Reklama

Potvrzení o těhotenství z gynekologie (foto)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinany
Nováček 3 příspěvky 05.12.17 14:16
Holky , hodtte mi sem potvrzeni o tehotenstvi z gyndy(foto)

Ahoj :mavam: Jdu přiští tyden na gyndu ohledne potvrzení o tehotenství muzete mi popsat co me ceka? :think: nebo jsem cetla jeste o krevnich testech ty delaj za 200 :think: co je rychlejsi? Hodte mi sem prosim foto jestli mate z krevnich testu nebo z gyndy potvrzeni o tehotenstvi chci vedet jak to vypada :think: dekuju a hezkej den :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 4007 příspěvků 05.12.17 14:17

:lol: :lol: :lol: to smrdí vydíráním partnera, nováčku :*

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 05.12.17 14:18

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: velice pruhledne :potlesk:

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 05.12.17 14:18

:mrgreen: Dobrej pokus

terinany
Nováček 3 příspěvky 05.12.17 14:19
@Tableta píše: :lol: :lol: :lol: to smrdí vydíráním partnera, nováčku :*
prosim? Partner vi ze jsem v tom tak si laskave takove kecy nechte od cesty kdyz me neznate :-)

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 05.12.17 14:20

Ahoj,
tak já, než jsem dostala těhotensko knížku, tak jsem žádné potvrzení nedostala :think:
Měla jsem akorát pozitivní těhotenské testy…

smurfka
Nadpozemská drbna 29508 příspěvků 05.12.17 14:20

Já žádné potvrzení v těhu nedostala..
přišla jsem, udělala kontrolu, a řekla že jsem těhotná ( případně udělala na žádost fotku utz )…že by mi psala nějaký papír s razítkem že jsem těhotná, to fakt ne :mrgreen:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 05.12.17 14:21
@terinany píše:
Ahoj :mavam: Jdu přiští tyden na gyndu ohledne potvrzení o tehotenství muzete mi popsat co me ceka? :think: nebo jsem cetla jeste o krevnich testech ty delaj za 200 :think: co je rychlejsi? Hodte mi sem prosim foto jestli mate z krevnich testu nebo z gyndy potvrzeni o tehotenstvi chci vedet jak to vypada :think: dekuju a hezkej den :srdce:

mě teda nikdo žádné ani nedal. Ultrazvuk, krev ti vezmou tak i tak a pak dostaneš až průkazku což je jediné těhotenské potvrzení kromě lékařských zpráv z vyšetření :mrgreen:

terinany
Nováček 3 příspěvky 05.12.17 14:22
@smurfka píše:
Já žádné potvrzení v těhu nedostala..
přišla jsem, udělala kontrolu, a řekla že jsem těhotná ( případně udělala na žádost fotku utz )…že by mi psala nějaký papír s razítkem že jsem těhotná, to fakt ne :mrgreen:

Aha takze mam cekat jen knizecku? Ja myslela ze se dava papir s potvrzenim :think:

Terez001
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 05.12.17 14:24

Knížečku čekej, ale až tak v 10., někdy až ve 12. tt. taky jsem potvrzení nedostala, jen fotku z UTZ, kde je i jméno tvoje. Průkazlu jsem dostala až tak po 2 ultrazvucích, kdy už dávno bylo vidět srdíčko.

Příspěvek upraven 05.12.17 v 14:24

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 05.12.17 14:24

Tak já těhotenskou knížku dostala až někdy na 10tt… k čemu potřebuješ papír?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16554 příspěvků 05.12.17 14:24

Dobrej pokus. Já dokonce kdesi na netu narazila na inzerát, že paní prodávala pozitivní těhu test, za asi tisíc korun.

smurfka
Nadpozemská drbna 29508 příspěvků 05.12.17 14:24
@terinany píše:
Aha takze mam cekat jen knizecku? Ja myslela ze se dava papir s potvrzenim :think:

a k čemu potvrzení - nebo komu? na co?
ano dostaneš jen knížku a tu dává každý gyndař dle sebe..někdo až v 13tt někdo až když začne bít srdce tzn kolem 8tt atd..
ale jestli pro někoho žádáš potvrzení tak se zeptej možná ti dr něco napíše, ale určitě né zadaramo:o) něco jako výpis z karty nebo tak..

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 05.12.17 14:25
@terinany píše:
Aha takze mam cekat jen knizecku? Ja myslela ze se dava papir s potvrzenim :think:

ja potvrzeni dostala, protoze jsem ho potrebovala pro zamestnavatele na prekazky v zamestmani. Ale tady ti to nidko fotit fakt nebude. Jsi pruhledna jak papir :lol:

Terez001
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 05.12.17 14:25

Holky já si nemyslím, že chce vydírat partnera..vždyt i kdyby se potvrzení dávalo, tak přece je tam datum a jméno pacientky ne? Takže k čemu by jí byl cizí papír :nevim: Možná tak test s // by si mohla zajistit, ale papír by jí byl k ničemu

Příspěvek upraven 05.12.17 v 14:27

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >