Holka, kluk, pohlaví podle roku - je to možné?

Anonymní
2.7.21 23:08

Holka, kluk, pohlaví podle roku - je to možné?

Nevím jestli je to náhoda, ale jeden rok mi přišlo, že se všem známým rodili jen kluci, další rok holky.. co myslíte? Schválně komu se letos má narodit holčička a příští rok kluk?

A stalo se někomu z vás, že by po generace v rodině se rodili samé holky/kluci a narodilo se mu konečně i opačné pohlaví?

Dělám si pro sebe takový průzkum :) hrozně moc bych chtěla mít holčičku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
248
2.7.21 23:09

Posledních 6 let minimálně je to samý kluk. Všude chlapečci a všechno klucici je hned fuč. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32789
2.7.21 23:14
@Anonymní píše:
Nevím jestli je to náhoda, ale jeden rok mi přišlo, že se všem známým rodili jen kluci, další rok holky.. co myslíte? Schválně komu se letos má narodit holčička a příští rok kluk?

A stalo se někomu z vás, že by po generace v rodině se rodili samé holky/kluci a narodilo se mu konečně i opačné pohlaví?

Dělám si pro sebe takový průzkum :) hrozně moc bych chtěla mít holčičku :lol:

Takhle to nefunguje. Prostě náhoda. Někomu se narodí jen holky a v jiné rodině mix, v další samí kluci. Na celé zeměkouli se denně rodí fůra dětí. Holky i kluci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2344
2.7.21 23:18
@Anonymní píše:

Dělám si pro sebe takový průzkum :) hrozně moc bych chtěla mít holčičku :lol:

Minulý rok kluk. Teď holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2344
2.7.21 23:18

Minulý rok mi přišlo, že se rodili sami kluci a tento rok tak mix.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
2.7.21 23:25

Mě kámoška říkala že teď mají všechny u nás ve městě kluky a že by to chtělo nějakou holčičku. A tu budu mít já :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
3.7.21 00:18

@Dollorres Vidíš a mně to zase přijde přesně naopak :mrgreen: Na e-shopech zásadně pěkné holčičí věci rozebrané. My máme doma už dvě holčičky, manžela brácha to samý. Jo, tchýně si kdysi děsně přála holčičku, měla dva kluky, no, tak teď má čtyři vnučky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
3.7.21 06:50

Spíš mi přijde zajímavé, jak moc přesné (netvrdím, že 100%), je určení podle čínského kalendáře. Jen teda najít někde pořádný návod, abych spočítala, kolik mi to podle nich vlastně je, není zábava :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
3.7.21 07:34

V naší rodině se rodí samé holky.. Ale já to zlomila letos bude chlapeček 😊 👍🏻 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4166
3.7.21 07:37

@josslyn.n jo, čínský kalendář je super… Úspěšnost asi 50 %, takže když si na dva papírky napíšeš holka a kluk a budeš je tahat z klobouku, tak to vyjde nastejno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
3.7.21 07:47

@josslyn.n nevychází…my podle toho máme mít kluka, stejně jako podle ostatních babskych povídacek- chutě, vzhled, břicho, atd atd…a čekáme holku..termín mám za 5 týdnů a moc nepočítám s tím že by se tam ten pinďa najednou objevil :lol:
A z okolí taky znám jen asi 2 děti u kterých to sedělo. Ještě teda čekáme co sestřenka…ta by podle toho měla čekat holku tak uvidíme co vykoukne (nechávají si to jako překvápko)

Jinak u nás se posledních pár let v rodině rodily holčičky ale je tam velké časové období nejstarší je 12 nejmladší 4 o jiných dětickach nevím to už jsou pak hodně vzdálený pribuzny, ale od loňska se jedou kluci - 5 těhotenství a z toho 3 kluci uvidíme co ta sestřenka ta by měla rodit každou chvili, no a my teda máme mít holku tak uvidime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
3.7.21 08:23

Ja se třeba střídám s jednou kamarádkou vždycky o rok a obě máme samé kluky :D s druhou kamarádkou máme dítě 2 týdny od sebe a každá jiné pohlaví :D takže rokem to opravdu není :mrgreen: to by pak ve školách byly ročníky jen kluků a jen holek ne? :lol: jinak my v rodině máme samé holky a já mám 2 syny, ono spíš záleží na rodině otce dítěte, ale je to o náhodě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
3.7.21 08:29

U nás z manželovy strany maji vždy kluky i holky v různém pomeru a taky spoustu dvojčat :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
3.7.21 08:31

@darekp @Vladusxx Píšu, že nevychází na 100 % :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
3.7.21 08:39

@josslyn.n vychází zhruba na těch 50 procent, stejně jako všechny ostatní metody, jak tu někdo psal je to stejný jako když si napíšeš na lístek holka a kluk a budeš losovat…ale byla celkem sranda jak příbuzenstvo i kamarádky odhadovali a uzavírali sázky…krom mojí mámy a nej. kamarádky to všichni projeli :lol: teda pokud tam ten pinďa při porodu nakonec opravdu nebude :mrgreen:..malá je stydlivka a můj doktor nedělá utz každou navstevu takže určeno to máme pouze z 2. Screeningu v gennetu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat