Holky jak mám odplavit přebytečnou vodu z těla?

Anonymní
1.5.21 18:13

Holky jak mám odplavit přebytečnou vodu z těla?

Holky mám nadváhu 105 kg a 5 kg je podle mě voda, protože jsem hodně nateklá v obličeji a nepiju pravda. Denně vypiju tak litr dva. Někde jsem četla, že když budu naopak hodně pít (třeba 3-4 litry denně tak vyplavim zadrženou vodu a budu i více močit) máte nějaké fígle??? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7588
1.5.21 18:17

Akorat si oddelas ledviny. Jez lip a hejbej se. Nic jinyho nefunguje, aby sis upravila fungovani tela. Kdyz zhubnes, zlepsi se Ti imunita. Jeste bych pro sichr skocila za obvodni s moci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21979
1.5.21 18:32

Blbost, spíš jak ti píše @Tarjei, běž k doktorce, ta ti zjistí, proč jsi zavodněná - může to být jen tvůj pocit, můžeš mít problémy se srdcem nebo s ledvinami - pít 4 litry je nesmysl, spíš začni hubnout aspoň trochu, 105 kg je hrozně moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
1.5.21 18:43

Pít, jíst a hýbat se( potit se).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
1.5.21 18:46

A i kdyby pet kilo navic byla voda, btw z temer 50% jsme z vody, a Ty ses jich zbavila, furt budes mit metrak. A to je dost. Tedy jestli nejses metr osmdesat vysoka nasvalena zapasnice. Ver mi, pripadny zhubnuti ovlivni opravdu hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5189
1.5.21 19:24

Nemyslím to zle, ale s takovou váhou by byl nateklej v obličeji skoro každej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2867
1.5.21 19:26

Spočítejte si pres kalkulačku kolik litru vody mate vypit. Ja treba na svoji vahu, výšku jen 1,7 litry. Samozrejme pokud je sport = vypit vic. Pro odvodnění caj z kupy a kopriv. Par korun v lekarne. Jde to v pohode prirodni cestou. Ale s touhle vahou to budou hlavne tuky. Ne voda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
1.5.21 19:28

Když zhubneš, tak se odvodníš. Na sílu tlačit vodu z těla je špatně, špatně, špatně.
Nejdřív se začni dobře stravovat, začni pořádně pít čistou vodu - žádné kávy, sladké nápoje a podobné nesmysly. Vynech příliš slané věci (brambůrky, popcorn atd.) Místo toho si dej radši zeleninu a ono to půjde dolů samo.
Potom, když budeš pořád dost zavodněná, tak to je třeba řešit s doktorem, aby sis neoddělala ledviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
1.5.21 19:32

@Micaella22 to pocitani vody je pitomost, mam 178, vazim 66kg a vypiju cca 3,5l denne standartne, v lete 4,5l pri zatezi klidne i 5l… u takto obezni zensky by to chtelo alespon ty 2,5l idealne ty 3l… ono to dost pomaha vyplavovat z tela spatny latky a pomaha to treba nabudit i lymfatiky system.

Osobne zakladatelce bych radila pit viz vyse nebo si akorat tak znici ledviny, nic sladkyho, zadny dzusy apod, jen vodu, caj a max jedno kafe denne (ten kofein je ppri hubnuti taky fajn) a doporucuju zhubnout alespon 30kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
1.5.21 19:39

Ze sve zkusenosti-cim jsem tlustsi, tim vsechno vice oteka a naopak. Jakmile nastavis dietu, tak uvidis, jak budes behat jako koroptev. V tele nejsou oddelene procesy, vsechno souvisi se vsim. Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 20:03
@PaníKadrnožková píše:
Ze sve zkusenosti-cim jsem tlustsi, tim vsechno vice oteka a naopak. Jakmile nastavis dietu, tak uvidis, jak budes behat jako koroptev. V tele nejsou oddelene procesy, vsechno souvisi se vsim. Drzim palce :hug:

Tak s tím naprosto souhlasím. Já bohužel s váhou bojuju celý život, ted přišel předčasný přechod a váha šla nahoru, s tím i odulost, takže se musím omezovat ještě víc než před tím. Když omezíš výrazně sacharidy, přebytečná voda se vyloučí. Když pak kila půjdou dolů, zlepší se i ostatní.

• Citovat
  • Nahlásit
4048
1.5.21 20:48

Cukry a sůl drží v těle vodu, takže nesolit, vynechat potraviny bohaté na sůl (brambůrky, uzeniny, tavené sýry, nepřisolovat, nepít některé minerálky) a snížit příjem sacharidů. Dva litry tekutin je dostatečný příjem, při sportu a velkém vedru samozřejmě víc. Ale pokud nesportuješ, tak to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 20:50

Já se připojím a zajímalo by mě, jak se odvodním při braní prášku, které mě zavodnuji? Jsou to vedlejší účinky a pro mě velice nepříjemný, jsem nešťastná :,(

• Citovat
  • Nahlásit
776
2.5.21 17:54
@Anonymní píše:
Holky mám nadváhu 105 kg a 5 kg je podle mě voda, protože jsem hodně nateklá v obličeji a nepiju pravda. Denně vypiju tak litr dva. Někde jsem četla, že když budu naopak hodně pít (třeba 3-4 litry denně tak vyplavim zadrženou vodu a budu i více močit) máte nějaké fígle??? Díky

Nejlepší na dostání vody z těla je mumifikace :mrgreen:
A kde si vzala že těch pouhých 5 kg je voda? :lol: když ji je v těle daleko víc než půlka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat