Jak jste se vypořádali s mastnou pletí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 15.09.18 13:08
Holky co se vypořádali s mastnou pletí

Několikrát jsem už hledala jak se vypořádat s mastnou pletí a pupinky v T zóně… A ono pořád nic… Vím, co používat. Gely, tonik, hydra krém, ne moc vysusovat atd. Jenže jakej gel je vhodný? Některý moc vysusuji. Nebo jaky ten hydra. krém? Existuje nějaký na mastnou pleť? Fakt hledám, hledám, ale nemůžu najít nikoho, kdo by mi poradil s osobní zkušenosti. Já mám mastnou T zónu a U zónu v celku normální, neporblemovou. Byla jsem i u kožní, ale ta mi doporucovala přípravky, které mi to hodně vysusi a z vlastní zkušenosti vím, že vysusovani mi pomůže na chvíli, ale pak to není o nic lepší… Fakt jsem už zoufalá…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Evickamicka
Kecalka 148 příspěvků 15.09.18 13:29

Připojuji se

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 15.09.18 14:54

Na mastnou pleť mám ověřeny přípravky s dostatečnou koncentrací extraktu z meduňky.

cecetka
Kelišová 7462 příspěvků 15.09.18 15:13

@Mawajka00 A zkousela jsi uz jarischovu vodu? Muze ti sednout, obvykle je dobre snasena.

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 15.09.18 15:16

@Emimin7 Prosím vic to rozved. Nějaký krémy, nebo vodičky? A je to hydratacni přípravek nebo to vysusuje? Hodně mě zajímají ty osobní zkušenosti. Mně se třeba T zóna mastí hodně a mám tam i hodně pupínku.

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 15.09.18 15:17

@cecetka ty jsi ji zkoušela? Já jsem o ní zatím neslyšela, ale kouknu se na to.

cecetka
Kelišová 7462 příspěvků 15.09.18 15:23

@Mawajka00 Ano, v puberte jsem ji pouzivala denne jako prevenci proti pupinkum. A na me fungovala. Kupuje se v lekarne.

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 15.09.18 15:33
@Mawajka00 píše:
@Emimin7 Prosím vic to rozved. Nějaký krémy, nebo vodičky? A je to hydratacni přípravek nebo to vysusuje? Hodně mě zajímají ty osobní zkušenosti. Mně se třeba T zóna mastí hodně a mám tam i hodně pupínku.

Meduňka je antibakteriální a protizánětlivá. Její extrakt má mimořádně malé molekuly a díky tomu se dostane do extrémní hloubky, čímž pleť důkladně pročistí a tím zbaví přebytečné mastnoty a nečistot. Zároveň funguje i na akné. Konkrétní přípravek bohužel neporadím.

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 15.09.18 15:49

@Emimin7 a ty jsi to zkoušela? Mně spousta lidí doporucilo něco, co sami nezkusili a ani to nepomohlo

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 15.09.18 15:50
@Mawajka00 píše:
@Emimin7 a ty jsi to zkoušela? Mně spousta lidí doporucilo něco, co sami nezkusili a ani to nepomohlo

Ano.

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 15.09.18 16:16

@Emimin7 a co z toho? Promazavala, nebo jsi si vyráběla nějakou vodičku?

Emimin7
Echt Kelišová 9365 příspěvků 15.09.18 16:25
@Mawajka00 píše:
@Emimin7 a co z toho? Promazavala, nebo jsi si vyráběla nějakou vodičku?

Prostě jen nanášel krém s meduňkou.

TetaIvuška
Povídálka 15 příspěvků 15.09.18 17:46

Me pomaha okurkovy krem, zn.Ziaja, primo urceny na mastnou, smisenou plet. Hodne si holky chvali ten Jarisuv roztok z lekarny, stoji par korun a vydrzi dlouho.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 15.09.18 21:46

Mam dobrou zkusenost s kremem Tea Tree, olej Tea Tree se da pouzivat i jako tonikum.

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 16.09.18 11:00

@shadowbabe já jsem slyšela, že olej teatree hodně vysusuje

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >