Holky, co říkáte na tento graf?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 13:01
Holky, co říkáte na tento graf?

Ahoj holky, mám tu graf, kdy jsem otěhotněla a bohužel v 11TT o to přišla a dneska jsem jak na trní jsem 12dpo.. včera jsem zkoušela testík a nic. Menst. má dojit 14dpo tak uvidím. Co na něj říkáte? Jinak prsa me vůbec nebolí. Jen hrozne bedra jakoby u ledvin… čůrám velmi často, pocity žízně a únavy mám. Jsem teď hodně náladová a břicho mám hodně tvrdé. Plus výtok.. mm?
Graf kde je hodně křivek a skoků teploty je ten, kdy jsem otěhotněla

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 06.09.18 13:39

tak z grafu toho o prosperitě těhotenství, případně ani o těhotenství nic moc nevykoukáš. Vykoukáš ovulaci, ale graf po ovulaci je hodně podobný ať už jsi těhotná nebo ne. Rozdíl je jen v tom, že těsně před menstruací nebo v den menstruace ti teplota klesne, zatímco v těhotenství zůstane nahoře…

Victori.e2
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 13:44
@Mar__tanka1983 píše:
tak z grafu toho o prosperitě těhotenství, případně ani o těhotenství nic moc nevykoukáš. Vykoukáš ovulaci, ale graf po ovulaci je hodně podobný ať už jsi těhotná nebo ne. Rozdíl je jen v tom, že těsně před menstruací nebo v den menstruace ti teplota klesne, zatímco v těhotenství zůstane nahoře…

Máš pravdu, moc dobře to vím, ale chtěla jsem ppvzbudit, že to tam na 80% je :lol: :lol:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 06.09.18 14:05

@Victori.e2 jotáááák :mrgreen:
Tak jo, vypadá to slibně, za dva dny určitě objevíš na testu // ;) :mrgreen:
(bez ironie ;) )

Victori.e2
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 14:07
@Mar__tanka1983 píše:
@Victori.e2 jotáááák :mrgreen:
Tak jo, vypadá to slibně, za dva dny určitě objevíš na testu // ;) :mrgreen:
(bez ironie ;) )

Ses fakt hodna!! Hned se citim lip :D :D :D :srdce: :*

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 06.09.18 14:13

@Victori.e2 já vim, sem hodná holka, ráda pomůžu, když vím, co se ode mě očekává (teď už s ironií) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 06.09.18 15:14

Z toho nic nevyctes. Počkej do terminu ms

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >