Holky cukrářky, kde jsem udělala chybu?

• Fotoalbum (12)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8693
5.11.21 23:32

Holky cukrarky, kde jsem udelala chybu?

Chtela jsem tvarohovej krem do dortu. Udelala jsem si klasiku dva pudinky v pullitru mlika, cukr krupici primo do vareni pudinku, cely maslo. To delam bezne. No do toho jsem zaslehala pul kg mekkyho tvarohu. Furt to vypadalo dobre. Jenze mi to zacalo pripadat malo sladky a prisypala jsem cukr, tentokrat mouckovej. Jak se do toho zaslehal, zacalo to tect. A ted nevim, kde jsem udelala chybu. Moc cukru, ze byl mouckovej nebo uz povolilo to maslo? Dort je v lednici, jedlej bude, ale nejak ten tvarohovej blemcajs nechce ztuhnout…diky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
426
5.11.21 23:56

Ten tvaroh si nechavala vykapat? Ja bych tipla, ze v tom bylo moc tekutiny anebo ze si krem preslehala a proto povolil….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8056
6.11.21 06:52

To bude tím měkkym tvarohem, je dost vodnatý..Dort je jinak pěkný. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
6.11.21 07:50

Diky devcata. Jsem de.bil, priste vezmu tvaroh v kostce. Nechala jsem ho chvili vykapat jenom…
@mackA159 diky, mne ta estetika obvykle moc nejde, moje vytvory bejvaj spis jedly nez hezky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
6.11.21 11:13

Jé, mňam, já bych ho chtěla vidět ještě rozkrojený, at´ si poslintám :lol:.
Jinak bych řekla, že to v té lednici zase ztuhne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
6.11.21 14:07

@Taktinevím :D :D :D tak jooo..krivej ale dobrej :lol:..v lednici to ztuhlo, v teple to mekne ale uplne netece, tak dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
6.11.21 16:42
@Tarjei píše:
@Taktinevím :D :D :D tak jooo..krivej ale dobrej :lol:..v lednici to ztuhlo, v teple to mekne ale uplne netece, tak dobry.

Jé, děkuju. No vidíš :kytka:, hm, mňam, moje dorty vypadají podobně, tak se vždycky strávníkům ospravedlňuju, ale pokud chutná, tak to nikdo neřeší. Vypadá mňamkově. Tak si hezky pochutnejte a pěkný zbytek víkendu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 16:48

Já teda cukrářka nejsem, receptama se neřídím, vždycky to spíš tak nějak od oka patlám dohromady. Ale taky bych dala v utěrce vykapaný tvaroh. Když dávám do krému měkký, přidávám ztužovač nebo plátkovou želatýnu.
A mimochodem moc děkuju-zase mám chutě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
6.11.21 17:33

@mandle-v-cokolade :lol: taky jsem zrava, desive. A pak to potim na bezeckym pasu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
6.11.21 17:34

@Taktinevím diky, to bylo priteli k narozkam. Pulka dortu uz je pryc a to byl z jeden a pul obvykly davky :lol:
Ja pecu dorty rada a casto ale delavam krem maslo-pudink nebo maslo-moucna kase. Tohle snad bude priste lepsi. Kdybych se je snazila prodat, udelam si web osklivedorty.cz :lol:

Příspěvek upraven 06.11.21 v 17:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
6.11.21 17:37

@mandle-v-cokolade ja myslela cukrarky jako amaterky, spousta zenskejch rada pece. No ja prave dala tvaroh odkapat, jenze v takovym platynku ze staryho povleceni a najednou koukam, ze na tom tvarohu mam modry chloupky z toho, blbka. Tvaroh letel do wc a vytahla jsem druhej a uz bylo pozde vecer a ja byla hotova a nechala jsem ho odkapat jen chvilinku. Pouceni pro priste no..zelatinu tu mam, ale rikala jsem si, ze to snad udrzi to maslo..no, priste lepe :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
6.11.21 17:54

Ja pecu fakt rada, ale neumim to cancat. Vzdycky to ma nejaky nedokonalosti, ale zase je to vesmes dost jedly. Tak asi dobry :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat