Holky co maji papillona sem :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týnuška95
Stálice 61 příspěvků 15.01.17 14:51
Holky co maji papillona sem :)

Ahoj :) hledam nejakou kamaradku na spolecne venceni a povidani o tehle uzasne rase :) V mem kruhu pratel nikdo papillona nema :/ Jsem z Jihoceskeho kraje. Okoli CB, strak, prachatice by bylo asi nejlepsi :) Preji krasny den a at Vam vasi chlupati milacci delaji tu nejvetsi radost :)

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 22417 příspěvků 15.01.17 17:21

Papillona nemám, ale mají ho sousedi. Velmi důstojní pejsci a ty uši jak prapory… :srdce:

levand
Kecalka 133 příspěvků 15.01.17 20:25

Ahoj, na venčení to bohužel nevidím, máme to daleko :-)
Mám fenečku a právě jsem ve fázi zakládání chovky. Ty máš papillonku na sport, chov nebo jen jako mazla? Je to geniální pes, můj miláček závisláček (mám ještě dva LR) a manžel si z nás dělá srandu, že jsem ji neměla učit přivolání, ale odvolání - je na mně nonstop nalepená :-)

Týnuška95
Stálice 61 příspěvků 15.01.17 21:25

@levand ja mam kluka Charlieho, hlavne jako mazlika, dale jezdim na vystavy :) a planuji ho uchovnit :) s vystavama jsem uplny novacek, ale oba 2 se snazime :) Ten muj zas rad aportuje vse co najde :D

Pitrs753
Nováček 1 příspěvek 01.05.17 20:33
Rozměr pelechu

Ahoj, ja teprve papillonka budu mít, chtěla bych se zeptat jaky je nejidealnější rozměr pelechu pro toto plemeno? :roll:

Týnuška95
Stálice 61 příspěvků 02.05.17 09:31

@Pitrs753 Stačí aby se tam mohl pohodlně natáhnout :) já když jsem kupovala pelech tak jsem na rozměry nekoukala :)

Týnuška95
Stálice 61 příspěvků 02.05.17 09:33

@Pitrs753 podle oka jsem to brala : )

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ochrnutý Michal Jančařík: Musí vydělávat na nákladnou rehabilitaci!

Michal Jančařík je sice po nepovedené transplantaci ledviny upoutaný na... číst dále >

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >