Holky, je tam duch?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.04.18 12:36
Holky, je tam duch?

Holky, ja ho tam proste vidim. Carka tam druha je stopro, ale hooodne slabounka, muze to byt i tak platne??? Prosim vidite tam neco?? Jsem 16 mesicu po porodu tretiho…Ctvrte je v planu, ale urcite ne ted..me slehne ???????? Mam bolesti prsou, krvaceni mimo cyklus, bolest v podbrisku…???? Vidite tam neco? Nejde to dobre vyfotit… Prosim o zachovani anonymu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8179 příspěvků 14.04.18 12:38

Stín tam je, ale jestli je to test dr max, tak to nic neznamená, děla teď takové duchy vždy. Uvidíš za dva dny ;)

Anonymní  14.04.18 12:42

Jeste jsem to trosku priblizila…ano je to Max, fakt dela takove duchy? Smarja, tak snad je to negativni… :oops:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8179 příspěvků 14.04.18 12:44

Myslela jsem si to. Ještě to neznamená, ze nejsi těhotná, ale tento test teď stojí za prd. Zkusila bych v pondělí ráno znovu, ideálně i jinou značku a uvidíš :)

jessikka
Extra třída :D 10434 příspěvků 14.04.18 12:45

Jak krvácení mimo cyklus? Jak dlouho je tohle po vynechání menstruace?
Nic nevidím.

Petule030
Kelišová 5560 příspěvků 14.04.18 12:45

Opravdu tam náznak je, špatně viditelný, ale jako pozitivní bych to ještě nebrala. Stejně ti nezbyde nic jiného, než vydržet pár dní a sledovat, jestli se tam ta druhá čárka vybarví…

Anonymní  14.04.18 12:45

Duch tam je slaboučký, ale pro odlehčení a třeba tvé uklidnění, i když jsem věděla že není šance být těhu, vynechala mi ms no nedalo mi to a testla jsem s dr maxem vyšel mi tam duch jak něco, nojo jenže že to by jsem musela být nejmíň už 5 měsící, protože byl dlouhý celibát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní  14.04.18 12:47

@jessikka Jessi mimo cyklus jeden, dva dny slabe krvacim. Mam to kazde tehotenstvi :nevim: ted mam tri dny po vynechani menses.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 14.04.18 12:51
@Anonymní píše:
Jeste jsem to trosku priblizila…ano je to Max, fakt dela takove duchy? Smarja, tak snad je to negativni… :oops:

Ano je tam

Kskaja
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 14.04.18 12:54

Také vidím docela dobře

Anonymní  14.04.18 12:55

@Annabela11 Holky, tak to je muj konec ???????????? Snad se to ted nepotvrdi.

Anonymní  14.04.18 12:56
@Anonymní píše:
Duch tam je slaboučký, ale pro odlehčení a třeba tvé uklidnění, i když jsem věděla že není šance být těhu, vynechala mi ms no nedalo mi to a testla jsem s dr maxem vyšel mi tam duch jak něco, nojo jenže že to by jsem musela být nejmíň už 5 měsící, protože byl dlouhý celibát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No tak snad to budu mit obdobne. Pravda, sex mame  :roll:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 14.04.18 12:56
@Anonymní píše:
@Annabela11 Holky, tak to je muj konec ???????????? Snad se to ted nepotvrdi.

Mě test nikdy nezklamal

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 14.04.18 12:56

3dny po ms by měl být silnější. I když záleží kdy byla ovulace ale stejně ti nezbyde než čekat

brumi
Kelišová 6023 příspěvků 14.04.18 12:57
@Anonymní píše:
No tak snad to budu mit obdobne. Pravda, sex mame :roll:

a i kdyby ne, pokud jste 4 plánovali tak aspoň bude s nejmladším super parťák :hug:, ducha tam také vidím, a také jsem byla v podobné situaci malá měla 16 měs když se narodil poslední mimo plánování :D :D, v tu chvíli jsme myslela že sebou seknu ale teď jsem ráda

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama