Holky silnější posatvy, co se snaží otěhotnět

270
17.7.13 08:45

Holky co se snaží otěhotnět a jsou silnější postavy

Myslíte si že postava má vliv na těhotenství? Jsem silnější postavy a už se snažíme skoro 3měsíce. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14662
17.7.13 08:47
@tynuska1990 píše:
Myslíte si že postava má vliv na těhotenství? Jsem silnější postavy a už se snažíme skoro 3měsíce. :(

Pokud nejsi hodně obézní tak to vliv nemá.
Držím pěsti :kytka:
Tři měsíce je nic ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873

@tynuska1990 3 měsíce nejsou žádný čas.. vydrž. Postava může, ale nemusí mít souvislost. Moje nevl ségra otěhotněla nějakým zázrakem po 16cti letech marných pokusů, přibrala na 100 kg na 150 cm výšky a poté otěhotněla znovu :think: takže i hodně obézní můžou být těhotné :think: Jen jsou tam větší rizika a např jizva po SC ze pak mnohem hůř hojí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6624
@tynuska1990 píše:
Myslíte si že postava má vliv na těhotenství? Jsem silnější postavy a už se snažíme skoro 3měsíce. :(

Postava jako taková ne, ale pokud jsi obézní, může se snížovat šance na přirozené početí.

Ale tři měsíce nic není. Aktuální průměr na početí dítěte je 9 měsíců nechráněného sexu. Pokud ti není víc než 35 let, tak bych to neřešila a rok tomu nechala volný průběh. Pokud teda už teď nemáš nějaký další problémy jako totálně nepravidelnej cyklus apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14241
17.7.13 08:48

@tynuska1990 já si myslím, že ne.. Já is myslím, že silnější postava spíš pak dělá problémy v těhotenství, že třeba žena má větší sklony, k těm těhotenským nemocem - cukrovka, nějaké žíly, tlak, ale tak ne..
Aspoń co vidím kolem sebe, tak mám tři známé to jsou hubené a jedna se snaží snad přes 10 let i zkoušli umělé oplodnění, kamarádka hubená a nemohli se dočkat přes rok..
Známá u prního čekala tři roky, hubená, pak porodila zůstalo ji 15 kg, říkala si, že to nepůjde a nečekaně otěhotněla, když malé bylo 9 měsíců..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.13 08:48

Co je pro tebe silnější postava? já nosím vel. 44-46, vážím 90 kg a otěhotněla jsem, sice až po léčbě clostíkem ale problémy s otěhu jsem měla i když jsem vážila o 20 kg méně!! to že se zatím nedaří(hlavně 3 měsíce nic není ) není postavou to mi věř! mám 110 kg kamarádku která zapadla na první šup a dvě hubené kámošky které museli na umělko protože to nešlo!! myslím že spíš hledáš chybu v té váze aby sis to sama sobě obkecala proč zatím nic

• Nahlásit
  • Citovat
nikol.ondrášovka
17.7.13 08:50

Nemá to vliv

• Nahlásit
  • Citovat
11626
17.7.13 08:52

@tynuska1990 Já jsem taky silnější postavy a povedlo se nám hned první měsíc. Já myslím že to na to mít vliv nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10563
17.7.13 08:52
@tynuska1990 píše:

tři měsíce je nic, nevěš hlavu :hug: Já jsem se doktora na váhu ptala po roce, co nám to nešlo, a ten mě uklidnil, že to vliv nemá. Nejraději bych Ti poradila, ať to neřešíš a myslíš na něco jinýho než na miminko a početí, ale sama vím, že to nejde - hlava se vypnout nedá.
Hodně štěstí, ať se zadaří :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
17.7.13 08:59

Tři měsíce nic není. Moje sestra se snaží už sedm měsíců, ta je naopak jak vyžle. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
17.7.13 09:01

Jsem hodně obézní, první dítě jsme počali po třech měsících, druhé napoprvé, neměla jsem žádné problémy typu tlak, cukrovka, otoky apod., oba porody proběhly císařem, hojení ukázkové, tím samozřejmě neobhajuju obezitu, rozhodně se snaž něco zhubnout, jen jsem chtěla povzbudit, že nadváha neznamená automaticky neplodnost a problémy a tři měsíce je opravdu málo, držím palce, ať se zadaří co nejdříve :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6525
17.7.13 09:09

Jsem taky silnější postavy a nejvíc mě s problémy s těhu u silných staršila babička, která to vyčetla v nějakém chytrém článku. Otěhoněla jsem po 5 měsících. Dr. mi řekla, že pokud by to nešlo, budeme to řešit po roce. První měsíc snažení jsem byla zklamaná, že to nevyšlo hned. Ale pak jsem tomu dala volný průběh. Zakázala jsem si jakýkoliv ovulační testy a těhu testy před MS. A když těhu přišlo, byla jsem spíš překvapená, že je to UŽ tady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aneta Opl
17.7.13 09:13

Mám velikost 44-46,přes 90 kg, ale hodně sportuju, břicho mám i přes mou váhu téměř ploché. Obě těhotenství „na první pokus“. Bez jakýchkoliv problémů v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
913
17.7.13 09:15

Mé tři kamarádky jsou štíhlé a všechny měly problém otěhotnět. Já jsem odjakživa holka krev a mlíko (vel.40-42) a otěhotněla bych snad i s cípem od peřiny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
17.7.13 09:28

Jsem také tlustá, ale otěhotněla jsem poměrně rychle během cca 4 měsíců. Když jsem otěhotněla moje BMI bylo 35 což je na hranici mezi obezitou prvního a druhého stupně. Dle vědeckých studií existuje vztah mezi obezitou a početím, protože obezita může nepříznivě ovlivnit ovulaci. Stejně tak při IVF se s obezitou snižuje procento úspěchu. Ale tím bych se netrápila, zatím to zkoušíte moc krátce, záleží také na tom jestli máš jen nadváhu nebo jestli jsi obezní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama