Reklama

Holky, co říkáte na tento graf?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 13:01
Holky, co říkáte na tento graf?

Ahoj holky, mám tu graf, kdy jsem otěhotněla a bohužel v 11TT o to přišla a dneska jsem jak na trní jsem 12dpo.. včera jsem zkoušela testík a nic. Menst. má dojit 14dpo tak uvidím. Co na něj říkáte? Jinak prsa me vůbec nebolí. Jen hrozne bedra jakoby u ledvin… čůrám velmi často, pocity žízně a únavy mám. Jsem teď hodně náladová a břicho mám hodně tvrdé. Plus výtok.. mm?
Graf kde je hodně křivek a skoků teploty je ten, kdy jsem otěhotněla

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 06.09.18 13:39

tak z grafu toho o prosperitě těhotenství, případně ani o těhotenství nic moc nevykoukáš. Vykoukáš ovulaci, ale graf po ovulaci je hodně podobný ať už jsi těhotná nebo ne. Rozdíl je jen v tom, že těsně před menstruací nebo v den menstruace ti teplota klesne, zatímco v těhotenství zůstane nahoře…

Victori.e2
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 13:44
@Mar__tanka1983 píše:
tak z grafu toho o prosperitě těhotenství, případně ani o těhotenství nic moc nevykoukáš. Vykoukáš ovulaci, ale graf po ovulaci je hodně podobný ať už jsi těhotná nebo ne. Rozdíl je jen v tom, že těsně před menstruací nebo v den menstruace ti teplota klesne, zatímco v těhotenství zůstane nahoře…

Máš pravdu, moc dobře to vím, ale chtěla jsem ppvzbudit, že to tam na 80% je :lol: :lol:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 06.09.18 14:05

@Victori.e2 jotáááák :mrgreen:
Tak jo, vypadá to slibně, za dva dny určitě objevíš na testu // ;) :mrgreen:
(bez ironie ;) )

Victori.e2
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 14:07
@Mar__tanka1983 píše:
@Victori.e2 jotáááák :mrgreen:
Tak jo, vypadá to slibně, za dva dny určitě objevíš na testu // ;) :mrgreen:
(bez ironie ;) )

Ses fakt hodna!! Hned se citim lip :D :D :D :srdce: :*

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 06.09.18 14:13

@Victori.e2 já vim, sem hodná holka, ráda pomůžu, když vím, co se ode mě očekává (teď už s ironií) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6021 příspěvků 06.09.18 15:14

Z toho nic nevyctes. Počkej do terminu ms

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >