Reklama

Holky co maji papillona sem :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnuška95
Stálice 55 příspěvků 15.01.17 14:51
Holky co maji papillona sem :)

Ahoj :) hledam nejakou kamaradku na spolecne venceni a povidani o tehle uzasne rase :) V mem kruhu pratel nikdo papillona nema :/ Jsem z Jihoceskeho kraje. Okoli CB, strak, prachatice by bylo asi nejlepsi :) Preji krasny den a at Vam vasi chlupati milacci delaji tu nejvetsi radost :)

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 15.01.17 17:21

Papillona nemám, ale mají ho sousedi. Velmi důstojní pejsci a ty uši jak prapory… :srdce:

levand
Kecalka 133 příspěvků 15.01.17 20:25

Ahoj, na venčení to bohužel nevidím, máme to daleko :-)
Mám fenečku a právě jsem ve fázi zakládání chovky. Ty máš papillonku na sport, chov nebo jen jako mazla? Je to geniální pes, můj miláček závisláček (mám ještě dva LR) a manžel si z nás dělá srandu, že jsem ji neměla učit přivolání, ale odvolání - je na mně nonstop nalepená :-)

Týnuška95
Stálice 55 příspěvků 15.01.17 21:25

@levand ja mam kluka Charlieho, hlavne jako mazlika, dale jezdim na vystavy :) a planuji ho uchovnit :) s vystavama jsem uplny novacek, ale oba 2 se snazime :) Ten muj zas rad aportuje vse co najde :D

Pitrs753
Nováček 1 příspěvek 01.05.17 20:33
Rozměr pelechu

Ahoj, ja teprve papillonka budu mít, chtěla bych se zeptat jaky je nejidealnější rozměr pelechu pro toto plemeno? :roll:

Týnuška95
Stálice 55 příspěvků 02.05.17 09:31

@Pitrs753 Stačí aby se tam mohl pohodlně natáhnout :) já když jsem kupovala pelech tak jsem na rozměry nekoukala :)

Týnuška95
Stálice 55 příspěvků 02.05.17 09:33

@Pitrs753 podle oka jsem to brala : )

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama