Holky, jak řešíte vaginální výtok?

Anonymní
11.1.20 14:04

Holky, jak řešíte vaginální výtok?

Ahojky, předem se omlouvám za tohle téma, snad tady tím nikoho nepohorším nebo tak něco. Mám takový menší problém, už dlouho mě trápí vaginální výtoky, prakticky od puberty, nevím jak se toho zbavit, na kontrolu na gynekologii chodím pravidelně dvakrát někdy i třikrát do roka a vždycky mi paní doktorka řekne že jsem v pořádku, snad jednou se mi stalo, že mi P. Doktorka dala nějaké čípky, vždycky řekla že mám pouze zvýšenou vlhkost pochvy, že každá žena to má jinak, chápu že to tak asi nejspíš opravdu bude. (Snažím se s tím smířit přecijenom jsou i horší věci) ;) já mám ty výtoky docela silné samozřejmě v pubertě jsem to neřešila nějak moc, pak co jsem ale začala sexuálně žít mi to začalo víc samozřejmě vadit, začala jsem to víc a víc řešit, různé produkty z lékárny na doporučení mi nepomáhají paní doktorka říká že jsem v pořádku, ale abych to řekla na plnou pusu tak každou chvilku co jdu na záchod prostě mám sakramensky mokré kalhotky, :zed: je to velmi nepříjemné, nevím co s tím, nemáte třeba někdo nějaké zkušenosti nebo babské rady? dám snad na každou radu která by jsem přišla děkuju holky! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.1.20 14:21

Mě začal výtok trápit po porodu, často jsem byla na gyndě a dostávala samé cipky, které nepomáhaly, pak jsem změnila gynekologa a zjistila že je to normální výtok, jen prostě silnější ( mění se třeba když mám ovulaci, nebo před MS, zhoršuje se když jsem ve stresu apod) během toho kolotoče "po dr jsem se naučila používat intimní vložky, hodně se sprchovala ( jen vodou ) a večer jsem používala mýdlo na intimní hygienu, pořídila jsem si pořádné spodní prádlo ( bavlna), žehlím si kalhotky :mrgreen: a pro svůj pocit "čistoty jsem v lékárně koupila tea tree oil gel, vic se s tim asi dělat nedá, hodit se do klidu, ve stresu jsem měla výtok silnější

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.20 15:03

Mě přijde výtok, pokud nesvedi a nezapacha jako úplně běžná věc. Někdo ho ka více a někdo méně. Nikdy jsem to neresila. Já ho mám teď v těhotenství taky hodne, tak na dopoledne nosím slipovku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 15:04

Taky mám pořád vlhko. Nikdy mi na tom nepřišlo nic divného, přijde mi to zdravé, vagina se tak sama čistí. Nikdy jsem neměla kvasinky, mykozy atd. Mít sucho je podle mě větší problém. Zkusila bych intimky, i když mně ten materiál nevyhovuje, tak možná spíš látkové, nebo mít na převlečení během dne druhé kalhotky…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.20 15:05
@Anonymní píše:
Mě začal výtok trápit po porodu, často jsem byla na gyndě a dostávala samé cipky, které nepomáhaly, pak jsem změnila gynekologa a zjistila že je to normální výtok, jen prostě silnější ( mění se třeba když mám ovulaci, nebo před MS, zhoršuje se když jsem ve stresu apod) během toho kolotoče "po dr jsem se naučila používat intimní vložky, hodně se sprchovala ( jen vodou ) a večer jsem používala mýdlo na intimní hygienu, pořídila jsem si pořádné spodní prádlo ( bavlna), žehlím si kalhotky :mrgreen: a pro svůj pocit "čistoty jsem v lékárně koupila tea tree oil gel, vic se s tim asi dělat nedá, hodit se do klidu, ve stresu jsem měla výtok silnější

A máš ten výtok skoro tak stejně silný jako menstruaci? Já to tak mám (možná o trochu slabší), je zapáchající a žlutý a hodně vodnatý. Je to normální? Mám výtoky taky už od puberty a nejsem po porodu. Jen mně zajímá jestli to tak mají i ostatní nebo to mám nějak řešit.
PS: nejsem zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.20 15:07

Taky ho mam od puberty. Nikdo mi tehdy nerekl, ze je to normalni. Az asi ve 20 jedna doktorka. Mela jsem z toho velky komplex. I proto jsem byla dlouho panna. Doma se o takovych vecech nemluvilo, strasne jsem se za to stydela. Intimky nebyly, nosila jsem tam toaletak nebo nastrihanou vlozku. Jednou se mi stalo, ze jsem mela svetle az prilis upnute kalhoty a mela jsem tam pak mokry flek. Snad si toho nikdo nevsiml. Dodneska „zavidim“ tem stastnejsim, ze muzou chodit bez pradla jen tak.
Ted jsem s tim smirena, ale je mi to stale neprijemne. Bez intimky si nikam netroufnu. Ale posledni dobou pozoruju, ze mam na ne asi uz nejakou alergii, takze taky bomba.
Takze soucitim. Ale vzhledem k velkemu mnozstvi ruznych druhu intimek je nas s velkou vlhkosti asi mnohem vice, nez si myslime.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.20 15:52
@Anonymní píše:
A máš ten výtok skoro tak stejně silný jako menstruaci? Já to tak mám (možná o trochu slabší), je zapáchající a žlutý a hodně vodnatý. Je to normální? Mám výtoky taky už od puberty a nejsem po porodu. Jen mně zajímá jestli to tak mají i ostatní nebo to mám nějak řešit.

Ne to ne, to už normální podle mě není, měl by být průhledný ( bílý) a bez zápachu, silný jako menstruace ho určitě nemám. U doktora jsi byla? Pro klid bych tam určitě zašla

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.20 16:31
@Anonymní píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 16:34
@nickanonym píše:

Je pravda že to mam silné též jako menstruace třeba, ale výtok je bílý, čirý, nezapáchá, a nikdy jsem si nevšimla že by mě něco svědělo, ale ta intenzita je nesnesitelna… :zed: (pomalu se skoro stydim svleknout před přítelem bez toho abych si nedošla vyměnit kalhotky) :oops:
Pro mě je to prostě jedna z nejneprijemnejsich veci :?

• Nahlásit
  • Citovat
220
11.1.20 18:57
@Anonymní píše:
Taky ho mam od puberty. Nikdo mi tehdy nerekl, ze je to normalni. Az asi ve 20 jedna doktorka. Mela jsem z toho velky komplex. I proto jsem byla dlouho panna. Doma se o takovych vecech nemluvilo, strasne jsem se za to stydela. Intimky nebyly, nosila jsem tam toaletak nebo nastrihanou vlozku. Jednou se mi stalo, ze jsem mela svetle az prilis upnute kalhoty a mela jsem tam pak mokry flek. Snad si toho nikdo nevsiml. Dodneska „zavidim“ tem stastnejsim, ze muzou chodit bez pradla jen tak.
Ted jsem s tim smirena, ale je mi to stale neprijemne. Bez intimky si nikam netroufnu. Ale posledni dobou pozoruju, ze mam na ne asi uz nejakou alergii, takze taky bomba.
Takze soucitim. Ale vzhledem k velkemu mnozstvi ruznych druhu intimek je nas s velkou vlhkosti asi mnohem vice, nez si myslime.

Napis mi prosim sz, jestli chces. Mela jsem s intimkama taky problem, ne vsechny mi vyhovovaly.. zacala jsem se vic zajimat o material a jedny mi fakt sedi 8) a mas pravdu, je nas hodne, co je potrebujeme nosit denne a i nekolikrat menit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama