovu zeptej..Je mi 26 a mám čtyři děti :)

Serpentini
Kecalka 144 příspěvků 11.05.18 00:16

Kamarádce je 28, jejímu chlapovi 25. On je na dítě ještě mladý, chce si užívat. Jsou spolu přes dva roky a ona tím trpí, průser je že on jí ani není schopný říct na jak dlouho to ještě asi vidí. Možná na dva roky. Pro ní nemá smysl hledat jinde, protože než by si s novým partnerem sedli třeba by to ty dva roky taky trvalo. Já bych mu dala nůž na krk, ať řekne na kdy to výhledově vidí a pokud to pro tebe bude nepřijatelné, tak ho pusť do oběhu. Časem bys mu to mohla začít vyčítat a pak byste se trápili oba.

truelly
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 11.05.18 06:17
@Anonymní píše:
Počkej třeba rok a pak se ho znovu zeptej..Je mi 26 a mám čtyři děti :)

Pokud jsou všechny s jedním otcem, za kterého jsou vdaná, tak gratuluji :kytka:
Jinak zakladatelko…dala bych si limit rok a sledovala, jak se vztah posouvá. Plánuje se svatba, společné bydlení a hospodaření? Pokud ano, není co řešit. Pokud ne, šla bych hledat dál…někoho, kdo má stejnou představu o budoucnosti jako já.

SussieS
Závislačka 3749 příspěvků 11.05.18 06:40

Mně je 25, příteli 27. Já po dítěti zatím neprahnu, ale už bych do toho klidně šla, přítel zatím ne. Dřív mluvil o tom, že vlastně neví jestli děti vůbec chce, spíš že ne. Byla doba kdy jsme o tom hodně mluvili, výsledek byl že jsem mu řekla že to potřebuju vědět, až si bude jistý, že nechci ztrácet čas. Dnes vím, že ty děti budou, a můžeme mluvit o horizontu 3, 4 let.
Netlač ho do přesného termínu, kdy na to poprvé vletite bez ochrany, ale mluvte o tom. Nenásilně, průběžně. Dej mu pár měsíců (ale sama sobě v hlavě, žádná ultimáta vyslovená), a uvidíš, co se v jeho postoji změní.
A co další vaše plány, shodují se?

Marek_04
Kecalka 131 příspěvků 11.05.18 06:47
@Anonymní píše:

to je slusny vykon, doufam, ze na ne všichni neplatime

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 11.05.18 08:01

@Dailý Tak už nejsi anonym :lol:..já byla s chlapem 15let dítě nechtěl já ano, rozhoupal se po 7letech.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 11.05.18 08:04
@Anonymní píše:
8o

Anonymní  11.05.18 09:34

Já jsem chtěla miminko asi cca po 3 letech vztahu, ale chlap o tom nechtěl ani slyšet. Dospěl k tomu tak nějak sám za další 2 roky. Promluvila bych si s ním, jestli děti vůbec bude chtít, a zkusila třeba navrhnout, že za např. rok by jsi miminko chtěla a uvidíš jak se k tomu postaví.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama