Holky, jak casto mate s manzelem sex a libate se jeste?

Anonymní
28.10.19 07:53

Holky, jak casto mate s manzelem sex a libate se jeste?

Jsme vziti teprve pres rok a uz jsme tydny bez polibku, na sex dojde jen v nedeli, jak kdyby z povinnosti. Manzel jakoby prestal mit zajem. Pred manzelstvim ze me nesundal ruku, spali jsme spolu nekolikrat do tydne a ted (pres tyden) nedostanu skoro ani pusu, o sexu nemluve. A kdyz k nemu dojde, tak tam proste chybi romantika..Celkove mam nejaky pocit, ze mi neco taji. Napriklad odvraci mobil, kdyz se podivam jeho smerem, mobil si zamyka, I kdyz use na zachod…nicmene nikam krome prace nechodi. Spis si myslim, ze si s nekym pise, popr. dostava nejake „nude“ fotky (ktere jak kdyby dostaval pres Snapchat, prosim, neptejte se, jak to vim). :zed: jak to mate vy, damy? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5971
28.10.19 08:01

25 let manzele, sex 2-3× tydne, pusa a objeti nekolikrat denne. Kdyz zrovna mame hadajici obdobi, tak to vse neplati, ale o to intenzivnejsi je pak usmirovaci aktivita.
Normalne bych se te zeptala, zda nema manzel nejake starosti, ale to s tim mobilem, tak to je hodne podezrele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 08:04

Po 8 letech manželství a 12 letech celkem sex cca každý druhý den a někdy s romantikou, někdy bez, záleží jak chci já. Pokud doma projdu nahá ( a to mám od svatby asi 30kg navíc, ale muži se líbím) tak mě oťapkává a dělá návrhy hned.
Nyní jsem opět těhotná a sex je třetí týden 1× za týden ( bolelo mne břicho, bylo mi zle…) a připadám si nechtena a nepřitažlivá a dost mi to chybí, přijde mi že je to fakt extrém takto bez sexu. Ale objímá me, to jo. Ale už se těším na návrat k normálu! Snad během měsíce.
Tak asi je u Vas něco špatně…je to divné…

• Nahlásit
  • Citovat
28.10.19 08:06

18let spolu, 4roky manželé, 11m dítě, sex 2-3tydne, pusa, objetí úplně běžně denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6213
28.10.19 08:14

9,5 roku spolu, 5 let manzele, dve deti. Sex c ruznych obdobich ruzne, aktualne cca 1× tydne, a to povazuju za dost krizove obdobi. Objeti, pohlazeni, pusa nekolikrat denne, libani jako libani parkrat do mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
28.10.19 08:46

Ja bych mu naznacila asi tím, ze v neděli, pokud by začal, bych se zeptala: uz je zase nedele? :mrgreen:
A také bych s ním ve vhodné příležitosti dala rec. Byt po roce manželství jako spolubydlící s jednou výhodou týdne se mi zda poněkud nešťastné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 08:51

8 let vztah, 3roky manželé, sex max 1× za půl roku, polibky 0. Hledám si milence.

• Nahlásit
  • Citovat
4763
28.10.19 08:52

Jsme spolu 13 let, z toho 6 let manželé a bylo jen pár období kdy jsme byli bez sexu (když jsem brala HA, během těhotenství, šestinedělí a kojení) ale to nebylo kvůli manželovi, ale kvůli mě protože jsem chuť na sex měla nulovou. Jinak se dvěmi dětmi je trochu složitější najít si čas na sex, protože večer oba padáme za vlast ale i tak máme průměr 2× - 3× za týden. Líbáme se a objímáme skoro pořád. Kolikrát musím manžela krotit aby mě pořád neosahával a to po dvou dětech mám pěkných pár kilo navíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
28.10.19 09:02

36 let manželé, sex skoro denně, někdy i několikrát a občas, když na tom večer únavou usneme tak, když se ráno probudíme, tak rovnou pokračujeme dál… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 09:04

Partner je nemocný, takže sex máme jen dva nebo třikrát do roka.

• Nahlásit
  • Citovat
286
28.10.19 09:25
@Anonymní píše:
Jsme vziti teprve pres rok a uz jsme tydny bez polibku, na sex dojde jen v nedeli, jak kdyby z povinnosti. Manzel jakoby prestal mit zajem. Pred manzelstvim ze me nesundal ruku, spali jsme spolu nekolikrat do tydne a ted (pres tyden) nedostanu skoro ani pusu, o sexu nemluve. A kdyz k nemu dojde, tak tam proste chybi romantika..Celkove mam nejaky pocit, ze mi neco taji. Napriklad odvraci mobil, kdyz se podivam jeho smerem, mobil si zamyka, I kdyz use na zachod…nicmene nikam krome prace nechodi. Spis si myslim, ze si s nekym pise, popr. dostava nejake „nude“ fotky (ktere jak kdyby dostaval pres Snapchat, prosim, neptejte se, jak to vim). :zed: jak to mate vy, damy? :roll:

Tedy nejsem dáma, ale když se nad tím zamyslím: Sex jen v neděli, maximálně zabezpečený mobil a ty nějakým tajemným způsobem tušíš o fotkách na sociální síti. Vyplývá z toho, že na druhé straně sítě bude nějaká slečna, co posílá pěkné čuňačinky a manžela to evidentně rajcuje víc než sex s tebou :nevim: Jinak po roce manželství, jsme se se ženou běžně milovali i šestkrát v týdnu… Na tvém místě bych se pokusil bez emocí od manžela nenápadně vyzvědět co na těch fotkách je. Třeba je tam něco, co ho vzrušuje a ty mu to neposkytuješ, byť o tom možná ani nevíš a on se ti to stydí říct. Komunikace je základ všeho!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2080
28.10.19 09:55

Muj chlap ma chut furt. Je mu fuk jak vypadam, me to zas vadi. Musim byt upravena, po sprse, jinak nemam sebevedomi. Sex 2-3× tydne. Hodne stihame o vikendu nez pres tyden :mrgreen: jenteda potreba to obcas ozivit obleckem nebo tak. Poslat do prace sprosty fotky… to proste chce. Musis trumfnout tu druhou, no… treba si jen s nekym pise a neco si tim dokazuje. Proste se musis zacit snazit, no. Na doma si koupit pekny leginy a ne vytahany teplaky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8618
28.10.19 11:25
@ontar píše:
36 let manželé, sex skoro denně, někdy i několikrát a občas, když na tom večer únavou usneme tak, když se ráno probudíme, tak rovnou pokračujeme dál… :hug:

Tak to je paráda, teda :palec: Doufám, že to budeme mít podobně. Zatím jsme manželé 24 let a baví nás to pořád moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 11:29
@Anonymní píše:
8 let vztah, 3roky manželé, sex max 1× za půl roku, polibky 0. Hledám si milence.

Jsem chlap a mám to opačném gardu. Co s tím dělat jiného. Jen přemýšlím, jak a jakou milenku si najít.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 12:07

Jsme 6 let spolu a sex každý den nebo ob den, o víkendech 2-3× denně. Možná by to u vás chtělo si promluvit, co se děje? Manžel už nemá zájem? Vy nemáte zájem? Tahle váš vztah spěje do záhuby. S bývalým jsme to dopracovali až tak daleko, že sex byl 1× za půl roku po dobu 2 let, že jsem si musela najít milence, kvůli kterému jsem ho pak opustila.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama