Jak byste se zachovali u přítele doma?

Anonymní
6.6.20 18:39

Holky, jak byste se zachovaly

Dobrý podvečer všem, z dnešní návštěvy u přítele jsem kapánék v rozpoložení: :roll: :palec: :mrgreen:

Přijela jsem k němu (bydlí s rodiči, prostě to tak je, bez komentáře). Ti mě znají, stejně tak jako bratr se švagrovou, tak že nějaké zatajování není :pankac: S nimi se i bavím, prohodíme vždycky pár slov a kdesi cosi.
S přítelem jsme dělali menší úpravy v domě (vše platil on, já jen pomohla, vybrala lino, vybrala barvy na malování a celkově jsem spíš byla vrchní dozor, od kterého si bral rady).

Zrovna jsme renovovali stůl, který si sám kdysi vyrobil ( a musím uznat, že se mu povedl ) a najednou přijelo další osazenstvo, které znám jen z vyprávění.

A řeknu to narovinu, první věc, která se mě dotkla - nepředstavil nás, nebo mě. Nic. Všichni jsem se pozdravili a frrr za babičkou a dědou/tetou apod. Prostě za jeho rodiči. Pouze jeden prizeneny do rodiny se mnou prohodil pár slov.

Další věc, všichni byli nakvartyrovani u jeho rodičů a my dva seděli u něj… Pustil písničky, jedli, pili. To by ještě šlo. Jenom že, pak začal odskakovat za nimi, probírali se rodinymi fotkami, bavili se.

No, zkrátím to, řekla jsem, že odcházím (přeci tam nebudu sedět sama, když on litá za rodinou - což chápu - ), že mají návštěvu, že je stejně s nimi. A on mi mi na to odpověděl, že se to tak sešlo, že za to nemůže.

8o :roll: A prý, ať přijedu zítra ( to mám naplánovaný celý den s kamarádkou na sport ).

Jak byste se chovaly a cítily vy, holky??? Ano, uznávám mohla jsem za nimi do kuchyně jít a zkusit navázat hovor. Ale za prvé, jsem intovert, za druhé bylo jich tam jak štěňat :lol:, a za třetí nechtěla jsem rušit jejich rodinou sešlost a obzvlášť, když 98% z nich kolem mě promítlo s pozdravem, někdo vůbec nepozdravil ( nevím, zda si mě všimli nebo ne )

A ještě jedna věc s jeho švagrovou do něj hustime :mrgreen:, aby si koupil postel. Opravdu ta jeho má nejlepší léta za sebou… On je, ale typicky chlap: plesnivé to není, ještě to vydrží.

Přitom upřímně, já se na té madraci moc nevyspim, a ani celkově na posteli - má cca 140 cm na šířku. A už nevím jak ho přesvědčit. Nejdřív mi řekl, že o tom bude přemýšlet. A o pár dní později mi řekl, že to stačí, že tomu nic není a rád leží na tvrdém. ( To mu neberu )

Jinak dodám, že preorginaze a menší úpravy se opravdu povedly, byla jsem potěšena.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17122
6.6.20 18:44

No co no, přijela rodina, chtěl být s nimi, vy se uvidíte příště. Na jednu stranu se s nimi bavit nechceš, na druhou ti vadí, že se s tebou nebaví oni :lol: typický vytvoření problému tam, kde žádný není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16890
6.6.20 18:45

Ted nechapu, jak jste spolu dlouho? Ty tam teda nebydlis, ale diktujes mu co ma delat? Proc nespite u tebe, jestli ti tvoje postel vyhovuje vic? 140cm neni katastrofa, my taky mame takovou a v poho se vejdem i s detma :mrgreen: jeho chovani je taky divny, ze te ani nepředstaví příbuzným, ale chápu že se s nima jde bavit, pokud je nevida nejak extra často. Ty ses měla přidat no, takhle si spíš budou myslet, že ti nejsou dost dobry a ze jdes radsi domu než abys je poznala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17122
6.6.20 18:46

A švagrové do jeho postele nic není, když už, tak si to vyřešte vy dva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
6.6.20 18:49

Ty úpravy děláte aby ses mohla nastěhovat? Že tě ani nepředstavil je dost divný. Brala bych to tak, že to s tebou buď nemyslí tolik vážně, nebo je extrémně natvrdlej. Co se týče problému s matrací, ukazuje to, že jemu se spí dobře a jak se spí tobě ho moc nezajímá. Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
6.6.20 18:53

Doufam, ze je mu max 20 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 18:53

Skoro 2 roky. Ve spaní se střídáme :mrgreen: Ale jak píšu bydlí u rodičů - kvůli nim. Ikdyz náznaky, že by odešel jsou…

Ohledně postele - s tím jsem přišla první já a samozřejmě jsem to řešila pouze a jen s ním. Ale dnes mezi řečí to vypadlo i z jeho švagrové, tak že jsme si tak nějak zanotovaly :lol:

Co bude a nebude, stěhování, bydlení spolu, život do budoucna. To nechávám na nás a neplánují - poučila jsem se dost v bývalém vztahu.

A co je hlavní zamrzelo mě, že nebyl spíš se mnou, a že mě nepředstavil. :( Teď nevím, jak se k tomu postavit a zda to vytahovat

• Nahlásit
  • Citovat
135
6.6.20 18:54

Dalekosáhle rozepsané, pořád jsem čekala, kdy přijde ta hrůza, co se měla stát :mrgreen: vždyť se nestalo vůbec nic…moc nechápu, co Ti máme radit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 18:54

@Annia45 Že mě ta postel nevyhovuje, to neví

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.20 18:58

@Kriss Tina Švagrovou a bratra vidí každý týden, a je spíš se mnou. Ale dnes přijelo o zbytek osazenstva ( a prý nečekaně - nevěděl to ) a dopadlo to takto. Připadala jsem si jak páté kolo u vozu. Kolikrát přišel ukázal mi nějakou fotku, nebo k ní řekl, nebo mě obejmul, dál jinou písničku… No, připadala jsem si divně :roll: :mrgreen:

Obzvlášt, když ví, že jsem introvert jak poleno. :nevim:

Jinak nic mi nediktuji, ale mám designové cítění, narozdíl od něj ( což sám ví a řekl ) a prostě pomůžu mu, poradím a on to buď vezme nebo si to udělá podle sebe - zatím si nechá spíš radit :mrgreen: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
8456
6.6.20 18:59

Mě teda dost překvapuje, že ti neřekl, ať jdeš do té kuchyně s ním.
Nedovedu si u nás představit situaci, že bych věděla, že tam je někde přítelkyně a nepřijde do té kuchyně taky. Přišlo by mi to dost zvláštní.
Pokud bych okolo tebe procházela a neznala tě, tak taky jen pozdravím. Začít se s tebou jen tak bavit by mi přišlo neslušné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6223
6.6.20 18:59

Vytváříš problém tam, kde není. Proč ses nepředstavila sama, když tě to tak žere?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7642
6.6.20 19:00
@Anonymní píše:
Skoro 2 roky. Ve spaní se střídáme :mrgreen: Ale jak píšu bydlí u rodičů - kvůli nim. Ikdyz náznaky, že by odešel jsou…

Ohledně postele - s tím jsem přišla první já a samozřejmě jsem to řešila pouze a jen s ním. Ale dnes mezi řečí to vypadlo i z jeho švagrové, tak že jsme si tak nějak zanotovaly :lol:

Co bude a nebude, stěhování, bydlení spolu, život do budoucna. To nechávám na nás a neplánují - poučila jsem se dost v bývalém vztahu.

A co je hlavní zamrzelo mě, že nebyl spíš se mnou, a že mě nepředstavil. :( Teď nevím, jak se k tomu postavit a zda to vytahovat

A to je tak těžký říct : „nepředstavíš nás/mě?“ řešíš kraviny…a postel řeš svoji a ne jeho..Je to investice, a třeba teď nemá jak by ji zaplatil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 19:02

@Sany80s

Právě, to je to. Nechal mě vedle :roll: Byl tam zezacatku se mnou, ale pak odešel. A vracel se, každou chvíli. Ne, chvilku.

Když osazenstvo přijelo, tak jsme venku dělali menší rekonstrukci stolku - oni prošli, pozdravili jsme se, jen jeden chlap se nou promluvil :( :)

Když přijeli bratr se švagrovou, tak s těmi jsem se tak nějak bavila. Jako většinou.

Nevím no, co teď dělat. :roll: Zase si říkám, že kdyby se mnou nepočítal, nezná mě nebo rodina, bratr se švagrovou - ti nás i vezli loni na dovolenou

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.20 19:03

@pannda

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama