Holky co prodáváte na bazárcích, posíláte na dobírku?

Napsat příspěvek
26202
27.1.20 08:14
@LennyL1 píše:
Holky můžu se zeptat, zda je vůbec šance něco prodat, když jsem ještě neprodávala?

Leda snad nějaká nosítka.
Hadru je všude milión. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2015
27.1.20 08:21

No, já třeba prodávám věci po sobě na fcb a MMB (občas se něco prodá i na s-bazaru nebo bazoši), spíš třeba bundy, boty, rifle… i věci do domácnosti
posílám přes zákaznickou kartu pošty, ale poštovné je teda mazec, tak jsem si aktivovala zásilkovnu, do 5kg je to 69Kč jednotná cena.. ke stažení apka do mobilu…
po dětech už to jde hůř… hader je všude plno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
27.1.20 09:43

Ne, na dobírku jsem se jednou napálila a už nikdy. Posílám po připsání peněz na účet, nebo po zaslání potvrzení o zaplacení.
Mám dobré recenze, takže s tím nikdo nemá problém. Já posílám obratem do druhého dne a vyfotím podací lístek pro sledování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12494
27.1.20 09:53

Já to dělám běžně. U dražších věcí automaticky dobírku nabízím, podmínkou je zaslání poštovného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
27.1.20 13:21

Asi ano, proč by ne. Já třeba prodávám na FB, vinted, a emimino. Je dobré prodávat tam kde funguje hodnocení. A teď jsem pro miminko nakoupila dost věcí z druhé ruky, většinou teda s osobním předáním, když jsem pokukovala na bazárku na Facebooku v mé lokalitě.
Když je člověk ochotný to na požádání nafotit z jiného úhlu, detail, přeměřit, dá se všechno. Někdo se stím drbat nechce, vyfotí pytel oblečení, plácne že za něj chce 2stovky a že buď chceš nebo nechceš, fotit se stím nebude. Tak to se pak asi hůře prodává. A pokud prodejce rychle komunikuje, má bod v důvěře navíc.

Já mám na svém profilu psané že posílám i na dobírku při zaplacení pošty předem, že jsem ochotná se domluvit na osobním předání a třeba i někde dojít (v rámci města, a záleží co a za kolik)

Každý někdy začíná. Taky můžeš začít tím, že si sama něco tady koupíš a tím že dostaneš pozitivní hodnocení, jsi hned důvěryhodnější :)

@LennyL1 píše:
Holky můžu se zeptat, zda je vůbec šance něco prodat, když jsem ještě neprodávala?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
27.1.20 13:24

@lucynka25 a nechala sis peníze na poštu poslat dopředu? Jakože šlo o to, že jsi přišla o peníze nebo že se ti jen zboží vrátilo, ale jinak jsi vlastně neprodělala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
27.1.20 18:22

@Pennya no prodělala jsem, že jsem zaplatila poštovné a vrátili se mi to..
Teď mi posílají predem na účet a pak pošlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9712
27.1.20 19:02

Většinou prodávám tak, že mi pošlou peníze předem. Na dobírku bych posílala předem, pokud by mi předem poslali poštovné, ale nikdo neměl v poslední době o to zájem. Prodávám z mého pohledu levně. A moc se mi nedaří. Ale naposledy jsem řekla mamince, ať si sama určí cenu a dostala jsem o hodně víc, než bych si bývala řekla. To po zkušenostech předtím bylo překvapive. Zkoušela jsem i Swap, ale to se mi moc nedařilo. Narazila jsem na pár lidi, kteří si pro to nepřijeli a pak se už neozvali. Ale pár lidi přijelo a mě potěšilo, že to někdo využil. Prodávala jsem kdysi i dražší věci a přijeli si osobně nebo jsem i posílala poštou a paní pro urychlení poslala peníze předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16893
28.1.20 18:17

Neposílám, riziko pro platícího se tím nesnižuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama